Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi értelme van a Holokauszt...

Mi értelme van a Holokauszt tagadásának?

Figyelt kérdés
Itt most nem csak arra gondolok, hogy rengeteg bizonyíték és tanú van, ami miatt ez elég hajmeresztő állítás. Hanem arra, hogy eddig én úgy vettem észre, hogy a Holokauszt tagadók nagy része ha nem is teljesen fasisztoid, de legalábbis rasszista. Magyarul ha az említett korban élt volna, valószínűleg szívesen a homokba dugta volna a fejét, vagy még örült is volna a fejleményeknek. Az, aki állandóan cigányozik, kimegy tojást dobálni a meleg felvonulásra, az mért tagadja a HOlokausztot, logikusan ünnepelnie kéne. Vagy ezt még ott is ciki felvállalni? De tényleg, neten olvastam már ilyen oldalakat, ahol nagyban éltetik Hitlert, az elméleteit, de a HOlokausztot tagadják. A köpködő, acélbetétes rasszisták annyira már nem tökösek, hogy ilyesmi mellett kiálljanak? Mi lehet ennek az oka, hogy a mi magyar érzelmeket a meleg gyűlölettel összekötő hazafiaink nem képesek ezzel szembenézni? A kérdés provokatív és menni fog a lepontozás rendesen, ezért köszönök minden választ.
2009. szept. 7. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
10%

"Gondolom k*rva viccesnek hiszed magad. En meg remelem, hogy egyszer meg a te csaladodat is kiirtjak, es akkor meg majd en rohogok azon, ha mar a poenoknal tartunk."


Te nem tudsz röhögni, a cigányok és a zsidók csak vihogni tudnak...De komolyan, ha ilyen szar itt nektek, akkor csak egyet kérdezek: MI A BÜDÖS KUTYA F.SZÁÉRT NEM HUZTOK EL A MESSZESÉGBE INNEN, HM?

2009. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló is egy nemrasszista, nemszélsőséges, csakis radikális jobbikos hazafi.
2009. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
0%
Nem szélsőséges, csak töke ki van a hülye érvelési módszereitekkel. Nem tudtok vitázni csak fölényeskedtek meg marhaságokat beszéltek. Ez hosszú távon frusztráló, így kitörnek a szegény emberből ilyenek. Hogy radikális jobbos-e azt nem tudom, de valószínű. Hogy rasszista-e azt szintén nem tudom, de ha tudnád mi az a rasszizmus, akkor nem kevernéd össze a többi fogalommal (fasizmus, szélsőségek). Megint látszik hogy findog nincs a dolgokról, csak osztod az észt.
2009. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:

"ha tudnád mi az a rasszizmus, akkor nem kevernéd össze a többi fogalommal (fasizmus, szélsőségek). Megint látszik hogy findog nincs a dolgokról, csak osztod az észt."


Miből gondolod, hogy nem tudom, mi a rasszizmus?


Ami a fasizmust illeti, azt valószínűleg jobban ismerem, mint a magukat újfasisztáknak vélők 99%-a. (Ugyanis olvasok róla, könyveket, nem érem be a kurucinfó meg a pártbrosúrák olvasásával).


Csak sajnos tény az, hogy a jobbikosok rasszisták (általában). Az is tény, hogy a rasszista jobbikosok két rasszista megnyilvánulás közben hevesen tagadni szokták, hogy rasszisták lennének.


Ami az érvelést illeti: talán visszaolvashatnád ezt a topicot és láthatnád, hogy a holokauszttagadóknak nincs érvük.

2009. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
0%
Mivel végig követtem és bele is szóltam, pontosan tudom mi van a topicban, de mindez több százszor, talán több ezerszer lement már számtalan más fórumon. Akkor is szánalmasak voltatok, most is azok vagytok. A rasszizmusról fingod nincs mi, mert ha tudnád, nem beszélnél róla mint negatív dologról. Azért kell tagadni, hogy rasszista lennél, mert a hozzád hasonló sötét embereknek fignja nincs róla mi az, csak az _rossz_. Pedig nem.
2009. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen az oldalon már leírtak egy hivatalosan elfogadott rasszizmus ismertetést.... Az elég negatívan hangzott, de biztos csak a mi elnyomott agyunkat megtévesztő szövegről volt szó. Akkor kérlek leírnád, hogy szerinted mi a rasszizmus és hogy számodra mi benne a pozitív?
2009. szept. 19. 22:43
 77/81 anonim ***** válasza:

"A rasszizmusról fingod nincs mi, mert ha tudnád, nem beszélnél róla mint negatív dologról."


