Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi értelme volt hát az oltakoz...

Mi értelme volt hát az oltakozásnak ha a WHO megint ijesztget, hogy az oltás önmagában nem elég?

Figyelt kérdés
Ezt nem tudták volna 6 hónappal korábban bemondani, hogy teljesen feleslegesen ne oltsák be magukat az emberek és kockáztassák a mellékhatásokat. Az emberek túlnyomó többsége egyértelműrn azért oltatott, hogy minden visszatérjen a régi kerékvágásba. Nagyon átverték az embereket. Ha nem elég az oltás akkor mi értelmük van?
2021. jún. 27. 20:01
 21/98 anonim ***** válasza:
14%

Örültem, hogy van, aki egyetért velem.

Viki

2021. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
77%

Jesszusom, hogy hogy lehetnek az emberek ilyen szinten ostobák...

Azt még megérteném amúgy, ha mondjuk valami laposföldes kérdésnél szórakoznának,

de miért a tudományokban?

Miért olyan nehéz megérteni,

hogy itt bizonyítékokra és tényekre támaszkodunk, nem hazugságokra és hülyeségekre, kedves konteósok, hmm?

2021. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
86%

Na de kezdjük el akkor:

@6

"És akkor itt az aktuális probléma: egy bizonyos érintett réteg esetén az érintett réteggel lett vna célszerű koncentrálni."

Az érintett réteget úgy lehet megvédeni, ha a fertőzés ellen _mindenki_ megteszi a magáét.

"Januárban Hágában vizágyúval oszlatták a korlátozás ellenses lakossági megmozdulást. Januárban! Vízágyúval! Értitek? Ezcnem az egészségről szól, és nem is a párbeszédről. Légyszíves, gondolkodjatok el ez ezeken is."

Mi elgondolkodtunk, te nem, láthatóan.

Valóban, rendes ágyúval talán jobb lett volna.

Ha a korlátozásokat megszegve tüntetnek egybegyűlve az emberek, akkor fel kell oszlatni őket. Nem látom, hogy itt mi nem érhető.

"14: Blablabla! Pont ugyanaz a mantra amit a tv-ben látsz, hallasz. Lényegében elismétled, megtanultad. Ha érdekelne valóban ami történik ezügyben, már rég más véleményen lehetnél."

Az egyik legtipikusabb szövege a mérhetetlenül buta, tudománytalan konteósoknak.

Nem, drágám, ez nem a tv-ben van, hanem az epidemiológiai számítások által _bizonyított_.

"Mert azonos lélekszámú a magyarral, viszont nem vezettek be korlátozásokat. Semmilyet!"

Wow. Nem csak hülyeségeket beszélsz, de még hazudsz is.

[link]

stb.

De december előtt meg ugyanúgy meglévő utazási korlátozások mellett

társadalmi felelősség volt a távolságtartás, maszkviselés stb.,

amit rengetegen be is tartottak. Mert nem olyan hülyék, mint mi.

"Minden szavam igaz volt amit itt leírtam"

Nem. Kb. minden szavad hazugság.

És nekem is ez tette fel az i-re a pontot:

Ugyanis pechedre nem csak te nézted a statisztikákat, hanem egész véletlenül december tájékán én is, mert szóba került egy kérdésnél...

És amikor odáig jut valaki, hogy ilyen ordenáré módon hazudik...

Akkor már nem lehet mit csinálni...

Sajnállak. Kezelésre van szükséged!

Persze, ha nagyon akarod, megmutathatod nekem a "fotóidat":D

Sajna pont emlékszem, hogy decemberben a svéd esetszámokról beszéltem itt valakivel, és hogy akkor ilyen 5-6-7 ezresek voltak azok.

2021. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
82%

...pont mint itt is:

[link]

:D

2021. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
10%

A korábbi adatokat átírták, ha azokat is megnézted volna KORÁBBAN.

Gondolom tavaly nyáron, mikor elkezdték beharangozni a vakcinákat, te is kézzel lábbal hadakoztál az ellen, hogy beoltsanak egy pár hét max hónap alatt legyártott akármikkel. Majd kis idő múlva "rájöttél", hogy minden egyes orvosnak, politikusnak igaza van, aki az oltások mellett kampányol, mert muszáj, hogy visszakapjuk az életünket, szabadásgunkat. Már arra is rájöhettél volna, hogy sosem voltunk szabadok ennek előtte sem. Te életed, te döntésed, hogy mit adatsz be magadnak. Sokan azzal áltatják magukat, hogy milyen jót cselekedtek. Az igazságot, amiket kimondanak a hazugságok közben, nem veszitek észre, mert nem is akarjátok, mivel be vagytok fosva. Ez rég nem egy vírusról szól, sem a politikáról, hanem ennél sokkal összetettebb a probléma, de egyesek számára hihetetlen és felfoghatatlan lesz mindig is. Elhiheted azt is, hogy rengetegen ellenzik ezt az egészet, a 86 éves szomszédomban lakó néni is látja mire megy ki a játék, pedig nem netezik, ugyanúgy a 70 éves apám is tudja, és sosem fogják önszántukból beoltatni magukat. Cselekedni senki nem fog, csak figyeli a történéseket, mert, aki tudna egy idő után megvehető lesz.

