Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mivan ha a lottón 100M forinto...

Mivan ha a lottón 100M forintot nyerek?

Figyelt kérdés

te mit vennél rajta? ha bankba rakom akkor élhetnék a kamatokból?

18F


2011. dec. 12. 00:26
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

"ennyi erővel rulettezni is lehet, ha szerencséd van ott 15 mp alatt 100% a profit...."


Ha mutatsz nekem olyan rulettasztalt ahol 12 gurításonként bukok akkor igazad van.

2011. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami!

Azt hol olvastad hogy én bele akarok rángatni bármibe is bárkit? A kérdésre válaszolva írtam, hogy én ebbe fektetném a lottónyeremény egy részét, mert kipróbáltam, és működik.

2011. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Ez egy skalpoló stratégia. Amit mutattál statement-et, ott a profit pipben kifejezve átlag 5-6 pip. Nem mondtma hogy nem jó az elért eredmény, de hamarosan változni fog.
2011. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Jól gondolom hogy te vagy F. Lajos?
2011. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Digo... ez a cég nagyon gáznak tűnik. Azon kívül, hogy szimpla mlm, se egy kapcsolattartó, se egy cégnév. Én megpróbálnám kivenni a pénzem. Persze ez a Te döntésed. Remélem tévedek.
2011. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

A pénze nem a cégnél van, nem tudnak lelépni vele. Viszont az engem (is) taszít hogy nincs se egy cégnév, se egy ember neve, nem lehet tudni hogy kik csinálják.


A néhol felbukkanó konyha angol mondatok pedig ultragáz.

2011. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

Ugyan már emberek, csak egy kis józan ész....


Ha egy szó is igaz lenne ebből akkor az azt jelentené, hogy évi 310% lenne a hozam, hogyha mindig 100%-ban visszaforgatná az ember az összes pénzét.


Ez még a tündérmesében is hihetetlen, nemhogy a valóságban....

2011. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

1. Nem F. Lajos vagyok, nem is ismerem.

2. Azt hogy az elért eredmények változni fognak te onnan a fotelból biztos meg tudod mondani. :)

A kereskedelmi stratégia is változik a piaccal összhangban.

3. Ott van a cégnév, MONARCHY CAPITALS LIMITED, mivel nemzetközi a tevékenység nem MO-n bejegyzett) a velük kötött szerződés természetesen tartalmazza a cég székhelyének címét, így én is tudom azt. Egyébként minden céghez intézett levelet aláír az ügyvezető még online is. Értékesítőből egy egész hálózat van, senkit nem tüntetnek fel külön.


És igen, én biztonságban érzem a befektetésemet. Szakemberek kezelik, csak számomra hozzáférhető, azaz fizikai akadálya van áthelyezniük más számlára, több 10 éves múltjuk van nemzetközi pénzügyi tevékenységben, nem egy iForex tanfolyamról cseppentek ide.

A másik meg az hogy nincs érdekükben sem bármi illegális, mert nekik akkor van hasznuk ha az ügyfélnek is haszna van.

Valamint én nem csak hallottam valahonnan a dolgot, hanem fizikailag is tapasztalom, a múlt hónapban pl a befektetésemből származó profitból voltunk párommal Olaszban 2 hétre.

Egyébként ott van a honlapon az email címük akinek bármi kérdése, vagy kifogása van az nyugodtan írhat nekik, szívesen válaszolnak bármire.


A pongyola angol fordításra pedig mondanál példát? Én Londonban élek, viszonylag jól is beszélem a nyelvet, de nem találtam ilyet.

2011. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

"Ez még a tündérmesében is hihetetlen, nemhogy a valóságban...."


Van egy ismerősöm aki szintén betette az induló összeget, bár nem nagyon hitt a dologban, de gondolta egy próbát megér.

Most mikor utoljára beszéltem vele azt mondta hogy ott ül a monitor előtt és látja hogy mi történik, de még így sem akar hinni a szemének. Ő is már simán kivehetné a befektetett tőkét pár hónap után.

2011. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

ma 17:54


Ne haragudj, de most nekiálljak egy olyannal vitatkozni aki az MLM fogalmával sincs tisztában?

Mert az kb a leírtakból 2 perc alatt kiderült hogy a pénz végig a saját számlán marad, onnan nem mozdul sehová.

2011. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!