Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha valaki a csapvíz helyett...

Ha valaki a csapvíz helyett ásványvizet iszik, az nem terheli meg nagyon a szervezetét a sok ásványi anyaggal?

Figyelt kérdés

Mindig Szentkirályi ásványvizet veszünk, és azt is isszuk. Én van hogy vagy 3-4 literrel is megiszok naponta. De tudom, hogy sok ásványi anyag is van benne. Azok nem töltődnek föl nagyon a szervezetben? Nem lesz bajom tőlük? Esetleg érdemes néha átállni a csapvíz fogyasztására is?


Csakis tudományos szempontból kérdezem!


2016. febr. 7. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 Wadmalac ***** válasza:
Az az érzésem, bizonyos területeken ellentmondóbbak a különböző orvosi kutatási eredmények, mint két időjárás-jelentés két másik weboldalon. :D
2016. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim válasza:
Kérdésre a válaszod értelmezési próbléma. Az hogy veszélyes, vagy bele lehet halni. Értelmezd mielött hülyeséget irsz.xD A többire is adj választ, mert csak így terelsz.
2016. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim válasza:
Wadmalac. most ne menjünk bele abba, hogy a C vitamin okoz rákot. Nálad tuti okozot próblémát, de ebbe most ne menjünk bele.:) Kamilla tea szárítja a bél bolyhokat. Szóval ha értelmeznéd a szöveget, hogy mi az a kúra szerü használatta akkor nem írnál butaságokat, de már csak röhögni tudok jajtad.:) A C vitamin meg képbe sem vagy ahogy a kammilában sem.:)
2016. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 Wadmalac ***** válasza:

Örömteli, hogy az ócsárláson kívül nem maradt semmi érved, ezzel megtörtént végre az az önminősítés, hogy végképp látsszon, alá kell írnom, valóban hülye vagyok azon szempontból, hogy szóba álltam veled.

Írkáld csak a zöldségeket, nélkülem is elég embertől kapod meg a magadét.

2016. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim válasza:
Érdekes te kezdtél személyeskedni azt most meg olyan viziód van , hogy én.:) Ne terelj lécci kérdésre válaszolj.:)
2016. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim válasza:
Még egy kérdés kit ócsároltam? Szöveg értés egyes.xD
2016. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 Wadmalac ***** válasza:
Vedd már észre, hogy már mindenki tojik a hülyeségeidre. Kocsmába menj kötözködni.
2016. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim válasza:
0%
te kötöszködtél idáig is. Csak az a baj, hogy egy értelmes ellen érved sem volt! Mindig tereltél és értelmes válasz helyet csak belé tudtál kötni ennyi vagy. Hiába nekem van 36%-om mikor te egy ellen érved sem volt csak kötekedtél. Ennyi vagy életben is?
2016. márc. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:

35%-os!


Wadmalack az egyik legértelmesebb válaszoló, egyet kell értsek vele. Ezt a témát kitárgyaltuk, kérlek te már ne válaszolj többet erre a kérdésre, különben jelenteni fogom, hogy töröljék az összes válaszod. Úgysem volt értelme egyiknek sem.

2016. márc. 10. 16:47
 70/73 anonim válasza:
Gondolom demokrácia jegyében teszed? Egyet kértem, hogy válaszoljatok értelmesen, ehelyet csak személyeskedést kaptam. Hihetetlen olyan dolgokon rágodtok ami semmit nem jelent és mindig ezt hozzátok fel! A másik válaszolni se tudtok csak személyeskedni. Viccesek vagytok. Akkor a tiltást wadmalaccal kezd a személyeskedése miatt.
2016. márc. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!