Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat “akarat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat “akaratlanul”. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk nőnap alkalmából bulizni ahol chippendale fiúk voltak,mi az első sorban álltunk aztán az egyik gyerek engem kikapott a sorból és egyszerűen lefagytam,ő ugye fogdostatta magát és elég durva dolgokat csinált meg,de nem mertem lejonni a színpadról.Ezután eljöttünk onnan,másnap elmondtam a barátomnak ő teljesen kiakadt amit teljesen megértek. Letoroltem magam mindenhonnan,az egész 3eves kapcsolatunkat elrontottam ezzel,nem gondolkoztam...Egy ideig beken hagyom ot,végig gondolok mindent és hogy min változtassak,sosem csaltam volna ot meg és így “akaratlanul” mégis sikerült..tudom,hogy most nagyon haragszik és bosszuallasbol most be fog nozni.nem tudom hogy ezek utan hogy szerzem vissza a bizalmat..Mit tehetnek? :/

#Chippendale;megcsaltam;párkapcsolat;szerelem
2018. márc. 12. 10:55
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
62%
#19: Akkor más a fogalmunk a szórakozásrol.
2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
26%
Beszéld meg vele értelmesen, hogy azért nem jöttél le mert lefagytál. És szerintem ha kell egyébként hazudhatod azt is, hogy nem tudtad, hogy vannak ott ilyen fiúk.
2018. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
88%

Ajj ne hulyeskedjunk, ez nem megcsalas, es igen, eleg idiota voltal abbol a szempontbol, hogy te keritettel ekkora feneket a dolognak, holott sehol sem akkora tragedia. Abban, hogy elmesz egy ilyen showra nonapkor ugy hogy van baratod, semmi nincs az eg vilagon. Az, hogy le is tapizod a csavot mar mas, ha a baratom tenne ezt velem forditva, nekem is rosszul esne.

De mivel beparaztal es a fo erv, hogy rohadtul megbantad az egeszet es sajnalod, igy tok felesleges ez a tre. A baratod ha van egy csopp esze, lenyugszik.

Bosszuallasbol be fog nozni? :DDDDD

Dobnam ki mint macskat szarni, ne legyunk mar ovodasok istenem.


Sok sikert

2018. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Basszus akkora ügyet csináltál mintha ha lesz.ptad volna a csávót. Mert ha igen az a megcsalás. Túl reagáltad a dolgot. És még mindig túlreagálod. Továbbra is azt javaslom máskor gondolkodj és ne beszélj össze vissza. Ilyen helyre mentél nőnapkor ez benne volt a pakliban. Azt írtad ha meglátja a képeket vagy más elmondja. Nem hinném hogy más szemében ez akkora ügy. Nem gondolom hogy rögtön rohannék a pasidnak árulkodni. Ez csak a te fejedben ekkora ügy. Ha már nem tudtad befogni a szád akkor másképp is el lehetett volna mesélni a pasidnak. Mármint ugyanazt a dolgot nem ennyire felfújva hanem finoman. Tudod lehet úgy tálalni ahogy te, hogy megcsaltad mikor nem is. Illetve normálisan max 1-2 mondatban semmiségnek beállítva. Most kirobbantottál egy felesleges balhét ami jó esetben elül 1-2 héten belül. Itt hányan leírtuk hogy nem akkora ügy. Hát légyszíves vedd észre amit ennyi ember ír. És ne tarts ki az én akkor is megcsaltam című műsornál. Nem, nem csaltad meg.
2018. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
34%

Hihetetlen, mennyi ember van,aki hazugságra buzdít...

Még mindig nem válaszoltal milyen érzés lenne,ha a barátod sztriptíz bárban idegen lányokat fogdosna "véletlenül"

2018. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Honnan veszi mindenki hogy így meséltem el a barátomnak mint ahogy ide leírtam? :D hat fordított esetben biztos nem esett volna jol, lehet felfujtam,csak ilyen helyzetben meg sosem kerültem
2018. márc. 13. 12:44
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

25

Nem hazugságra buzdítjuk. Egyszerűen látszik milyen rohadt szarul érzi magát a kérdező. Lelkiismeret furdalása van egy fiaskó miatt. Egy szerencsétlen dolog miatt. És nem akarjuk hogy még rosszabbul érezze magát. Ami megtörtént megtörtént. Fel a fejjel kérdező.

2018. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen mindenkinek a lelkesítő válaszokat !!! :) közben arra lettem figyelmes hogy a baratom az összes létező nagymellu lányt bejelölte :D nem tudom h most ezzel mi a célja
2018. márc. 13. 14:16
 29/57 anonim ***** válasza:
55%

#28: Az a célja,hogy megszivasson, nem veszed észre??

Jogosan van kiakadva, de ez a csecsemőkre jellemző dac nem túl férfias. Eléggé gázul reagálta le. Szerintem az ő bizalmát már nem érdemes vissza szerezni...

Mit tehetnél? Fogadd el, hogy ez a helyzet, a barátod elhagyott. Vagy csússzál térden a lábai előtt, nagyjából ezt a két dolgot szokták ilyenkor tenni, de a második hasztalan.

És a legfontosabb: Remélem megtanultad,hogy !a tetteinknek következményei vannak!, ugye??

2018. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Vissza se ír azota
2018. márc. 14. 07:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!