Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi értelme volt hát az oltakoz...

Mi értelme volt hát az oltakozásnak ha a WHO megint ijesztget, hogy az oltás önmagában nem elég?

Figyelt kérdés
Ezt nem tudták volna 6 hónappal korábban bemondani, hogy teljesen feleslegesen ne oltsák be magukat az emberek és kockáztassák a mellékhatásokat. Az emberek túlnyomó többsége egyértelműrn azért oltatott, hogy minden visszatérjen a régi kerékvágásba. Nagyon átverték az embereket. Ha nem elég az oltás akkor mi értelmük van?
2021. jún. 27. 20:01
 31/98 A kérdező kommentje:

28


Ez kísérleti vakcina, 2023-ig kísérleti stádiumban van, és még csak nem is titkos információ ez.


Folyamatosan dokumentálják a mellékhatásokat, elhalálozásokat stb. Eddig 50,000 körül haltak bele Európában és 1,5 millió a sérült.


Plusz ha igaza lesz Montagnier úrnak és más kutatóknak, akkor lesz itt még bibi, ha az antitest-függő fokozódások hatására összeomlik az emberek immunrendszere és tömegével halnak majd meg. Az állatkísérletek során ez mindig bekövetkezett, ahhoz képest elég magabiztosak, hogy az emberrel nem fog ez előfordulni. Montagnier 2 évet adott. Meglátjuk. Mindenesetre a mesterséges eredetet is megmondta már több mint 1 éve.

2021. jún. 28. 12:08
 32/98 anonim ***** válasza:
76%
Innen kezdve ez ezotéria kategória.
2021. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:

32


Montagnier ezotéria? :)). Ez kész…

2021. jún. 28. 12:17
 34/98 anonim ***** válasza:
20%

Hosszú lesz, bocs! :-)


6-os voltam, 8, 9, 15, és 19-es, minden lényegivel benne, szépen lepontoztatok.

Erről is szólt pl a 6-os komment, tökéletesen tükrözi.


Bekopizok ide egy privát üzi részt, módosítva, amit írtam, és ezzel békén is hagyom a tisztelt társaságot. Nem off, mégha annak is tűnik, mert közös tőről fakadnak:


...a konteokról. Én régebben is meghallgattam egyiket-másikat, éreztem sokban realitást, de igazából csak legyintettem rájuk. Az a durva, h ma már elhiszem szinte mindet. Csak az a baj, h közben rájöttem, semmit nem tudok tenni az emberiség érdekében (globális szinten). Korábban még aláírtam peticiókat, voltam tömegrendezvényeken stb, ma már nem. Rájöttem, mi csak egy szük réteg véleménye vagyunk, és a többség nem ilyen. :-( A nép nagyja egyáltalán nem vizsgál meg problémákat több oldalról. Egy kézhez kapott információt elraktároz az agyában, és amit hall újra és újra azt megtanulja, magáévá teszi.


Emlékszem, a 2008-2009-es válságkor szüleimnél voltam, mentek a hírek. Mondták benne, h milyen nagy a baj, hogy drágulnak az élelmiszerek stb... Emlékszem, szinte belefájdult a fejem, és kimentem kiszellőztetni. Álltam ott akkor még a szüleim kertjében, és volt egy vödörben paprika palánta, még én ültettem oda poénból. Néztem, láttam ahogy fejlődik, növekszik. Arra gondoltam ott akkor, és akkor fogalmazódott meg bennem először, hogy én ezt a társadalmi rendszert nem értem, ezeket a mű problémákat amikel a lakosságot nyomják le végül. Nem értem, mert ahogy körbenézek azt látom, hogy a paprika nő szépen, a gyümölcsfák is hozzák a termést, ezeket nem érdekli, h az emberiség épp gazdasági válságot tart. A természet csinálja a dolgát mint mindig, és közben nekem azt mondják a hírekben, válság van, drágul az élelmiszer stb. Már akkor úgy éreztem, mintha szándékosan hülyének néznének. Nem nő lassabban a haszonnövény, nem hullik le a termése, mert pénzügyi válság van. Szóval bennem akkor vert gyökeret a gondolat, amit mostanra már megvalósítottam, hogy én ettől a társadalmi rendszertől nem szeretnék függeni, se igazán része lenni. Vidékre költöztem, főként gazdálkodok. Teljesen életmódot váltottam. Ezért írtam hosszászólásban, hogy nézem a mozit, és azt látom, Pest lassan elesik. Nézem az embereket, pl az utcán egymaga maszkban bicajozó középkorú férfit, és valahol szégyellem, h közéjük tartozom, mármit ennek a fajnak tagjaként.