Szóval ha valaki ismer valamit, akkor nem tarthatja rossznak. Aki ismeri a rasszizmust, az rasszista, aki ismeri a kommunizmust, az kommunista, aki ismeri a homoszexualitást, az búza? Te tényleg nem veszed észre, milyen gyépés hülyeségeket írsz?

2009. szept. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom de mekkora egy barom vagy. Egy szóval nem mondtam hogy ha ismered akkor az vagy. Látszik, milyen torz agyad van, amit olvasol azt sem fogod fel úgy, ahogy le van írva. Ha tudnád mi a rasszizmus, nem gondolnád úgy, hogy rossz. Mivel nem az. De nem tudod, ezért csak fröcsögsz a hülye kérdezővel megtámogatva. De ha nektek így jó...
2009. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 A kérdező kommentje:
Te se vagy valami nagy ász szövegértésben, sem önkritikában. Szerinted a fröcsög szó tényleg a HOlokauszt mellett érvelőkre jellemző? Idézném CSAK a legutóbbi hozzászólásodat: "hülye kérdező", "fröcsög", "milyen torz agyad van". Lécci most olvass bele az "ellentábor" véleményeibe és szerintem némi stíluskülönbséget látni fogsz. Nyilván érződik, hogy kikkel értek egyet, hiszen ez már a kérdésből is kitűnik, de nem támogatok senkit, csak sokakkal azonos dolog mellett érvelek. Kértem, hogy írd le, hogy szerinted miért jó a rasszizmus, meg eleve mi az. Ezt mondjuk azért tettem, mert hátha a "két tábor" mást ért ez alatt, mert az a leírás, ami ide felkerült róla, szerintem értelemmel és lélekkel rendelkező ember számára nem lehet pozitív. Viszont még egy a rasszizmust pozitívnak beállító ember se írta le, hogy ez számára mit jelent, csak szidott minket, hogy mi ezt nem tudjuk. Nahh én például ezt hívom fröcsögésnek.
2009. szept. 20. 11:31
 80/81 anonim ***** válasza:
0%

Azért tagadjuk, mert tudjuk, hogy a zsidók mesélye, ami a történelemkönyvekben van, meg amit az iskolákban tanítanak nem igaz. Nézzük csak Auschwitzot! A zsidók szerint ott több millió embert "elgázosítottak". Az állítólagos gázkamrák télen, nyáron, egész nap működtek, legalábbis a zsidók állítása szerint. Szerintünk, ez azért is nem lehet igaz, mert a Zyklon-B gáz használatához legalább 25-26 °C foknak kellett lennie(ez a forráspont). Télen nem lehetett ilyen meleg, de a gázkamrák belselyében még nyáron sem. Fűtőberendezés pedig nem volt bennük. Arról nem is beszélve, hogy a gázkamrák csőhálózata összeköttetésben állt a tábor többi részén lévő csőrendszerrel. Így saját magukat is mérgezték volna. A gázkamrák falaiban csak nagyon kis mennyiségben tudták kimutatni a gáz nyomait, a fertőtlenítőben éppen ellenkezőleg. A gáz 95%-a fertőtlenítésre ment el. Járványok ott is voltak. Pl.: tífusz. A legtöbb ember valamilyen járványban halt meg. Közel sem olyan sokan, mint ahogyan azt a zsidók állítják. Azt is kitalálták, hogy a zsidókból szappant meg napernyőt csináltak. Megvizsgáltak ilyen szappanokat és valamilyen oknál fogva nam volt emberi eredetű. A főtáborban lévő állítólagos gázkamrát 1941-ben óvóhellyé alakították. A légifelvételeken pedig valamiért sehol nem lehet látni a zsidók által leírt füstöt.

Remélem megérted.

2010. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!