Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat “akarat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat “akaratlanul”. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk nőnap alkalmából bulizni ahol chippendale fiúk voltak,mi az első sorban álltunk aztán az egyik gyerek engem kikapott a sorból és egyszerűen lefagytam,ő ugye fogdostatta magát és elég durva dolgokat csinált meg,de nem mertem lejonni a színpadról.Ezután eljöttünk onnan,másnap elmondtam a barátomnak ő teljesen kiakadt amit teljesen megértek. Letoroltem magam mindenhonnan,az egész 3eves kapcsolatunkat elrontottam ezzel,nem gondolkoztam...Egy ideig beken hagyom ot,végig gondolok mindent és hogy min változtassak,sosem csaltam volna ot meg és így “akaratlanul” mégis sikerült..tudom,hogy most nagyon haragszik és bosszuallasbol most be fog nozni.nem tudom hogy ezek utan hogy szerzem vissza a bizalmat..Mit tehetnek? :/

#Chippendale;megcsaltam;párkapcsolat;szerelem
2018. márc. 12. 10:55
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség!:D baratnomnek van barátja

Tegnapelőtt írtam neki,mondtam h hiányzik nekem stb aztán erre annyit felelt hogy neki is rossz volt (így múltidőben) meg hogy így jobb neki, mindenre egyszavas válaszokat adott aztán mondtam hogy inkább hagyom őt ha így jo neki

Erre ma megláttam hogy ilyen autóstalalkozok utan erdeklodik ahol ugye vannak ribizlik gondolom h nem véletlen :D de ez viszont nagyon gyerekes

2018. márc. 19. 14:38
 52/57 A kérdező kommentje:
Gondolom azt akarja hogy én is úgy érezzem magam mint ő
2018. márc. 19. 14:39
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj már neki,csak még jobban megalazod magad.
2018. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
25%
Ártatlanul fogalmazol, pedig Te is tudod, hogy „akaratlanul” nem lehet senkit sem megcsalni. És Te is tudod, hogy most a barátodnak van igaza, szóval azt is tudod, mit kell tenned...
2018. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h nem tudom eldönteni h most azt várja hogy kaparjak utana vagy hagyjam békén?
2018. márc. 19. 15:18
 56/57 A kérdező kommentje:
Mivel jobb neki ha visszaadja ugyanazt? Azon kívül h kicsit megenyhul a lelke
2018. márc. 19. 15:22
 57/57 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de én már swmmit sem értek..

Mi van?

2018. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!