Eleinte azt gondoltam, meg tudom változtatni az emberek gondolkodását, gondolatébresztőkkel, szavakkal... Honlapom is volt, csupa másfajta világnézettel. Itt-ott nyomultam, érveltem, de semmi. Láttam és tapasztaltam, hogy egyik fülükön be a másikon ki amiket mondok. Nem marad meg, és csak a világuk alapjait rúgdosom. Miután befejeztem a mondandóm bekapcsolja pl a hiradót és visszakerül a megszokott tudatállapotba, vagy visszamegy a megszokott ismerősi körébe önigazolást nyerni. Megfelelő ez így a többségnek, és nem tudok vele mit csinálni.


Azt mondja: Drága a paprika. Azt mondom: Ültess egyet, és ingyen lesz. És arra sem veszi a fáradtságot, hogy egy szaros magot vagy paprikacsumát bedugjon egy vödör földbe és kitegye pl az erkélyre/ablakpárkányra, 1-2 naponta ráborítson egy pohár vizet. Nem tudok ezzel mit csinálni. Drága a paprika, csak hajtogatják, hibáztatják a boltot, rendszert, gazákat, csak magukat nem. Kimennek tüntetni a több fizetésért, a mások és saját szabadságáért nem. Több pénzt akarunk!!! Nem érdekli őket a probléma, csak a tünet. De a tünet újra és újra előáll, míg a probléma forrása nem szűnik. Most éppen végtelen sok kovid hullám és mutáns a tünet, és ezzel el is van elfoglalva a lakosság, miközben a probléma forrása nem a vírus. Az életmód, a gondolkodásmód a probléma.



Bocs, még rizsázok egy kicsit, hogy akkor már legyen kerek, azán lépek. :-) Első kedvencem a Zeitgeist-addendum c film volt. Mint bizonyos problémák forrásaira rávilágító film. Aztán azóta több másik ilyen jellegűn is túl vagyok, írásokon, tnaulmányokon, stb, és egy egészen komplex képet sikerült kialakítani. Mostanra azt gondolom látom a problémákat, és a védekezést is ellenük. De sajnos minden ellen nincs lehetőség, sajnos emberként élek.


A 2008-as válság óta tudatosan másfelé irányítottam a pénzforrásaim is, a társadalomtól el, és minden lépéssel a függetlenebb életmód irányába. Azzal kezdtem, hogy kifizettem az adóságaim, aztán vettem napelemet, cuccokat hozzá. Vidékre költöztem. Villany-gáz fűtés helyett kandallót vettem. Kenyeret kemencében sütöm, mosószer-öblítő-szájvíz mind a párom készíti házilag természetes anyagokból. Minden egyes lépéssel amit tettem és tettünk, egyre kevesebb pénz kellett a megélhetéshez. Mikor már megtehettem, otthagytam az ingázást, a pesti állásom, pedig kerestem vagy 3kilót/hó, és baromi sok éve dolgoztam ott. Otthagytam. Már lett időm is, többet pihenni, jobban gondolkodni, tudok élelmiszereket előállítani saját használatra, illetve eladásra is, ami bevételhez juttat. Nem vagyok fáradt, nincsenek ráncaim, nincs főnököm, se kényszerem, hogy mit és miből fizetek majd ki, adósrabszolgaság nélküli élet. Évek munkálkodása ebbe az irányba. De én is egy panelból jöttem, és közöm sem volt a növénytermesztéshez sem. A tésztát is magunk készítjük, ősztől befőttért, savanyúságért sem kell a boltba menni. Azt hiszik sokan, ez paraszti élet és gumicsizmás, pedig nem az, nagyon nem az. Egyszerűen csak elszakadtunk ettől is, elfeletettük, hogy hova születtünk és kik vagyunk. De már nem a középkorban élünk, fel lehetett használni a modern technológiákat ehhez. Amin ősztől dolgozom, az egy zárt high-tech kertészet, védve a jégtől tavaszi fagyoktól, stb, automata talajszondás, talajnedvesség-páratartalom-hőmérséklet érzékelős öntözőrendszerrel. Magam építem, műszaki ember vagyok alapból, és meg tudom csinálni. Tehát nem gumicsizmás parasztkodás, hanem modern, korszerű. Használni lehet ezeket a fejlett technológiákat. Ezekbe szintén belegondolni sem tud a többség, mégha néha napján bele is botlik valaki egy-egy ilyen cikkbe, hírbe, hogy Bubajakabnak van pl egy hydropóniája... mi a fSz az mi? Mint vmi ufo történetbe, beleolvas, és bezárja. El sem gondolkodik azon, h ezt ő is megteheti, megvalósíthatja.


