Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha 35 éves...

Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

Figyelt kérdés

Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját nagy modern házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm.

Ez mind szép és jó, boldog vagyok, de demotivált, ami korábban nem fordult elő. Persze a 3 hálószobás házam helyett lehetne 8 hálószobás, meg a 20 milliós autóm helyett 50 milliós, de ezeken csak mosolygok, nem hoznak lázba.

Aki volt hasonló helyzetben... Hogyan tovább?



2023. nov. 21. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
100%

A neved is pont olyan komoly, mint a kérdésed. Ne írj több privátot, tiltottalak.

Nyúlton Izsák

Az üzenet:

fú apukám, neked aztan nagyon fájhat az élet :)


Előzmény:

A kérdésre írt válaszod: Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

"Semmire nem vagyunk irigyek, ami a tiéd. Minden mulandó. Amid ma megvan, holnap semmivé válhat egy pillanat alatt. Egy baleset, egy súlyos betegség..."

2023. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 A kérdező kommentje:
Nem én írtam a privát üzenetet neked, úgyhogy legyél kedves máshol gyalázkodj, ha már csak erre vagy képest.
2023. nov. 21. 12:42
 33/83 anonim ***** válasza:
87%
kerdezo en tudom a valaszt, add nekem mindened es kezd elolrol. Komolyan, nekem egy elet se lesz eleg ezekhez, neked meg meg kb ennyi hatra van. Szoval win win. Te se unatkozol en se kell tobbet dolgozzak
2023. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:

Egyénként valóban érdekes, hogy nekem ez az egész igazából könnyen ment, a hozzászólások meg inkább azt mutatják, a legtöbb embernek ez teljességgel hihetetlen, lehetetlen.

Igazából nem ezért jöttem, de ennél nagyobb elismerést nem is kaphattam volna.

2023. nov. 21. 12:52
 35/83 anonim ***** válasza:
15%
Akinek a lec ilyen alacsonyan van annak nincs mit mondani, se jo hobbi, se jo munka, hitvany auto, kis lakas, gyerek nincs. Nem tudom miert vagy el magaddal :)
2023. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:
Ez az, égesd csak magad még jobban, nagyon élvezem! :D :D :D
2023. nov. 21. 13:07
 37/83 anonim ***** válasza:
32%

"Igazából nem ezért jöttem, de ennél nagyobb elismerést nem is kaphattam volna."

Szóval dicsekedni jött a semmivel. Mondtam, hogy egy lelkileg sérült idióta. 😂

2023. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
100%
#36 te égeted magad. Sajnos annyi se szorult beléd, hogy ezt felismerd.
2023. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 A kérdező kommentje:
Jöhet még srácok, egész nap semmi munka, legalább ti szórakoztassatok.
2023. nov. 21. 13:32
 40/83 anonim ***** válasza:
24%

"Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját nagy modern házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm."

Annyira mesterkélt a leírásod, hogy már ebből is látszik, hogy kamu. A fent felsoroltak közül valószínűleg egyikkel sem rendelkezel. Még hobbival sem, pedig az a legtöbb ingyen is elérhető.

Az egyetlen hobbid, hogy ide írsz ki kitalált kérdéseket, amik alatt gyalázhatod a válaszadókat. Ebben tényleg sikeres vagy.

2023. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!