Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Át lehet iratni hitelt más...

Át lehet iratni hitelt más nevére ,ha ő maga vállaj át?

Figyelt kérdés

Röviden,tömören annyi a helyzet,hogy exem rávett,hogy vegyek fel neki hitelt,aztán elhagyott. Most,a nyakamon maradt a hitel,úgy hogy én nem is akartam,és nem is én költöttem a pénzből.Én csak fizetem..


Ha valahogy el tudom érni,hogy magára vállalja akkor van lehetőség rá,hogy átirják a nevére?



Válaszokat előre köszönöm,negatív beszólogatásra meg semmi szükségem.ez egy nagyon nagy csalódás volt nekem,és épp eleget szívok az egész miatt


2023. márc. 18. 18:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Attól még nem megy le egy hónap alatt. Találj ki más kamut aztán futás iskolába.
2023. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:

Pl elkéne olvasni a dolgokat.

Már rég folyamatban volt vele kapcsolatban eljárás. Nem véletlen kellett neki a 4 millió. Erre kellett. Csak így,hogy kapott meg 1 jelentést,már nem tudott védekezni tovább.

Ezért írtam,hogy amúgy is lecsukták volna.


Szövegértés. 1 es

2023. máj. 8. 08:04
 43/63 A kérdező kommentje:

Őszintén.Nektek ez a program? Feljöttök ode és próbáltok veszekedni? Nektek ez miért is jó? Erre izgultok.?

Keressétek akkor a kk-n is a csomót ha az boldoggá tesz. Én megúsztam a hitelét. Ez számít. Szép napot.

2023. máj. 8. 08:05
 44/63 A kérdező kommentje:
Ember. 1 éve megy ellene az eljárás az erőszak miatt
2023. máj. 8. 08:05
 45/63 A kérdező kommentje:
Én kb a vége felé nyújtottam be a jelentést. Lecsukták volna enélkül is.Mert eleve egy bűnöző csak én későn értesűltem.
2023. máj. 8. 08:07
 46/63 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy elrontottam a kárörvendéseteket🤣
2023. máj. 8. 08:08
 47/63 anonim ***** válasza:

Engem a srác neve érdekelne,mert nagyon ismerős a szituáció

Remélem az akire gondolok

2023. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Leírom privátba. Akár fotót is csatolok róla
2023. máj. 8. 08:10
 49/63 anonim ***** válasza:

Kicsi a viláááág!!!!😅😅😅😅😅Ismerem.

Ez egy rossz cigány gyerek. Átbasz mindenkit ott ahol tud😅.


Ezt a kérdést figyeltem mióta,mert ugyanez a csávó járt a hugommal amég el nem vitték,csak nem voltam biztos hogy ő az.


Balogh Róbert🤣

2023. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy jó ötlet kiírni a nevét.
2023. máj. 8. 08:19
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!