Bármire hivatkozva is érkeznek gazdasági válságok, csak azt az embert lehet ezzel befolyásolni, fogva tartani, aki maga függ. Most éppen azt hiszitek, hogy vakcinák fognak megmenteni, egymást bánjátok, ki és miért ferőz, hogy az oltások által visszakapjátok a régi életetek. De nem fogjátok. Mert nem azért lettetek megfogva, hogy csak úgy elsétáljatok. Hanem most le vagytok fejve éppen, pont mint 2008-ban, csak a szerszámok lettek újabbak. Most elinflálják a félre tett pénzetek, vakcinákat vesztek, teszteket, fertőtlenítőket. Valójában mindet ti fizetitek ki adófizetők, az adótokból, béretekből, áfából, stb. Nem az állam, hanem ti. Míg rabok vagytok, míg maradt vmitek ami fejhető, annyi hullámot és mutánst kaptok. Ahogy nemet mondanátok, abban a pillanatban lenne vége a hisztinek, csakhogy aki nem szabad ember, az nem tud nemet mondani.


De vissza a forráshoz: A társadalmi berendezkedéstől nem lehet teljesen elszakadni, viszont olyan szintre lehet leépíteni a függés viszonyt, hogy az gyakorlatilag jelenleg is egy 4 órás munkaviszonnyal is fenntartható, vagy épp némi saját termék, szolgáltatás eladással, stb. Mert nincs nagyon mire költeni.


Amióta ezt csinálom, így élek, ahogy leírtam, csak mozizok. A kovid hiszti volt az egyetlen ami be tudott jutni az életembe, s emiatt gondoltam más szemléletmódot közvetíteni. Csak látok egy a vírusveszélyre hivatkozva hozott intézkedések okozta lehetséges jövőt, amiben az emberek egyik legnagyobb problémája a kaja lesz, aztán a lakhatás. És a ti létbizonytalanságotok veszélyeztet engem is, nem a vírus. Nem határőr vagyok a kerítésemnél, se fegyveres biztonsági őr. És zavar h nem tudok ez a dolog ellen mit tenni (globális szintre helyezve), és nem egy Madmax világban szeretném tölteni idős koromat, hanem pihenni a kertben.


Amit leírtam a magánvéleményem. Nem annak szánom ezt a litániát aki egyetért velem, hanem annak aki nem. Nem gondolom, hogy meg tudom változtatni a véleményed, viszont, ha ezt itt még olvasod eljutott hozzád, és ha szerencsénk van, egyszer még eszedbe fog jutni. Ez a kovid meccs már most matt, fogva a nép. De mostantól benned a mag. :-) Ezért strapáltam magam. Részemről befejezve a téma, és az itteni jelenlét is. Sikert és nyugalmat kívánok Nektek.

2021. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
78%

Te vagy ezotéria.

Mert nem érdekelnek a tények, csak a kontóid.

De mondom: egy idő után ezt a BTK is jegyezni fogja.

Már most is van rá szabály, csak egyelőre nem veszik komolyan.

De a következő hullámnál már lehet.

2021. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 sadam87 ***** válasza:
78%

#31

"Eddig 50,000 körül haltak bele Európában és 1,5 millió a sérült."

Forrás (mert amúgy nem igaz).

