Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi értelme van a Holokauszt...

Mi értelme van a Holokauszt tagadásának?

Figyelt kérdés
Itt most nem csak arra gondolok, hogy rengeteg bizonyíték és tanú van, ami miatt ez elég hajmeresztő állítás. Hanem arra, hogy eddig én úgy vettem észre, hogy a Holokauszt tagadók nagy része ha nem is teljesen fasisztoid, de legalábbis rasszista. Magyarul ha az említett korban élt volna, valószínűleg szívesen a homokba dugta volna a fejét, vagy még örült is volna a fejleményeknek. Az, aki állandóan cigányozik, kimegy tojást dobálni a meleg felvonulásra, az mért tagadja a HOlokausztot, logikusan ünnepelnie kéne. Vagy ezt még ott is ciki felvállalni? De tényleg, neten olvastam már ilyen oldalakat, ahol nagyban éltetik Hitlert, az elméleteit, de a HOlokausztot tagadják. A köpködő, acélbetétes rasszisták annyira már nem tökösek, hogy ilyesmi mellett kiálljanak? Mi lehet ennek az oka, hogy a mi magyar érzelmeket a meleg gyűlölettel összekötő hazafiaink nem képesek ezzel szembenézni? A kérdés provokatív és menni fog a lepontozás rendesen, ezért köszönök minden választ.
2009. szept. 7. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt tudom, hogy nagyanyám szomszédait a elvitték a háborúban és soha többé nem jöttek vissza. A szomszédok (jó magyar családok)kipakolták a házukat, széthordták az ingóságaikat, aki kapja marja alapon. A háború után foházkodtak, hogy a család haza ne jöjjön. Nem is jöttek. Vajon ők hova lettek? Gyerekestől, nagymamástól nagypapástól? Egy szál ruhában. Engem kiráz a hideg ha a jó szomszédokra gondolok. Biztos forrásból tudom, nagymamám mesélte mint egy nagy családi titkot. Mert bizony onnan volt a szép porcelán készlet amiben a vasárnapi ebédet felszolgálta. Sajnálom, hogy ez megtörténhetett és szégyen, hogy ilyen nagyszüleim voltak.
2009. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
5%

14:04-es, miért nem jelented magad fel???? Nem ismerd a Talmudot! A nagyszülők bűneiért te is felelős vagy, sőt, még az unokád is az lesz!

Menj már a rendőrségre és jelentsd fel magad!


Amúgy nagy kamu az egész amit itt lenyomtál.

Ha a nagyszüleid kirabolták volna a zsidó szomszédokat, akkor inkább hallgatnál róla, nem itt reklámoznád.

2009. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
Tudod a nagyszüleimnek már mindegy. Én pedig nem felelek a nagyszüleim bűneiért, mert keresztény vagyok. S hogy isten beígérte a büntetést, ám beígérte a megbocsátást is. Nem dicsekvésnek szántam, szégyellem, hogy valaha a családfámból ilyet tett. Ám ha nem írtam volna le, még nem lenne nem megtörtént. Engem anyám másképpen nevelt, ő is elítélte azt amit a nagyszüleim tettek. Apám meg nem tudom mit is gondol valójában. Hol utál minden zsidót és cigányt, hol nem annyira. A cuccok elhordásánál ő is segített. Gyerekként nem értette igazán, hogy mit is csinálnak. Miért pakolják ki a haverék házát...
2009. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
93%
Kíváncsian várom a "gulágtagadó történész" nevét. Ha csak úgy lesz történész, ahogy David Cole, és csak úgy lesz tagadó, mint Finkelstein, akkor kénytelen leszek levonni a következtetést, hogy a jobbikosok képtelenek nem hazudozni.
2009. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
49%
NS vagyok nem jobbikos, hagyd már abba papagáj
2009. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:

tessék, kedves papagáj (aki a jobbik szón kívül mást nem tud), itt a gulág-tagadó gyökér:


[link]


üdv, egy nem-jobbikos NS-től

2009. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
51%

Krausz Tamás nem tagadta a gulágot, azt sem, hogy ott tömeggyilkosság történt, hanem azt mondta, hogy a gulágnak volt gazdasági racionalitása, szemben a náci táborokkal.


Na, halljuk a következő hazugságodat.

2009. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként érdekes, hogy azok tagadják a legvehemensebben a holokausztot, akik a legjobban örültek volna neki, ha lett volna. Mi zajlik le a nácik fejében, amikor ezt a két gondolatot összehozzák? Hazug NS kolléga, mesélj!
2009. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
35%

A náci táboroknak ugyanúgy volt gazdasági racionalitása. Vagy szerinted a zsidókat nem alkalmazták munkára? A Schindler listája egy nagyon filoszemita film, de még az is úgy ábrázolja. A munkatábornak nem véletlenül munkatábor a neve.


Mellesleg nem örültem volna a holokausztnak, ha megtörtént volna sem. Most sem akarnám, hogy megtörténjen. A kitelepítés viszont meggondolandó. Azt mondjátok a zs.dó csak annyi h más a vallása. Erre kossuth azt mondta, "mégsem beszélünk kálvinista népről, katolikus népről, stb., tehát a zs.dó mégis csak más, mint csupán egy vallásfelekezet".

Mellesleg azt nem tagadom, hogy volt jó néhány (akár több száz, vagy ezer) zsidó, akit valóban kegyetlenül leöltek, ilyen egy háborúban mindig van. Arról meg ne is beszljünk, hogy az a néhány szegény zsidó a gazdag zsidó bankároknak köszönhette a sorsát, nem Hitleréknek!

MIért nem fogadta be őket a zsidó kézben lévő Anglia, USA? Miért mondták Kelet-Európa zsidóinak a nyugati zsidók, hogy "itt nem látunk szívesen". Miért süllyesztették el a zsidókkal megrakott menekülthajót az angolok? Lehetne még sorolni....

Mellesleg, itt most lezártam, nem írok ide többet. Aki többszöri magyarázatra is csak azt tudja szajkózni h "náci hazugság", azzal nem lehet érdemi beszédet folytatni.

viszlát

2009. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
94%

"MIért nem fogadta be őket a zsidó kézben lévő Anglia, USA?"


Válasz: mert Anglia és az USA nem voltak zsidó kézen.


A New York Times tulajdonosa pl. konkrétan zsidó volt. Nem engedte a háború alatt, hogy "túl sok" cikk jelenjen meg a németországi antiszemitizmustól, mert félt attól, hogy elveszti az olvasótáborát, mert az embereknek az lesz a benyomásuk, hogy a N. Y. T. zsidó lappá kezd válni.


Na ennyi cselekvési lehetősége volt a zsidóknak az USA-ban. De lehet fantáziálni arról, hogy mindent a zsidók irányítanak, viszont mi a fenéért hozták létre Izraelt, ha szerinted 2 ország is "zsidó kézben" volt már addig is?

2009. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!