Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi értelme van a Holokauszt...

Mi értelme van a Holokauszt tagadásának?

Figyelt kérdés
Itt most nem csak arra gondolok, hogy rengeteg bizonyíték és tanú van, ami miatt ez elég hajmeresztő állítás. Hanem arra, hogy eddig én úgy vettem észre, hogy a Holokauszt tagadók nagy része ha nem is teljesen fasisztoid, de legalábbis rasszista. Magyarul ha az említett korban élt volna, valószínűleg szívesen a homokba dugta volna a fejét, vagy még örült is volna a fejleményeknek. Az, aki állandóan cigányozik, kimegy tojást dobálni a meleg felvonulásra, az mért tagadja a HOlokausztot, logikusan ünnepelnie kéne. Vagy ezt még ott is ciki felvállalni? De tényleg, neten olvastam már ilyen oldalakat, ahol nagyban éltetik Hitlert, az elméleteit, de a HOlokausztot tagadják. A köpködő, acélbetétes rasszisták annyira már nem tökösek, hogy ilyesmi mellett kiálljanak? Mi lehet ennek az oka, hogy a mi magyar érzelmeket a meleg gyűlölettel összekötő hazafiaink nem képesek ezzel szembenézni? A kérdés provokatív és menni fog a lepontozás rendesen, ezért köszönök minden választ.
2009. szept. 7. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim válasza:
A holokausztot nem lehet teljes mértékben bebizonyitani , és cáfolni sem , hiszen mindig lesznek ellentmondások !
2010. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!