Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha 35 éves...

Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?

Figyelt kérdés

Van egy okos, szexi, házias feleségem, saját nagy modern házam, új autóm, mind hitelmentesen, jól fizető, stresszmentes munkám, ahol a fizetésem nulla erőfeszítéssel is infláció felett emelkedik. A hobbijaimra sem látom már értelmét költeni, mert mindenből felsőkategóriás eszközeim vannak, új hobbira meg már nincs időm.

Ez mind szép és jó, boldog vagyok, de demotivált, ami korábban nem fordult elő. Persze a 3 hálószobás házam helyett lehetne 8 hálószobás, meg a 20 milliós autóm helyett 50 milliós, de ezeken csak mosolygok, nem hoznak lázba.

Aki volt hasonló helyzetben... Hogyan tovább?



2023. nov. 21. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
0%
Mászd meg a nyolcezreseket te is, mint más gazdagok.
2023. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
70%

"Mi a teendő, ha 35 éves koromra már elértem mindent, amit akartam?"

Elég szomorú, hogy ezen a 15 éves úton nem tűztél ki magadnak újabb és újabb célokat és a pénz hajszolása közben egy kiégett fxszkalap lettél, akinek egyetlen öröme az életben, hogy ide jár dicsekedni és hazudgálni.

2023. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
85%

Segíts például neki és a többi csórónak kitörni a kilátástalanságból:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2023. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:
Akkor ez most dicsekvés vagy hazugság?
2023. nov. 21. 10:25
 15/83 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg leállni a kamukérdések kiírásával. Biztos segíteni fog.
2023. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 A kérdező kommentje:
Beszélgetni jöttem ide, amihez persze nincs itt elég intelligencia, de egyesek vergődése, kínlódása mások sikerén azért legalább elég szórakoztató. :)
2023. nov. 21. 10:33
 17/83 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor ez most dicsekvés vagy hazugság?"

Ki nem szxrja le? 😂 Rajtad kívül érdekel ez bárkit szerinted? 😂

2023. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
91%

"de egyesek vergődése, kínlódása mások sikerén azért legalább elég szórakoztató. :)"

Soha ne legyen több örömöd az életben. 😂

2023. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:
Egyébként komolyan erre vagytok ennyire irigyek...? Egy feleségre, egy házra, egy autóra...? Ez az, ami ennyire elképesztően hihetetlen, meg ekkore égbekiáltó hazugság? Ha ennyitől ennyire felforr a véretek, akkor attól félek a probléma a saját fejetekben van. Sajnálom, hogy nektek nem jött össze még ennyi sem, de nem hiszem, hogy ez az én hibám lenne.
2023. nov. 21. 10:42
 20/83 anonim ***** válasza:
83%

Semmire nem vagyunk irigyek, ami a tiéd. Minden mulandó. Amid ma megvan, holnap semmivé válhat egy pillanat alatt. Egy baleset, egy súlyos betegség bárkit elérhet. Kiderülhet, hogy megcsal a feleséged, vagy lebuksz, hogy te csalod meg. És fenekestül felfordul az eddigi idillinek tűnő életed.

Vihar előtti csend, tudod. Jusson eszedbe majd, amikor felborul az eddigi harmónia az életedben!

2023. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!