Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha 35 éves...

Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

Figyelt kérdés

Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját modern, nagy házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm.

Ez mind szép és jó, abszolút boldog vagyok, de demotivált, ami korábban nem fordult elő. Persze a 3 hálószobás házam helyett lehetne 8 hálószobás, meg a 20 milliós autóm helyett 50 milliós, de ezeken csak mosolygok, nem hoznak lázba.

Aki volt hasonló helyzetben... Hogyan tovább?


2023. nov. 19. 20:38
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy mennyien félreértik, nem értik a kérdést. Nem a pénzemet kell elkölteni, vagy a sikereimet értékelni, meg a boldogság kulcsát megkeresni. Arról van szó, hogy vajon milyen irányba érdemes keresgélni, ha megtorpant az ember Főleg, hogy a soker mindenkinek mást jelent.

Azt pedig csak ismételni tudom, aki most itt nagyon háborog az ne rajtam akarja levezetni a dühét, egész biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az oka a sikertelenségüknek.

2023. nov. 19. 23:34
 32/60 anonim ***** válasza:
70%

Nem válaszoltál az egyszerű kérdésemre. Nem hiányol az az szuper szexi feleséged ilyenkor éjjel fél tizenkettőkor? :D

Vagy olyan szuper, hogy azért mellette nyomkodod a mobilt/laptopot egy anonim oldal, anonim tagjainak dicsekedve?

2023. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
0%
A stílusod le is buktatott. :D
2023. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
77%
Fullos feleség mellett a villámban én is biztos itt netezgetnék. :D
2023. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
77%

Tovább.. :)) Cuki vagy. Még el se kezdted az életedet, picikém.

Mikor meditáltál utoljára?

Most kezdődhet akkor az igazi élet.

2023. nov. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
87%
Tűzz ki új célokat. Mondjuk szokj le a hazudozásról :DDD
2023. nov. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

Az éjszaka egyébként sokat gondolkoztam ezen és igazából arra jöttem rá, hogy az a háttér ahonnan jöttem sosem adott lehetőséget arra, hogy igazán nagyot álmodjak, ezért sem volt sosem célom a luxus, a fényűző életmód. És most sem az, hiába ez lenne a következő logikus lépés.

Fura ez az egész szituáció, mert mindig úgy működtem, hogy kitűztem a célt, dolgoztam érte, elértem, kitűztem a következőt, mentem tovább. Szerintem minden sikeres ember így működik. Csak a legtöbben mindig tűznek ki egy nagyobb célt, én meg úgy érzem megérkeztem, ott állok a célegyenesben.

Egyébként az, hogy itt a kommentek között milyen sokan mennyire dühösek mutatja, hogy nem csak én gondolom azt, hogy igazából ez az a szint, amivel már egy ember bőven boldog lehet és nem kell sportkocsikat meg kacsalábon forgó palotákat kergetni, szóval a sok irigy komment is hasznos volt.

2023. nov. 20. 08:24
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, nem kell sportkocsikért megfeszülni, viszont egyéb, szellemi, vagy kreatív, vagy emberi céljaid lehetnek. Vagy csak tényleg hátra kell dőlni, és élvezni amid van, úgy sem biztos, hogy örökké tart, mert simán lehet hogy ez a civilizáció beszakad pár éven/évtizeden belül. :-D
2023. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy ez a civilizáció beszakad pár éven/évtizeden belül"

Például ennek is utánamehetsz: teremts magadnak több országban is helyet, lehetőséget, ha esetleg szükséged lenne majd rá.

2023. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a hobbidat illetően milyen céljaid voltak, miket értél el?

Mert azt írtad, hgoy sokat költöttél rá. Ez még önmagában semmi.

2023. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!