Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Át lehet iratni hitelt más...

Át lehet iratni hitelt más nevére ,ha ő maga vállaj át?

Figyelt kérdés

Röviden,tömören annyi a helyzet,hogy exem rávett,hogy vegyek fel neki hitelt,aztán elhagyott. Most,a nyakamon maradt a hitel,úgy hogy én nem is akartam,és nem is én költöttem a pénzből.Én csak fizetem..


Ha valahogy el tudom érni,hogy magára vállalja akkor van lehetőség rá,hogy átirják a nevére?



Válaszokat előre köszönöm,negatív beszólogatásra meg semmi szükségem.ez egy nagyon nagy csalódás volt nekem,és épp eleget szívok az egész miatt


2023. márc. 18. 18:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

Van bizonyiték.


Fenyegetésre. A kiscsajtól is kéreget pénzt is,képeket is.


És még van jópar dolog ami nem tartozik itt senkire.

2023. márc. 19. 13:53
 22/63 anonim ***** válasza:

Tipikusan a hülye, minden áron férjet fogni akaró nö esete, aki mindent fizet, csak hogy elvegyék és meglepödik, amikor a végén átverik.

Jogilag semmit nem tehetsz, mert te vettél fel kölcsönt, az exed nem tett semmit.

Másrészt 14 éves kortól mindenki azzal van együtt, söt azzal szexel, akivel akar, nem büntetendö - szóval ez a vonat is elment.

2023. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet átvinni. Az tök más, ha ő felvesz egy hotelt és a felvett összeget neked adja te meg végtörleszted. Ez nem hitelátvállalás, ha nem egy új szab.fel. hitel.

Ilyen nincs, hogy valaki átkér egy hitelt a nevére. Teljes tévedésben vagy.

2023. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
27%

Az emberek 90% nem hallott visszaélésről? :D


Simán átlehet venni hitelt.

Én is vettem át a gyerekemtől.


Bemész, vinned kell az exed is,és neki kell átlérnie. Indul egy bírálat,és ha hitelképes,akkor az ő számlájára kerűl.


Illetve végrehajtó tudja elvenni tőle,ha tudod bizonyítni ezt az egészet,akkor ügyvéd bepereli ,és puszi.


A lány miatt is fellehet jelenteni mert 18 év alatt pedofília. Szülőnek kell helyretenni.


Ha nem is kerűl a nevére a hitel,de lehet kényszerfizetést kérni,ha valóban érzelmi alapon vert át. És ez az volt.


Mindent tudni kell bizonyítani,és amúgy elintézik.


Nekem is van lányom, ő is lehúzták 360 nal. Olyan pert kapott a csávó,hogy csak na. Mert kicsalt pénzt más érzelmeiből.


Menj el egy jogi tanácsadásra ott jobban elmondják.



Remélem segítettem.

2023. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

#22 nagyon félre nyúltál! Pénzel férjet fogni, vagy valakivél jővőt építeni más dolog.


De am 1 kérésem volt. A negatív beszólogatás mellőzése. Ne tegyünk úgy ,mintha más nem hozna rössz döntést azért akot szeret,és bízik benne. Nem 1 hónap után vettem fel hitelt hanem 3 év után. Sőt. Több.

Nagyon nem ugyanaz.


Csak a legjobb megoldást keresem.

Ígyis úgyis megoldom, de nekem nem mindegy hogyan.


Többen is tudnak segíteni. Több bizonyítékom van több dologra.

Ezen nem kell aggódni.

1 kérdésem volt, lehet e átválalni hitelt ,vagy sem.

Vlaki szerint igen,valaki szerint nem. Hívtam a bankot, igen lehet.


Ennyi volt a lényeg. Innentől úgyis megoldom. Mert tudom mi az a pont amire azt mondja ,hogy oké.. átvállalom.

2023. márc. 19. 14:12
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

24-es: ennyi hülyeség egy válaszban ritkán fordul elö!

Hitelt átvenni nem lehet, akárhogy is mondogatod.

Másrészt itt jogilag semmiféle visszaélésröl sincs szó, a kérdezö felvett hitelt és odaadta a pénzt az exnek. Erre minden joga megvan, viszont semmi alapja sincs visszakövetelni, mert nem kölcsön adta, hanem ajándékba.

A pedofiliának is nézz utána 14 éves kor a bellegyezési korhatár, ha a lány egyetért, nem történt semmiféle büncselekmény. (Mellesleg a pedofilia nem életkortól függ, hanem a nemi érettségtöl)

Az ex meg hülye lenne egyáltalán foglalkozni a témával, semmi oka sincs rá.

2023. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
53%

Szőrnyű mennyire nincs empátia az emberekben😔.

Ez csak egy segítség kérés,és néhányan a legajja módon reagálnak erre is.


Ez egy nárcisztikus ex, aki ért ahhoz,hogy vágjon át másokat. A kérdező,csak elakarta kezdeni az életüket. Ebben nincs semmi szégyelni való.Annó énis vettem fel hitelt valakinek.Ma már 2 csodás gyermekem annya☺️.Lehetett ez volna a kérdezőnek is így ,de elárúlták,és ez szomorú.Egy gyermek is meghalt a dolgok alatt,mindet miért? Hogy az a szarházi, mehessen a 14 éves GYEREKHEZ, lyukért. Nektek meg az esik jól ,hogy még ilyenkor is belerugtok az emberbe.🤨


Ezekre van megoldás. Az ilyen féregnek meg meg is kell kapnia a magáét. Gondolom ha a ti gyereketekre akaszkodna rá egy ilyen lélekvámpír,azzz más lenne.


Nem mondom,hogy jó ötlet volt a hitel,de megértem sajnos.


Tanácsolni meg ugynazt tudom,hogy go go jogi szakértő,mert nem 1 ilyen fordul elő. Volt szerencséje a szüleimnek is fiatalon ilyenben.

2023. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Mi lett szüleiddel?
2023. márc. 19. 14:47
 29/63 anonim ***** válasza:

Apu első nőjének vett fel kölcsönt. Lelépett a csaj.Beperelték.

Anyu volt az ügyvéd,így jottek össze😊

2023. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
56%

#26

Átlehet. :D csak mert te sötét vagy hozzá.


Ad 2.


De. A srác lopott. Csalt :D.


Olvastad azt amikor egy szellemidézőt pereltek megtévesztésért? :D több mint 2 millát húzott le egy asszonytól akinek meghalt a férje balesetben,és elhitette vele ,hogy kommunikálnak. A NŐ érzelmeire hatva jutott pénzhet . Olvass utána !.


Itt ő szerelmet,igért segítségért cserébe valakitől,aki szeretethiányos. Magyarul ezt felhasználta ahhoz,hogy saját haszonra legyen pénze.


De lényegtelen ,mertha ráveszi a palit,hogy vegye át a hitelt,és hitelképes,akkor átírják,ugyanúgy hogyha pl te a cetelemnél veszel fel akkor az OTP kifizeti,és utána náluk lesz hiteled.


A banknak miiindegy csak fizetve legyen.


Leszarják ,hogy x vagy y fizeti :D .


Megeny a srác,és bumm

. Onnantól tőle vonják ha alkalmas. Nekem is már tőlem vonják nem a gyerekemtől. Ennyire egyszerü.

2023. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!