Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mivan ha a lottón 100M forinto...

Mivan ha a lottón 100M forintot nyerek?

Figyelt kérdés

te mit vennél rajta? ha bankba rakom akkor élhetnék a kamatokból?

18F


2011. dec. 12. 00:26
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

Kedves Digo!


És mondd csak, mennyi a rizikófaktora egy ilyen befeketetésnek? Ja, hogy 50%? Gondolom ezt nem reklámozod olyan hangosan...


A tündérmesék a gyerekeknek valók. Évi 180% hozamot csak ultrarizikós befektetések képesek termelni, ott viszont nagy a sansz, hogy buksz mindent...

2011. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

A rizikó a betét 20%-a, ami nagyon messze van az 50%-tól. És mi az hogy nem reklámozom? Leírtam hogy nincs tőkegarancia. Viszont cserébe van profit. Mindenki eldöntheti hogy hol tartja a pénzét, le is kötheti a bankban akár, ahol kb nem csinál semmit.

Nekem 8 hónapja fut ez a befektetésem, még nem volt havi 8% alatt a profit, és ezt bizonyítani is tudom.

Ennyit a tündérmesékről...

2011. dec. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Na most akkor hogy is van ez? Nincs tőkegarancia, de csak a betét 20%-a a bukható? És a maradék 80%-ra van garancia?
2011. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

Nem. A betét 20%-val indítanak trade-et maximum. Ha a maradék 80%-al nem kereskednek akkor arra nem kell garancia.

De látom, csak kötekedni tudsz, bár nem igazán találsz fogást.

2011. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Egyébként ha esetleg el is buknák a 20%-ot azt már a felhalmozott profitból tennék. A tendencia azt mutatja hogy rövid időn belül ezt a veszteséget vissza is hoznák.
2011. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
20%-ot havonta vagy tradenkent bukhatjak el es mi van ha elerik?:D Ha nem nyulnak az 80%-hoz miert kell a szamlan tartani?:D
2011. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Én pontosan találom a fogást, csak te nagyon szeretsz mellébeszélni...


Ha nem rizikós a befektetés akkor mi a véreres lóf@sznak mernek "csak" 20%-ot indítani egy löketre? Miért nem használja a 100% tőkét a tuti bizniszhez?

Ha csak 20% tőkét használ egyszerre akkor hogy jön ki nekem a 10-15% havi profit a 100% tőkerészemre?

Vagy ha 5x20% formában fekteti be a tőkerészeket akkor ugyan úgy 100%-ot kockáztat az ember.


Ha pedig olyan rizikós a befektetés ahogy én mondtam akkor csak idő kérdése, hogy bukjál mindent. Hogy ez 1 hónap vagy 1 év az majd kiderül...

Kívánom neked, hogy legyen szerencséd, de másokat ne akarj belevinni ilyen dologba, ennyi erővel rulettezni is lehet, ha szerencséd van ott 15 mp alatt 100% a profit....

2011. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
Digo megteszed, hogy leírod ezen zseniális cég nevét? (egyébként tiszta szívből kívánom, hogy amikor ki akarod venni a játékból pénzed, akkor lesz mit)
2011. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

A kérdéseidből egy dolog világos: iszonyat sötétség van a fejedben a valutatőzsdével kapcsolatban.

Senki sem tradel a tőkéje 100%-val, mivel a trend 10-12 kereskedésenként mutat 1 mínuszost (ekkor sem bukják a 20%-ot). A kép ezután így néz ki, hogy lásd is miről beszélek: [link]

Ez egy közepesen agresszív beállítású számla, de tudják minimalizálni, illetve nagyon agresszívre (bevállalósra) is állítani a tredeket.

A pénzedet BÁRMIKOR kiveheted, vagy hozzátehetsz, mert a TE SAJÁT számládon van, senki más hozzá sem férhet, tehát nincs olyan hogy bent kell tartani X ideig.

A kereskedéseket 24 órán keresztül profi traderek végzik, és felügyelik akár percenként indítanak, és zárnak egyet, ha a helyzet megkívánja. Ehhez a világ számos pontján telepített technikai hálózatuk van Hong-Kongtól, New Yorkig. Ez az a háttér ami ilyen profitabilissá tudja tenni a dolgot, tehát nem arról szól a dolog hogy 2 bróker ül a gép előtt egy lepukkant pesti irodában a nap 8 órájában, ennél sokkal komolyabb a cég.


És persze nem titok a nevük sem:

[link]

2011. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
De még 1x mondom: Itt a profitokat tőkegarancia nélkül érik el, olyan üzlet nincs ami tőkegaranciával hoz ilyen nagyságrendű eredményeket, és bizony benne lehet a bukás veszélye is. Én ezzel a kockázattal tisztában vagyok, vállaltam. Még akkor is ha az az első 2 hónap után már csak a profitból bukhatok vissza. Ez a kockázat egyébként nagyon sok üzleti tevékenységnek része, gondolok itt pl ha valaki vállalkozásra adja a fejét.
2011. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!