Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha 35 éves...

Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

Figyelt kérdés

Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját modern, nagy házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm.

Ez mind szép és jó, abszolút boldog vagyok, de demotivált, ami korábban nem fordult elő. Persze a 3 hálószobás házam helyett lehetne 8 hálószobás, meg a 20 milliós autóm helyett 50 milliós, de ezeken csak mosolygok, nem hoznak lázba.

Aki volt hasonló helyzetben... Hogyan tovább?


2023. nov. 19. 20:38
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
83%

"Aki volt hasonló helyzetben."


Vagy nagyon gyenge kamu, vagy annyira elvagy a saját világodban, hogy fingod sincs a valóságról. Az emberek legalább70%-a azon sír, hogy nincs a hónap végén pénze, akkor te most miről beszélsz?


Vagy csak provokálni akarod a szegény népet, akkor pedig ritka szánalmas és genyó alak vagy.

2023. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 Justinianus ***** válasza:
79%
Vikkendre két k-val... :)
2023. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
90%

Hátradőlve élvezném az életem.

De amúgy elég gyenge kamukérdés.

2023. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
81%
fehér lepedővel a fejeden indulj el a temető irányába
2023. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

"Az emberek legalább70%-a azon sír, hogy nincs a hónap végén pénze, akkor te most miről beszélsz?"

Tök jó, de engem most nem ezek az emberek érdekelnek, hanem akik voltak már az enyémhez hasonló helyzetben, motiválatlanok voltak, mert nem voltak új kitűzött céljaik.

Értem én, hogy provokatívnak tűnik, de ha valaki provokatívnak érzi, akkor nem neki szól a kérdés, görgessen tovább.

Vagy csak olyan dolgokban lehet segítséget kérni, amivel a többség azonosulni tud? Suzukiról lehet kérdezni, de aki Tesláról kérdez, annak a k#rvaannyát...?

2023. nov. 19. 20:50
 6/60 anonim ***** válasza:
77%
Add nekem a maradék pénzed.
2023. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
95%
Azt írod, nincs időd új hobbira. Hát teremts időt új hobbira. Ez az életszínvonal úgy van meg, hogy sz@rrá dolgozod magad. Kevesebbet dolgozni, többet élni!
2023. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
88%
Adj nekem a vagyonodbol és mindenkinek elmondom milyen jó ember vagy :)
2023. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
86%
Beállok a sorba, kérdező, fizeted a következő karibi utat nekem és a páromnak? ☺️
2023. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
70%
Én is voltam így évekig, aztán egy nap támadt egy ötletem és a fölösleges pénzt feldugtam a saját, illetve a szexi, házias feleségem valagába. Azóta sokkal kiegyensúlyozottabbak és háziasabbak vagyunk. Próbáld ki te is!
2023. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!