Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi értelme volt hát az oltakoz...

Mi értelme volt hát az oltakozásnak ha a WHO megint ijesztget, hogy az oltás önmagában nem elég?

Figyelt kérdés
Ezt nem tudták volna 6 hónappal korábban bemondani, hogy teljesen feleslegesen ne oltsák be magukat az emberek és kockáztassák a mellékhatásokat. Az emberek túlnyomó többsége egyértelműrn azért oltatott, hogy minden visszatérjen a régi kerékvágásba. Nagyon átverték az embereket. Ha nem elég az oltás akkor mi értelmük van?
2021. jún. 27. 20:01
 11/98 anonim ***** válasza:
9%

10

Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs mi folyik arra, de ahol én élek lófaxt nem lehet megérezni. A rendőrség, katonaság eddig is tojt mindenre, néha van pár túlbuzgó biztiőr, eladó pár boltban, de egyébként semmit nem tartottak be sokan, és be sem tartatták.

2021. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként az egyik legkevesebb fertőzöttet számláló megye. Van egy sejtésem sok megyében miért volt/van kevesebb beteg, mint másutt. Tudom meredek gondolat, de el kell adni azokat az ingatlanokat is a hatalmas kiváló minőségű földekkel, amiket a kutya nem vett meg 15 éve, 2 millió alatt sem...
2021. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
16%
Ja egyébként ez a régió azóta sem olyan vonzó sokaknak. Viszont így rengetegen, akik rájöttek, bevásárolnak, felvásárolnak, majd nemsokára ötszörös áron lesznek itt is a telkek, termőföldek. 9-10-11
2021. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, feltűnt-e, de vannak újabb mutánsok.

A legutóbbihoz 95%-os átoltottság kellene.

Mennyi van most? 50% (MINDKÉT oltás kell).

Tudsz számolni?

2021. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
14%
9: Egyébként ez teljesen úgy van ahhogy irtad, és ez nagyon durva. Meg az, h pár év alatt simán padlóra lehet verni egy egész országot. Sztem kvara nincs az embereknek pénzük amúgy. Lehet h összepakolt vki 1 millát, 10-et, 20-at, és azt hiszi, h ez most valami. De semmi. Másfél év alatt úgy elinflálták neki a pénze felét, hogy csak pislog. Figyelj, egy normális panel lakás 30mill. A fa építőanyag 3* kerul többe mint egy éve, a vasanyag 2*, a kaja... Cserkó 2000ft/kg! Teljesen kamu még az inflációs adat is amit kommunikálnak!
2021. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
15%
14-es ugye most viccelsz? 95%-os átoltottság. Magyarországra gondolsz? Mert, ha arra, akkor nézz már utána, hogy kb hány embert kell beoltogatni. Hány gyerek van, hányan vannak, akiket nem lehet, és megint hányan, akiknek adjuk már meg azt a lehetőséget is, hogy az életük felett szabadon döntsenek.
2021. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
14%

11,12,13-ra:


Gondolom ugyanazon személy vagy, nekem anonimot ir:


Van benne vmi! Szoktam nézegetni az ingatlan árakat, és az utóbbi évben megindult Tolna és Baranya is árakban. Úgy kb szintén a duplája a korábbinak, és főleg a földterületek. Te melyik megyéből vagy? Én Fejér, és itt is kb magasról leszarták a maszkviseletet az emberek. Szinte vicc, hogy alig láttam néhányon. A lányom mikor elhozom hozzánk pestről (majdnem pest), mindig elcsodálkozik, hogy itt nem kötelező? De, csak békénhagynak, és a szomszédok is.

2021. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
14%

+16-os is én voltam.

Békés megye. Ugyanúgy mennek fel. Sorra veszik a romák is a házakat a tanyákon, akik többségével nincs semmi bajom. Kisebb falvakban, sokkal több házat kezdtek el felújítani, dőt építeni is. A lakások, házak ára - a putribbak is nagy telekkel - min 40%-al emelkedtek tavaly nyár óta. Bcsabán, Gyulán kb győri árakon kínálják már a lakásokat, házakat. Gondolom azért is, mert elkezdték kiépíteni az autóutat, és beharangozták korábban, hogy több multi is nemsoká ide fog jönni. Bár erről még most is csak azok tudnak, akik itt élnek, és leadták a drótot, vagy azok, akik a tűz közelében vannak.

Sajnos az a helyzet, hogy ez a dél-alföldi régió is be van célozva, a kiváló termőföldek miatt, egyrészt. A mezőgazdaság kb 70%-át itt termelik ki. Szóval nagy szopika lesz, ha a kormánytagok kezére kerül pár forintért ezek nagyrésze.

2021. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
20%

14: Blablabla! Pont ugyanaz a mantra amit a tv-ben látsz, hallasz. Lényegében elismétled, megtanultad. Ha érdekelne valóban ami történik ezügyben, már rég más véleményen lehetnél.


Segítségként leírom, én hogy vettem észre először, h kamuznak kb nonstop:


2020 év végéig figyeltem a svéd adatokat a magyarhoz képest. Mert azonos lélekszámú a magyarral, viszont nem vezettek be korlátozásokat. Semmilyet! Meggyődődésem volt, h végül igazolódni fog, az övék a helyesebb hozzáállás. Eleinte nyilván több fertőzöttjük volt, mint másoknak, de aztán egyszer csak kezdett megfordulni a stat a javukra. Nekem mivel huggy agyam van, de érdekelt a dolog nagyon is, hát képernyőfotót készítettem majd minden nagy a koronamittudomén pont gov oldal adatairól magyar+svéd. Hogy vissza is tudjam nézni. Mikor már fej-fej mellett állt a magyar a statáriummal, meg szükségállapottal, meg a sved a továbbra is nullla (nulla) korlátozással, egyszer csak lehozták a főbb magyar sajtók, hogy a svéd modell elbukott. Ezen először röhögtem, mert kvara nem, sőt, de másodszorra már nem röhögtem, hanem megvilágosodtam (akkor első alkalommal). Felmentem erre a korona govra a szokásos képernyőfotómért, és mit látok a svéd statisztikákban? Azt, hogy visszamenőlegesen átmódosították az adataikat sokkal kb egy nagyságrenddel magasabb értékre! De nem 1-2 napra vissza, hanem több hónapra visszamenőlegesen. Ekkor a sved kormány váratlanul beállt a sorba, és már nagyon bánta az eu miniszter is, h nem védekeztek jobban.


Minden szavam igaz volt amit itt leírtam. És nekem ezt tette fel az i-re a pontot, és onnantól más irányból közelítettem meg azt a vírus kérdést. Egyébként van és létezik, de nem ez okozza a problémát, viszont mindent rá lehet fogni, és ez biznisz, meg államvezetők királyként funkcionálása. Ennek vége akkor lesz, ha nem nemet mond, vagy ha úgy dönt vki v vkik a fejünk felett, h megunták, elégedettek.


Sajnálom, de ez van.

2021. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
14%

Mára elvackoltam aludni.


16-os, 18-as: Köszi a szóváltást! :-)

Még bizos összefutunk.


Gábor.

2021. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!