Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmondanád, a családodon...

Elmondanád, a családodon kívül valakinek hogy mondjuk nyertél az 5ös lottón 1 milliárd forintot?

Figyelt kérdés

Én max csak azoknak a rokonoknak, akikkel tartom a kapcsolatot, meg esetleg egykét olyan embernek akiben megbízom, természetesen adnék nekik is a pénzből de megkérném őket ,hogy ne mondják el senkinek se, ha megteszik nem lépek velük soha többé kapcsolatba.

Nem szeretném hogy minden csoro , meg ismeretlen ember akivel 1szer beszéltem pénzt kunyeráljon. És ti hogy vagytok ezzel?


2010. febr. 20. 19:15
 1/9 anonim válasza:
100%
Én csak a legközelebbi rokonoknak mondanám el. Betenném bankba a pénzt, és senki másnak nem szólnék róla. Nem, jobb, én odaadnám valamelyik kórháznak. Magamnak annyit tartanék meg, hogy az átlagosnál picivel jobb legyen nekem mindenből.
2010. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el csak a szüleimnek meg a páromnak.
2010. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem szólnék, elherdálnám.
2010. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimen kívül senkinek sem mondanám el. A szélesebb rokonsággal nem vagyunk túl jó viszonyban, jobb, ha nem is tudják. A barátaimnak sem árulnám el. Befektetném jó helyre, adakoznék is belőle, és ha valaki a környezetemben megszorulna, azért kisegíteném. Az biztos, hogy attól a naptól fogva már csak az önmegvalósításnak élnék, és nem dolgoznék semmi stresszeset.
2010. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimen és tesómon kívül senkinek nem mondanám el!!
2010. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak 2 embernek.
2010. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
csak a szüleimnek,és a 2 testvéremnek,én sem örülnék ha jönnének kunyerálni,akikkel csak kétévente egyszer találkozom vagy még annyiszor sem.barátoknak sem mondanám el, ne azért szeressenek , mert lett pénzem,hanem magam miatt, mint eddig.
2010. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rejtélyesen felszívódnánk a családdal.
2010. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem lottózom, de biztos nem mondanám el senkinek. Még csak nem is a kunyizók miatt, de félteném a családomat, hogy utána az ő életükkel zsarolnának a pénzért.
2010. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!