Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Át lehet iratni hitelt más...

Át lehet iratni hitelt más nevére ,ha ő maga vállaj át?

Figyelt kérdés

Röviden,tömören annyi a helyzet,hogy exem rávett,hogy vegyek fel neki hitelt,aztán elhagyott. Most,a nyakamon maradt a hitel,úgy hogy én nem is akartam,és nem is én költöttem a pénzből.Én csak fizetem..


Ha valahogy el tudom érni,hogy magára vállalja akkor van lehetőség rá,hogy átirják a nevére?



Válaszokat előre köszönöm,negatív beszólogatásra meg semmi szükségem.ez egy nagyon nagy csalódás volt nekem,és épp eleget szívok az egész miatt


2023. márc. 18. 18:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2023. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

ennyire buta egy skizofrén őrültet te jó ég. bakker nem semmi - és én még képes voltam normálisan válaszolni, pfff, elég naív dolog. mondjuk pont arra nem jött semmi válasz, nyilván nem véletlen.

de ehhez azért már tényleg nagyon betegnek kell lenni, hogy még vissza is jön bizonygatni valami kitalált dolgot.


annyi eszed már nem volt ugye, hogy a magaddal való beszélgetést más stílusban vagy más központozással tedd :D


nem semmi milyen emberek vannak, már egyszer leírtam itt egy kérdésnél, hogy remélem az illető nem a szomszédom :D bár jelen esetben nem lehetséges, ez egy nagyon suttyó környék lehet.

2023. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Én sajnálom szegényt. Milyen borzalmas élete lehet, ha ez az egyetlen szórakozása.
2023. máj. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!