Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Havi 1-2 ezer forintot szeretn...

Havi 1-2 ezer forintot szeretnék félretenni, hogyan lenne érdemes?

Figyelt kérdés

Tizenéves vagyok, szeretnék félretenni egy kis pénzt minden hónapban rendszeresen úgy, hogy ne költsem el, mert ha bármi közbejöhet, akkor tudok mihez nyúlni. Tisztában vagyok vele, h ha 2ezer forintot lekötök havonta nem leszek milliárdos, de jó lenne egy kis tartalék, és amúgy is csak butaságokra menne el, igy lesz haszna.

köszönöm


2011. nov. 27. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szüleidre nem bízhatod, hogy gyüjtögessék neked?
2011. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet, örülök, hogy ilyen fiatalon már így gondolkodsz.


Googlében nézd meg, hogy a városodon belül hol van CIB bank.


Amikor ráérsz menj be és nyiss egy CIB CIBEZZ SZÁMLÁT.

Ez diákoknak díjmentes.

a kondíciókat itt találod:

[link]


Majd a számládhoz rendelj egy CIBEZZ MEGTAKARÍTÁSI programot.

Ez is díjmentes, havi 2000 forintot kell befizetni és kapsz rá 6,5% kamatot ha nem fizetsz be akkor 2% ot ha viszont veszel ki pénzt akkor 0,1% kamatot kapsz rá.


A kondíciókat itt találod:

[link]


Ha pedig már elkezdesz dolgozni (nyaranta, hétvégente) akkor szülői besegítéssel elgondolkozhatsz lakáskasszán ahová 5 ropit kell befizetni. erről pedig itt tájékozódhatsz:

[link]

2011. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Van most is ilyen vagy ilyesmi féle megtakarítás?

Igazából nem értek a dologhoz,de takarékoskodni szeretnék és a Fundamenta nem biztos,hogy jó Nekem...

Budapest Bankos diákszámlám van egyébként.

Köszi!

2012. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kapo1588 ***** válasza:

utolsó

a cibet én is tudom ajánlani.

van a cibezz diákszámla ahova 2000 ftnak kell érkeznie.

vagy van a cib malacpersely. ide havi 10 ezernek kell érkeznie és 7.5 % kamatot ad. én meg vagyok vele elégedve.

2012. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi!

Tehát a 2000Ft-osnak évi 6,5% a kamata, a 10.000Ft-osnak meg 7,5%? S ezeket mennyi időre kell lekötni illetve mikor lehet mondjuk kivenni a kamatot?

Bocsi ezekben nagyon kezdő vagyok,de szeretném érteni.

Ja és még az a kérdés merült fel,hogy azt a 2000 Ft-ot kp befizetéssel is rátehetem havonta? S ha nem használom másra a kártyát csak erre,akkor nem jár egyéb költséggel?

Nagyon köszi!

2012. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, mennyi gyűlt össze?
2021. szept. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!