"Plusz ha igaza lesz Montagnier úrnak és más kutatóknak, akkor lesz itt még bibi, ha az antitest-függő fokozódások hatására összeomlik az emberek immunrendszere és tömegével halnak majd meg."

Forrás?

Amúgy (amellett, hogy baromság), nagyon úgy tűnik, hogy Montagnier nem is mondott ilyet. (És ugyan mondott érdekeseket a vakcináról, de másról is, talán majd ha alá is támasztja az állítását valamivel...)

[link]

[link]

" Az állatkísérletek során ez mindig bekövetkezett, ahhoz képest elég magabiztosak, hogy az emberrel nem fog ez előfordulni."

Ez nemes egyszerűséggel nem igaz.

"Mindenesetre a mesterséges eredetet is megmondta már több mint 1 éve."

Mindenesetre a vírus mesterséges eredetére semmi bizonyíték, nagyon nagy valószínűséggel természetes eredetű (és tuti, hogy nincsenek benne beültetett HIV szekvenciák).

2021. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
80%

"Folyamatosan dokumentálják a mellékhatásokat, elhalálozásokat stb. Eddig 50,000 körül haltak bele Európában és 1,5 millió a sérült."

Eddig alig néhány eset történt, ahol bizonyíthatóan az oltás

okozott halált.

"Plusz ha igaza lesz Montagnier úrnak és más kutatóknak,"

Igen, innentől kezdve ezotéria.

Az évek óta folyamatosan sokszorosan cáfolt ostobaságokat beszélő félhibbant ezotériába való.

Nobel-betegség...

Nem is értem amúgy, hogy mi történt a csávóval, mert elég durva személyiségváltozásnak tűnik... Vagy régen is ilyen volt?

"Ez kísérleti vakcina, 2023-ig kísérleti stádiumban van, és még csak nem is titkos információ ez."

El vannak végezve a klinikai tesztek.

"Az állatkísérletek során ez mindig bekövetkezett"

Hát ha a kb. soha neked mindiget jelent, akkor valóban.

@34 Sajnállak. De tényleg.

2021. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
80%

Mit tudtunk meg:

-hogy a svéd egészségügy összeesküvését leleplező screenshotokat

már soha nem kapjuk meg.

-hogy a 86 éves szomszéd nénire kell hivatkozni forrásként.

-és hogy valami nagyon nincs rendben az illető fejével.

Drágám, panaszkodsz, mert nem tudsz semmit tenni, hogy felnyisd a világ szemét. Elárulom: tudsz!

Borzasztó egyszerű: bizonyíts! Ha lebőgsz, mert kiderül, hogy hazudtál, ne csodálkozz, hogy nem sokan lesznek hozzád hasonló "felvilágosultak".

2021. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 Wadmalac ***** válasza:
75%

Én nem tudom, mitől bölcs forradalmi virtus mindig mindennek az ellenkezőjét állítani, csinálni, mint amit minden elérhető hiteles forrás ajánl.

Persze, azt értem, hogy jót tesz az egónak szkeptikus bölcsnek érezni magad, szemben a "birka tömegekkel", csak az a helyzet, hogy nincs valós alapja.

A mostani ellenálló virtusba meg éppenséggel bele lehet halni és mások egészségét is veszélyezteti.

Az autópályán szemben hajtani sem büszkeségre alapot adó tevékenység.

2021. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 A kérdező kommentje:

36


Hm, amint látom a Reuterst elfogadod mint forrást. Megkérdezhetem, hogy miért?


31

"Eddig 50,000 körül haltak bele Európában és 1,5 millió a sérült."

Forrás (mert amúgy nem igaz).”


Elnézést, rosszul adtam meg az első számot, az ugyanis csak 15,000. De a második az korrekt. Forrás: EudraVigilence


" Az állatkísérletek során ez mindig bekövetkezett, ahhoz képest elég magabiztosak, hogy az emberrel nem fog ez előfordulni."

Ez nemes egyszerűséggel nem igaz.“



[link]


És görgess le a Coronavirushoz.


Egyébként már a Sars-Cov-1 elleni vakcinafejlesztésnél is komoly probléma volt ez. Többek között ezért nem sikerült vakcinát kifejleszteni.

2021. jún. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!