Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol lehet elérni az 5G-ről...

Hol lehet elérni az 5G-ről készült tanulmányokat amelyek bizonyítják, hogy ez egészségre nincs káros hatásuk?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen tanulmányokról? Belinkeltek egy párat?


Köszi.


2020. ápr. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 A kérdező kommentje:

Ha nem is találtam olyan tanulmányokat amelyek az 5G biztonságosságát bizonyítják (eltekintve a hivatalos sugárzási irányelvektől), olyanokat találtam amelyek a veszélyességére hívják fel a figyelmet. Például alábbi link:


[link]


Ami nagyon érdekes az a következő rész:


"Common EHS (electromagnetic hypersensitivity) symptoms include headaches, concentration difficulties, sleep problems, depression, lack of energy, fatigue, and flu-like symptoms.”

2020. ápr. 7. 20:46
 2/123 anonim ***** válasza:
76%
Semmiből sem következik hogy bármilyen káros hatásuk kéne legyen, és ezt elég jól alátámasztja az is, hogy bár egyesek nagyon hangosan tiltakoznak ellene, senki semmilyen tudományos igényű munkát nem tudott felmutatni, ami bármi összefüggést bizonyítana az 5G és az annak tulajdonított káros hatások között.
2020. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem ezt a "rettegést" egyesektől az 5G miatt. A 4G miatt nem aggódtak. A mobiltelefon használata miatt nem aggódnak. Pedig ezeknek az ártalmatlanságát se bizonyította még senki. De az 5G... amiatt van a koronavírus is egyesek szerint. Túl sok idejük van egyeseknek.


[link]

2020. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
100%

#3

Dehogynem aggódtak. A 4G miatt is ment a hisztéria, aztán idővel kénytelenek voltak belátni, hogy semmi alapja nem volt az összeesküvéselméleteiknek, és elhallgattak. Arról nem is beszélve, hogy pontosan ugyanezt eljátszották már a 3G-nél is, csak hát ott is felsültek.

És ugyanez a teljesen megalapozatlan hiszti és pánikkeltés megy most is, egyszerűen röhej...

2020. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
0%
2,3, 4, es olvassatok utána , de videok is vannak pl youtubeon ahol katonai szakertők neves kutatók is ellenzik , szinkronos es eredeti sngol francia . Lehet keresni .
2020. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 A kérdező kommentje:

5


Belinkeltem nekik különböző tanulmányokat de még azokat sem olvassák el. Még a tudósok véleménye sem érdekli.


Csak a politikusoknak hisznek, akik annyit mondanak: Nem ártalmas.

2020. ápr. 7. 21:48
 7/123 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miből gondolod, hogy aki nem ért egyet azzal, hogy mindmeghalunk az 5G miatt, az a politikusokkal ért egyet. Én nem hallottam még egyetlen politikust se nyilatkozni 5G ügyben. Persze attól még, lehet, hogy volt ilyen, de nem érdekel mit mondanak a politikusok.

Nem látom, hogy belinkeltél volna különböző tanulmányokat. Egyetlen, 5G ellenes honlapot linkeltél be, mit országonként 4-5 orvos/tudós írt alá (állítólag. Nem néztem meg, hogy az aláírók valóban léteznek-e, de feltételezem, hogy igen). Hány orvos/tudós van egy-egy országban? 20ezer? 100ezer? 500ezer - ország méretétől függően. Ezek közül 5-10 aláírta a cikket?

Ha keresel gond nélkül találsz egy rakás cikket, tanulmányt, akármit arról, hogy nem káros az 5G ugyanígy orvosoktól/tudósoktól. Akkor most kinek higgyek?

2020. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
100%

"Belinkeltem nekik különböző tanulmányokat de még azokat sem olvassák el"

Semmilyen tanulmányt nem linkeltél be, az csak egy sima 5G ellenes cikk volt, 0 tudományos alappal.

Még a kiemelt szövegrészletben is egy nem létező betegség tüneteivel riogatnak, azért ez sokat elmond a cikk színvonaláról...

[link]

2020. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 A kérdező kommentje:

8


Igen, viszont felsorolja a tanulmányokat és tudósok neveit is, ha a honlap elolvasánál kicsit tovább mentél volna

2020. ápr. 7. 22:27
 10/123 A kérdező kommentje:

7


Oké akkor csak olyan tanulmány fogadsz el amelyet a Föld összes tudós aláírt?


Vagy 50%-a? Vagy 70? Vagy hol van at átmenet szerinted.


Ha nekem találsz egy olyan tanulmányt amely az 5G ártalmatlanságáról szól, nehogy belinkelf hacsak nem írta alá legalább 70 millió tudós mert másképp semmiben veszem.


Upsz, visszanyalt a fagyi

2020. ápr. 7. 22:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!