Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha valaki a csapvíz helyett...

Ha valaki a csapvíz helyett ásványvizet iszik, az nem terheli meg nagyon a szervezetét a sok ásványi anyaggal?

Figyelt kérdés

Mindig Szentkirályi ásványvizet veszünk, és azt is isszuk. Én van hogy vagy 3-4 literrel is megiszok naponta. De tudom, hogy sok ásványi anyag is van benne. Azok nem töltődnek föl nagyon a szervezetben? Nem lesz bajom tőlük? Esetleg érdemes néha átállni a csapvíz fogyasztására is?


Csakis tudományos szempontból kérdezem!


2016. febr. 7. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim válasza:
0%
Ennyi agy sebész egyhejen nehéz labdába rúgni.:) A zózmózis lényege, hogy a több ásványi anyagot tartalmazó helyről vándoról a kevesebb ásványi tartalmazó helyre sejt membár keresztül. Ha több ásványi anyagot tartalmazót iszol nem kell félni, hogy telítődjé. Viszont a veséd májad terheled is ezzáltal. Ha bírod akkor ki pisiledm ha nem jön a vesekő ahogy a székesfehérváron második ként nyerő hejre rakták a karz vízek miatt is. HA desztvízet iszol, akkor logikus kimosod a sejteket<- minden ásványi anyagnak pápá, ezért 3 hétig egy fojtába kúra szerüen hasznos és egészséges. Aki ellent mond az ellenségem.:) Logikusan gondolkozva, hogy a mai nép ásvány hiányban szenvednek. Mégis a D vitamin hiány sokkal veszélyesebb és mégis lakosságunk 65% ebben szenved. Az hogy egy finomítot cukor kálciumot von el az mellékes, mert az a csontodból jól el szipkázza. Sót meg ne sóz, mert az is segít a kalciumon egy bizonyos szintig. Viszont a májadat meg dolgoztatják hajtják észnélkül. Fiatal észre se veszi, de néha kellene 1 napot pihentetni, hogy lélegzethez tudjon venni. Erre mondják, hogy nem kell a belet tisztítatni.:) Jó vicc a mai kaják szervezetben 72 napig rohad annyira lelassítják a bél mükődést és a májad meg csak dolgozik. Jó jó fiatal észre se veszi, de attól még igaz ez a jelenség is. Az hogy a csapvízbe klórt tesznek semmmi nem gátolja, hogy egészégtelen. Ahogy a vírág jobban fejlődik desztvízes környezetben, mert abban igazándiból kúrvára nincs benne semmi. A csapvíz kánnaántól meg jobban sem éri utól a desztvízes környezetben élő növényt. Nagy tudósok erre az utolsóra válaszoljatok.:) Miért lehetséges ez a dolog.:)
2016. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 Wadmalac ***** válasza:

Csak én nem értem?


Egyébként próbáld csak ki azt a desztilláltvizes kúrát, viszek virágot a temetésedre.

2016. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
100%

De a levest is sótlanul edd, különben semmit nem ér a desztillált vizes kúra!

Ehe ehe ehe...

2016. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

"egyhejen"


36%-os, te inkább meg se szólalj, még a hely szót is pontos j-vel írod, pedig még a helyesírás ellenőrző is aláhúzza pirossal.

2016. febr. 25. 12:48
 25/73 anonim válasza:
Olyat nem írok le amit nem próbáltam ki.:) Most akkor meg fogsz ölni?:)
2016. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:
Nem, beíratlak egy nyelvtantanárhoz.
2016. febr. 25. 19:48
 27/73 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a problémám amit írsz, hanem azzal, ahogy írod. 8 évesen jobb volt a helyesírásom mint neked. És elég nehéz emiatt értelmezni a szöveget is (bár bevallom, ha sok hiba van egy szövegben, akkor kedvem sincs értelmezni). Valami olyasmit vettem ki a szövegből, hogy igyak desztillált vizet, ha nem akarom leterhelni a vesémet meg a májamat.

Nem rosszból mondom, amit mondok. Jobb az őszinteség, ezért hát elmondom a problémám. Megölni természetesen nem foglak és nem is akarlak, csak azok között fajul odáig a helyzet, akik ne mondják meg egymásnak a problémájukat nyíltan.

2016. febr. 25. 19:58
 28/73 A kérdező kommentje:
*nem mondják meg
2016. febr. 25. 19:58
 29/73 Wadmalac ***** válasza:

"Olyat nem írok le amit nem próbáltam ki.:) Most akkor meg fogsz ölni?:)"

Ez a desztillált vízre vonatkozott?

Jajistenem.

Gyerekkoromban én is csináltam olyan hülyeségeket, amibe bele is lehet halni, az, hogy túléltem, nem jelenti, hogy jó ötlet és ismételni kell.

2016. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim válasza:
29.es Butaságba bele lehet halni, de kúra szerüen használt desztíláltvíz sokkal egészségesebb bármi féle gyógyszernél. A hegyekben sem csapvíz folyik mégis 120 élet évet élnek meg. Nekik jobban hiszek, mint most neked.:) Konkrét dolgot ellenérvet nem mondtál, hogy miért is ne igyunk desztiláltvízet. Én fent leírtam és ki próbáltam, de orvosok miért is adják desztvízet: reenger só oldatott halálos betegeknek is? Erre adj választ kösz
2016. febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!