2021. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
77%

Aki nem akarja beoltatni magát, azt el kéne vinni ápolónak.

Úgyis kevesen vannak.

Az a baj, hogy miattuk halnak meg normális emberek is, és miattuk nem lehet feloldani a korlátozásokat.

Amíg csak magának hülye, az az ő dolga. De másokat veszélyeztetni, az már BTK ügy.

2021. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 Wadmalac ***** válasza:
85%

Példamese.

Elkezd a nép panaszkodni, hogy dögletes bűz van a buszmegállóban.

Önkormányzat kimegy, megnézi, megszaglássza.

Hát ez bizony attól van, hogy idehugyoznak.

Kirakják a táblát a buszmegállónál, hogy tilos a megállót oldalba hugyozni, plusz kiraknak egy mobilslozit onnan húsz méterre.


A megállóhugyozók elterjesztik maguk közt, hogy nem is tőlük van ott büdös, plusz senki ne menjen a mobisloziba, mert mindenféle betegséget kap el tőle.

És tovább hugyozzák a buszmegálló oldalát.

És közben szidják az önkormányzatot, hogy xart sem ért az intézkedésük.


A bűz meg marad.


Na ez megy itt a pandémiával, oltásokkal is.

Az ellenintézkedés hatásfokát elsősorban pont azok rontják, akik csakazértis az ellenkezőjét csinálják és utána még köpködnek is, hogy mit sem ér meg mindenki birka, aki betartja a korlátozásokat és oltat is.

2021. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 sadam87 ***** válasza:
86%

#6

" Én megpróbáltam számológéppel összeszorozni az eladott vakcinák árát a darabszámával, és error."

:D :D :D

Hát vagy nagyon gyenge számológéped van, vagy valamit rosszul csináltál. :D Eddig 2,8 milliárd vakcinát adtak be. Ennél persze jóval több van lekötve, ex has tippre talán 10 milliárd körül? (Nem tudom, te mennyivel próbáltál számolni.) Mi messze legdrágábban a Sinopharmot vettük (valamiért...), az kevesebb, mint 20 ezer forint volt (62 dolcsi). 10 milliárdot a 20 ezer forinttal még fejben sem olyan nehéz kiszámolni, én még nem találtam olyan számológéppel, ami ne boldogulna el vele. Az tény, hogy szép nagy szám jön ki. Mondjuk a világgazdaság méretéhez képest meg nem olyan nagy...


#25

"A korábbi adatokat átírták, ha azokat is megnézted volna KORÁBBAN."

Nem írták át. (Maximum annyira, hogy a svédek rendszeresen korrigálták pár hetes késéssel az adatokat. Pár hetes(!) késéssel! ÉS nem jelentős mértékben!)

"Gondolom tavaly nyáron, mikor elkezdték beharangozni a vakcinákat, te is kézzel lábbal hadakoztál az ellen, hogy beoltsanak egy pár hét max hónap alatt legyártott akármikkel."

Nem. Én tanultam biológiát, és tudom mi az a vakcina, meg azt is, hogy ez az egyik leghatékonyabb eszköz a járványok megfékezésére. Meg azt is, hogy letesztelik őket beadás előtt. Nem mindenki gyárt reflexből összeesküvéselméleteket...

" 86 éves szomszédomban lakó néni is látja mire megy ki a játék"

Az azért szép, amikor egy 86 éves nénit tekintesz szakforrásnak a kutatók és orvosok helyett...

2021. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mivel én ismerem a gyógyszerengedélyeztetési eljárások menetét, és tanultam a témában, nem tiltakoztam az ellen, hogy beoltsanak, sőt,

ha lehetőségem lett volna rá, az addigi eredmények megtekintése után jelentkeztem volna alanynak a klinikai tesztekbe. Csak nem itthon teszteltek.

Hol maradnak egyébként azok a screenshotok?:DDD

2021. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
90%

robag_p


„Ezen először röhögtem, mert kvara nem, sőt, de másodszorra már nem röhögtem, hanem megvilágosodtam (akkor első alkalommal).”

Igazán akkor világosodtál volna meg, ha elkapod a vírust, aztán ott fetrengsz a lélegeztetőgépen élet és halál között, na azon aztán röhöghettél volna, te eszetlen birka.


„kamuznak kb nonstop”

Ha szerinted az egész csak átverés, akkor menj be a fertőzötték közé, természetesen mindenféle védőeszköz nélkül, utána majd megtudod, hogy kamu, vagy nem. Sőt, ha szerinted kamuznak, akkor bizonyításképpen oltasd be magad a vírussal, aztán majd rájössz milyen eszetlen baromságokat írtál.

2021. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!