Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mivan ha a lottón 100M forinto...

Mivan ha a lottón 100M forintot nyerek?

Figyelt kérdés

te mit vennél rajta? ha bankba rakom akkor élhetnék a kamatokból?

18F


2011. dec. 12. 00:26
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy felsültem volna egyik témában, hanem írtam, hogy nem érdekel tovább. Azt amit te csináltál (ahogy levezetted egy adott szerkezet használatát), úgy hívják hogy "naív nyelvészet". Egy mondatból vonsz le általános következtetést, és ezzel bizonyítottál is nekem mindent :)


Én elfogadom ha azt mondod hogy a depositot és withdrawalt külön kezeli az fx stat, de válaszolj még akkor kérlek egy dologra nekem.


Ha megnyitod a linket és rámész hogy balance (a growth helyett), akkor látni fogod hogy az utolsó pont a grafikonon 0.0 eur, a pontosan előtte lévő pedig 28,207.32 eur. Ez hogy lehetséges? Ha szerinted withdrawal nem lehet, akkor a számla egyszerűen lenullázódott?!! (100% mínusz?)

2011. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Mielott valaszolok te pedig gondolkodj azon hogy ha ez egy nem mukodo kamu dolog, akkor:

-Miert, es mibol nyitnak irodakat, mibol tartjak fent ezeket?

-Mibol elnek a referenseik?

-Miert telepitenek egy nem mukodo dologhoz technikat vilagszerte?

-Ha lehuzas akkor hogyhogy nincs rendorsegi ugy belole, es hogy mukodhetnek a mai napig?


Nehany egyszeru kerdes amibol (talan) rajossz hogy mi is a helyzet.

2011. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Figyelj már, rossz helyen támadsz.


Olvass vissza, én sose állítottam hogy nem működő dologról van szó! Én annyit mondtam, hogy az ilyen hozamok nem tartható fenn örökké!

2011. dec. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Örökké nem is, nincs ez belőve hogy fix X hozam van mindig. Az viszont nem mindegy, hogy néhány hónap után már kivehetem a betett tőkét, és a profitot hagyom bent. Senki se a kosztpénzét akarja kockáztatni, mert ebben is, mint minden pénzügyi rendszerben benne van a kockázat.

Én viszont azt mondom hogy aki milliókat tart a bankban, és attól az éves 7% kamattól várja a csodát az várja csak, sok szerencsét és türelmet hozzá.

2011. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

És hogy mikor lesz ebből esés azt pedig a honlapon futó éles tesztből le fogod tudni szűrni, itt nyomon tudod követni a dolgot, és majd térjünk vissza a dologra pár hónap múlva, de inkább nyáron mert a téli szünetben nem lesz kereskedés.

De nekem az a gyanúm hogy az a grafikon nem lefelé fog tartani akkor sem.

2011. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
2011. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!