Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol lehet elérni az 5G-ről...

Hol lehet elérni az 5G-ről készült tanulmányokat amelyek bizonyítják, hogy ez egészségre nincs káros hatásuk?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen tanulmányokról? Belinkeltek egy párat?


Köszi.


2020. ápr. 7. 20:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 A kérdező kommentje:

60


Gyerünk már, mindenki tudja, hogy az 5G 60GHz-ig megy.

2020. ápr. 9. 12:27
 62/123 anonim ***** válasza:
100%

"Látod, ezek az alap elfogultság tünetei. Bármi más véleményt hallasz, akár tapasztalt szakemberektől is, kételkedsz, mivel nem passzol azzal amit hivatalos forrásokból ismersz"

Tudományos kérdésekben ez nem elfogultság, hanem alapkövetelmény, ugyanis a vélemény semmit nem jelent. Ha alátámasztja az állításait az ember, onnantól lesz komolyan vehető.

Amit elvárnál, az az ún. tekintélyelvű érvelés, ami egy érvelési hiba.

2020. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 Wadmalac ***** válasza:

"Gyerünk már, mindenki tudja, hogy az 5G 60GHz-ig megy."

Elvben. Gyakorlatban meg, amit ma itt-ott már beüzemelnek, az a normál mobilinternet kategóriás max 6 GHz-es.

2020. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 A kérdező kommentje:

62


Lool, de hisz alátámasztotta. Milyen ellenérved van a mondandójával kapcsolatban?

2020. ápr. 9. 12:48
 65/123 anonim ***** válasza:

#64

Mit és mivel? Vezesd le!

2020. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 A kérdező kommentje:

65


Basszus ott a videó, egyszerűbb meghallgantni ha tudsz angolul. Meg én is leírtam már fennebb a lényegét a mondandójának.

2020. ápr. 9. 12:53
 67/123 anonim ***** válasza:

Ha bizonyította az állítását, akkor nyilván egyértelmű hogy melyik állítása és mivel lett bizonyítva.

Plusz nézettséget nem akarok generálni egy feltehetően megtévesztő propagandavideónak.

Ha pedig nem az, akkor pedig vezesd le, miért nem az! Mit bizonyított és mivel?

2020. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 Wadmalac ***** válasza:

Megnéztem az amerikai fiatal dokis videót, én úgy látom, egyértelműen arról beszél csak, hogy saját tapasztalata szerint a légzési problémás covid fertőzöttekre másik lélegeztetési módszert kéne használni, nem a szokványos vírusfertőzésest, mert az jobb hatásfok lenne.


Nem tudom, mitől lenne ennek köze az 5G-hez.

2020. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 A kérdező kommentje:

67


Leírtam

2020. ápr. 9. 13:24
 70/123 A kérdező kommentje:

68


Azért ne bagatellizáljuk a dolgot! Azt is mondta, hogy olyasmivel szembesült amit még életében nem látott, pedig látott már mindenféle betegséget. Az emberek tüdejének működése pedig teljesen abnormális, olyan mint amit sosem látott, mint akik oxigénhiányos környezetben vannak, annak ellenére, hogy a tüdejük izomzatának működésében nincs változás, normálisan működik. Ugye egy fertőzés következtében alaptünet a tüdő túlterheltsége következtében az izomfunkció csökkenése is.


Nincs izomműködésbeli változás, csupán oxigénhiány?


Vajon a hemoglobinjaik nem veszik fel az oxigént kellő mennyiségben, mivel működésükkel interferál "valami"? Erről egyébként tanulmány is készült, hogy az elektromágneses hullámok akadályozhatják a hemoglobinok normális működését!

2020. ápr. 9. 13:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!