Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mivan ha a lottón 100M forinto...

Mivan ha a lottón 100M forintot nyerek?

Figyelt kérdés

te mit vennél rajta? ha bankba rakom akkor élhetnék a kamatokból?

18F


2011. dec. 12. 00:26
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Amúgy meg van még valami amibe bele tudtok kötni? :))))
2011. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Most óriási nagy baromságot írkáltál össze. Olyanannyira hogy elérted belássam felesleges veled veszekednem és meghajlok tudásod előtt :))
2011. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
ok, köszi. A Google 18M találata is ökörség, és neked van igazad.
2011. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Amúgy te melyik google-t használod?


"when your money works instead of you" keresésre (hangsúlyozom IDÉZŐJELBEN PAPA)5 találat, ebből 3 a te gagyi linkelt honlapod.


Nemmintha úgy ez volna a leggázabb dolog a marhaságaidban amit összehordasz :)


De őszintén kívánom, hogy nagyon sok pénzt keress és ne bukj semennyit és akkor hamarosan így vagy úgy de találkozni fogunk :)

2011. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
Sok évig angolt oktattam. A "work instead of you" teljesen helyes. A google 278.000 találatot dob ki. Miféle élettel tárgyra használjak? El tudod küldeni ezt a szabályt? Szerintem kapitális baromság.
2011. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
élettelen*
2011. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Mégis csak feltűnt Frank Lajos :))
2011. dec. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

De egyébként kedves Invisible55, elmondanád mi történt ezzel a számlával?


[link]


A statement szerint a számlára közel 38.950 euró került befizetésre, és olyan 37350 eur lett visszautalva. Hat hónapja pedig nincs frissítve. Nekem úgy tűnik, hogy ez befuccsolt.


De egyébként ügyesen van megcsinálva, mert folyamatosan és kis részletben érkeztek a befizetések és így ha valaki ránéz, azt látja hogy folyamatosan növekedett a portfólió értéke!

2011. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Nevetséges, hogy az egyik témában felsültél, és most másik után kapálózol. A számlának amit belinkeltél, legjobb tudomásom szerint nincs köze a céghez, de amúgy látszik, hogy ebben a témában is ostoba vagy,

, mert az fxstat megkülönbözteti a depositokat a kereskedés által elért profitoktól (azokat nem számolja bele), ezért rajtad kivül senki sem gondol arra, hogy rendszeres depositokat profitnak álcázzon. Amúgy, nem tudom kié ez a számla, de nem tűnik befuccsolásnak.

2011. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Engem semmi nem érdekel ebből az egész dologból, csak az, hogy aki tud egy ennyire k*rva jó befektetést, ami - ha jól számolom - egy év alatt 500.000 forintból (ami aprópénz...) csinál 1,5M-ót akkor miért van lakótársa?


Nekem ajánlana valaki egy ilyen tuti bizniszt akkor felvenném a világ összes hitelét (ugyanis a bankhitelen messze nincs évi 300% kamat...) és milliárdos lennék 2 év múlva.


Valahogy ez mégsem így működik. Na EZ sántít de k*rvára...

2011. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!