Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Át lehet iratni hitelt más...

Át lehet iratni hitelt más nevére ,ha ő maga vállaj át?

Figyelt kérdés

Röviden,tömören annyi a helyzet,hogy exem rávett,hogy vegyek fel neki hitelt,aztán elhagyott. Most,a nyakamon maradt a hitel,úgy hogy én nem is akartam,és nem is én költöttem a pénzből.Én csak fizetem..


Ha valahogy el tudom érni,hogy magára vállalja akkor van lehetőség rá,hogy átirják a nevére?



Válaszokat előre köszönöm,negatív beszólogatásra meg semmi szükségem.ez egy nagyon nagy csalódás volt nekem,és épp eleget szívok az egész miatt


2023. márc. 18. 18:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Én leszarom🙂Mi lesz. Megver?
2023. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
Kössszzz Rebi,hogy elküldted ezt a kérdést,és újra végigolvashattam,hogy az exem mekkora egy féreg-_- ,jó,hogy emlékeztetsz bazmeg
2023. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Ó már beszélgetsz is magaddal.

Az erőszakot és a te banki meséd nem vonják össze és ha lenne is ilyen a te meséddel csak nyúlt volna az ügy.

2023. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Gecc lányom volt párja is Robi volt
2023. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

1. Nem nyúlt volna,mert már eleve le csukták volna.


Már volt ilyen ugye. Én csak +1 voltam


2. Ha ennyire számót a kis lelkednek ez a dolog akkor tessék na. Kamu az egész,maggammal dumálok jo éccakát.

Lelked nyugodt?

2023. máj. 8. 18:38
 56/63 anonim ***** válasza:

Ne törődj a fogyatékosokkal.

NEM látod,hogy percenként válaszolgat? Alig várja,hogy köteledjen azt fingja nincs a bíróságról .Ez ordít a megszólalásából.

A bíróságon ha 1 embernek per van a nyakán,az előéletét nézik először. Ha nyomoznak utána,és előkerűl egy másik ugye,akkor automatikusan bűnössé válik,és az ügy lezárúl.

Max akkor nyúlik tovább,ha NINCS bizonyíték.

Mármint egyértelmű.

A srácnak már 1 éve tartott az ügye(i). Írta,hogy lecsukták volna ALAPBÓL.

Magyarúl,az ügy lezárúlt volna ígyis úgyis.Ha nem emiatt,akkor más miatt. DE. Mivel az eleve bűnös emberről előkerűlt még egy azonos ugy,így az már nem nyúlik.Megerősödött a bűne. Ennyi történt.


(Nem kell okoskodni,mert eleget tapasztaltam mi megy a bíróságon)


Nem értem,aki nem vett részt még ebben minek ugat bele?


A másik,hogy ezen az oldalon nem érdemes kérdezni.Mert ha nem tudják kiélni a negativításukat az emberek,nem lesz igazuk ,és nem tudnak kárörvendeni,akkor automat a story hazugság,meg magaddal beszélsz..stb. Nálam is ez volt feszt majd feladtam ezt a kula oldalt ,mert trágyák rajta az emberek ez is azért van,hogy legyen min veszekedniük.

Itt mindenki politikus,ügyvéd,rendőr,stb aztán még az ügy felése szagólt a fele.

Nekem más ügyem volt kb lement a nyomozás 2 hét alatt. Mivel a tettes nyakán más vaj is volt.

Aki ellen eleve nyomoznak,vagy már elítélték azon már nem segít semmi max ha ellenbizonyítékot találnak. Az nem oszt se szoroz,hogy még 1 bűntett kiderűlt.

És érdekes,hogy az veszekszik aki eleve baromságot válaszolt,mivel igen,ez hitelezési csalás volt. Ezt nem ismerték itt fel sokan. Akkor most mit okoskodunk.?

2023. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
#51 sztem mi már beszéltünk instán.
2023. máj. 8. 18:50
 58/63 anonim ***** válasza:
Ja,biztos amúgy,de nem akartam ezt így leírni.Asszem ,még írtam is amikor úgy éreztem,hogy a Robi sumákol,erre ő írt vissza a nevedbe ,aztán útólag írtad,hogy miva😅
2023. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Csak a Rebi név rémlett. Meg volt valami Vanessza.A többinek meg kam.neve volt.
2023. máj. 8. 18:56
 60/63 anonim ***** válasza:
Oldj már fel instán😅van mit beszélni
2023. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!