Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat “akarat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat “akaratlanul”. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk nőnap alkalmából bulizni ahol chippendale fiúk voltak,mi az első sorban álltunk aztán az egyik gyerek engem kikapott a sorból és egyszerűen lefagytam,ő ugye fogdostatta magát és elég durva dolgokat csinált meg,de nem mertem lejonni a színpadról.Ezután eljöttünk onnan,másnap elmondtam a barátomnak ő teljesen kiakadt amit teljesen megértek. Letoroltem magam mindenhonnan,az egész 3eves kapcsolatunkat elrontottam ezzel,nem gondolkoztam...Egy ideig beken hagyom ot,végig gondolok mindent és hogy min változtassak,sosem csaltam volna ot meg és így “akaratlanul” mégis sikerült..tudom,hogy most nagyon haragszik és bosszuallasbol most be fog nozni.nem tudom hogy ezek utan hogy szerzem vissza a bizalmat..Mit tehetnek? :/

#Chippendale;megcsaltam;párkapcsolat;szerelem
2018. márc. 12. 10:55
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Nem haritok higgyetek el,csak most végig gondoltam a kapcsolatunkat és most nyomorultnak érzem magam :s volt előtte is probléma,nem is miattam,hanem miatta mert mindig én mentem utana és úgy éreztem h nem szeret erre most hogyha kibekulnenk meg nekem kene 1000x jobban teperni utana.

Lehet “jobb” h így alakult :/ nem tudom most sokféle érzés kavarog bennem,rossz így

2018. márc. 14. 22:03
 42/57 A kérdező kommentje:
És mielőtt szolna valaki tudom hogy ÉN VAGYOK A HIBÁS!!!:D
2018. márc. 14. 22:05
 43/57 anonim ***** válasza:
61%
Kaptál egy esélyt arra,hogy legközelebb kialakíts egy olyan kapcsolatot, ahol maximálisan oda figyelsz a másikra és MAGADRA is!Nem kell midnent elnézned, eltűrnöd, futni egy kapcsolatban nem futunk a másik után, cserébe ezek rád is vonatkoznak.
2018. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek el hogy direkt bejelol Fb-n olyan eseményeket hogy autós találkozó és ott ugye vannak ilyen kocsimoso lányok :DD nem normalis esküszöm..mert akarja ennyire h nekem is rossz legyen,amikor alapbol is az
2018. márc. 19. 13:36
 45/57 anonim ***** válasza:
23%
Állj már le. Úgy viselkedsz mint egy ribizli...
2018. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Szakitasz vele ozt csá , mit kell ezen agyalni! A gyerekeiteknel majd meselsz hogy az apjuk hogy alazta meg az anyukat!
2018. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Nem olvasom vegig az osszes commentet de mit csinaltal konkretan? Leszoptad a csavot vagy kiverted neki vagy mi?
2018. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem
2018. márc. 19. 14:17
 49/57 A kérdező kommentje:
Dehogy szoptam le..
2018. márc. 19. 14:17
 50/57 anonim ***** válasza:
Amugy nem kizart hogy a baratnod intezett el mindent, o mondta hova menjetek , lefizette a csavot! Vegul osszejohet a pasiddal amire mindeg is vagyott , es amire a pasid is vagyott! Kijatszottak! Azert meg szep az elet majd talalsz masikat ea jobbat is az biztos!
2018. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!