Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat “akarat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat “akaratlanul”. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk nőnap alkalmából bulizni ahol chippendale fiúk voltak,mi az első sorban álltunk aztán az egyik gyerek engem kikapott a sorból és egyszerűen lefagytam,ő ugye fogdostatta magát és elég durva dolgokat csinált meg,de nem mertem lejonni a színpadról.Ezután eljöttünk onnan,másnap elmondtam a barátomnak ő teljesen kiakadt amit teljesen megértek. Letoroltem magam mindenhonnan,az egész 3eves kapcsolatunkat elrontottam ezzel,nem gondolkoztam...Egy ideig beken hagyom ot,végig gondolok mindent és hogy min változtassak,sosem csaltam volna ot meg és így “akaratlanul” mégis sikerült..tudom,hogy most nagyon haragszik és bosszuallasbol most be fog nozni.nem tudom hogy ezek utan hogy szerzem vissza a bizalmat..Mit tehetnek? :/

#Chippendale;megcsaltam;párkapcsolat;szerelem
2018. márc. 12. 10:55
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Szivat. Reméljük ennyiben kimerül a bosszúja. Adj neki pár napot majd úgyis megenyhül. Gondolom elmondtad hogy sajnálod stb.. vársz máat nem tehetsz. De ha szeret akkor rendbe jöttök.
2018. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Azt mondta h kiábrándult belőlem és hogy hagyjam ot és összevesztünk...
2018. márc. 14. 10:10
 33/57 A kérdező kommentje:
Es letiltott
2018. márc. 14. 10:10
 34/57 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom. De látod,hogy mindennek van következménye.

Titkon remélem,hogy nem csak a fiút hibáztatod,hogy hogy tehetett ilyet,hanem észre veszed magadat is a történetben.

2018. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Magamat hibáztatom nem ot :/
2018. márc. 14. 13:55
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már rég van valakije a volt barátodnak, és alig várta, hogy ürügyet találjon arra, hogy rádfoghassa a szakítást. Aki szeret, annak ennyi nem ok a szakításra. Csak nyertél vele, hogy szétmentetek.
2018. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tole hogy tudunk-e ma találkozni azt felelte h nem akar látni majd mondta h ne is beszéljünk inkább,mondtam neki a magamét,letiltott,később irt hogy meséljek el mindent,de mondtam,hogy biztosan nem fogom,mondta h akkor megnézi a képeket amiket pont ma töltöttek fel, ami intimebb kep volt sikerült is letoroltetnem az oldallal,mert írtam nekik. Aztán mondta h most eléggé rossz neki ez a helyzet mert jól érzi magát velem,nem vagyok ribnc sem csak most nem tudja ezt az egészet összerakni,nyugtattam ot,bocsánatot kertem 1000x,de nem tudja elfogadni h az a pali kisgatyaba volt és fogdostam ot meg stb

Rákérdeztem h most akkor vege-e a kapcsolatunknak,erre alig akart visszairni majd azt felelte h igen,ennyi

2018. márc. 14. 17:54
 38/57 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzem azt mintha nagyon szeretne :DD persze oke,most nem azt varom el hogy megdicsérjen vagy megsimogassa a fejem,azért amit elkövettem,de szerencsére olyan képeket raktak fel ami nem durva annyira,legalább megbeszelhettuk volna..én biztos nem szakítottam volna vele,mert már ő is csinált hasonlót,dehat már mindegy :D
2018. márc. 14. 18:05
 39/57 anonim ***** válasza:
13%
Kérlek, ne próbáld már kimagyarázni. AMit tettél, bőven ok a szakításra, itt kizárólag te hibáztál. Ne háríts!
2018. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
95%
Ne hallgass a 39-esre és felejtsd el ezt a pasit.
2018. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!