Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol lehet elérni az 5G-ről...

Hol lehet elérni az 5G-ről készült tanulmányokat amelyek bizonyítják, hogy ez egészségre nincs káros hatásuk?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen tanulmányokról? Belinkeltek egy párat?


Köszi.


2020. ápr. 7. 20:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 A kérdező kommentje:

39


Igen

2020. ápr. 8. 15:55
 42/123 A kérdező kommentje:

39


Természetesen "elolvastam", mert tudom, hogy te is "elolvastad" amit belinkeltem. :)

2020. ápr. 8. 15:56
 43/123 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan. Engem nem izgat ez a téma, végképp eszem ágában nincs konteós / mindmeghalunk oldalakat olvasgatni róla. Ezzel szemben te kiírsz ide egy kérdést, és tanulmányokat, linkeket kérsz tőlünk, mert téged pszichésen aggaszt a dolog, agyalsz rajta, félsz hogy megbetegszel tőle, stb. Belinkelünk neked pár ilyen tanulmányt, majd kiderül, hogy valójában nem is érdekel, és nem is olvasod el őket. Akkor minek kérted?
2020. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 A kérdező kommentje:

43


Szerintem ennek kölcsönösnek kellene lennie. Nem konteós oldal amit belinkeltem. Összegzi a tanulmányokat amelyek erről szólnak és tudósok / szervezetek / országokat amelyek aggályukat fejezték ki.

2020. ápr. 8. 16:18
 45/123 anonim ***** válasza:
100%

#45

Miért kéne kölcsönösnek lennie? Te tetted fel a kérdést, nem mi. Itt senkinek nem volt igénye arra hogy linkeket olvasgasson tőled, ellenben neked volt igényed ilyesmire a válaszolóktól.

Másrészről hiába mantrázod hogy tanulmány, ha egyszer a kérdésben felvetett aggályod kapcsán nem tudsz ilyet mutatni. Mert nem, sem a linkelt cikked nem az, sem az abban szereplő linkek nem azok.

2020. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
100%

#44 Ez a kölcsönösség szöveg elég sokatmondó. Pontosan ez a gond, hogy te egy fórumnak tekinted ezt az oldalt, ahová rosszhiszeműen, kérdésnek álcázva kiírsz valamit, amiről valójában nincsenek kérdéseid, csak dumálni szeretnél róla. Majd egyből győzködni kezded a csalira ráharapó embereket, és azt várod, hogy ŐK hallgassanak meg téged.

Persze téphetem itt a számat, holnap úgyis jön majd a következő hülyeség, és megint szerepelhetsz.

2020. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 A kérdező kommentje:

46


Húúú jókat írsz :)) Megnevettetsz.


Ezt is te írtad ugye: "Ha már az elbutulásnál tartunk, elolvastad a linkelt tanulmányokat, vagy csak itt pofázol és frissítgeted az oldalt egész nap egy-egy újabb apró dopaminlöket reményében?"


Nagyon jó, bírom az ilyen stílusú elmés oltásokat :)

2020. ápr. 8. 17:40
 48/123 Alex Fly ***** válasza:

@Wadmalac:

"Valószínű, hogy egy 5G adóantennától 1 méterre nagyobb energiaszint lesz, mint egy 4g-nél."

És mire alapozod azt feltételezést, hogy egy adott frekvencián, teljesítményen üzemelő adótorony mellett az energiaszint függ attól, hogy milyen információt továbbít? Mert ugye a 4G és az 5G közötti különbség a továbbított információban van, nem a hordozó közegben...

2020. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 8. 23:05
 50/123 A kérdező kommentje:

Na ez nagyon komoly. Szakmabeli nyilatkozata.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=369&v=1EWQPgF6-U..

2020. ápr. 8. 23:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!