Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat “akarat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat “akaratlanul”. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk nőnap alkalmából bulizni ahol chippendale fiúk voltak,mi az első sorban álltunk aztán az egyik gyerek engem kikapott a sorból és egyszerűen lefagytam,ő ugye fogdostatta magát és elég durva dolgokat csinált meg,de nem mertem lejonni a színpadról.Ezután eljöttünk onnan,másnap elmondtam a barátomnak ő teljesen kiakadt amit teljesen megértek. Letoroltem magam mindenhonnan,az egész 3eves kapcsolatunkat elrontottam ezzel,nem gondolkoztam...Egy ideig beken hagyom ot,végig gondolok mindent és hogy min változtassak,sosem csaltam volna ot meg és így “akaratlanul” mégis sikerült..tudom,hogy most nagyon haragszik és bosszuallasbol most be fog nozni.nem tudom hogy ezek utan hogy szerzem vissza a bizalmat..Mit tehetnek? :/

#Chippendale;megcsaltam;párkapcsolat;szerelem
2018. márc. 12. 10:55
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
4%
#10: De nem ilyen helyekre. Ne indítsunk vitát.
2018. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
77%

Hozzá teszem, hogy akinek van barátja,nem megy majdnem meztelen fiúkat bámulni.

Vagy neked beleférne,ha a barátod sztriptíz bárba menne? Ez meg van beszélve?

2018. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Konkrétabban elmondom hogy a hot men dancesek táncoltak,ilyen bulikron meg 16 éves lányok is simán ott vannak...
2018. márc. 12. 13:37
 14/57 anonim ***** válasza:
28%
De te a leirásod alapján 12 éves vagy. Szégyelld magad.
2018. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt az egész ügyet te fújtad fel. Itt is "akaratlanul" megcsaltam szöveg. Ilyen nincs. Nem is kellett volna így tálalni a barátodnak. Gondolhatttad nem simizi meg a fejed de jól tetted hogy tapperoltál idegen pasit. Ez az egész nem volt ügy, te tetted azzá. Oké elmentél ilyen helyre hisz kíváncsi voltál, mikor menj ha nem fiatalon. Oké hogy első sorban csápoltál, azt is elhiszem hogy váratlan volt. De azt nem értem miért nem tudtad befogni a lepcses szádat? Bánt hogy lefagytál de megtanultad hogy ilyen helyeken járhatsz így. Akkor miért járt a szád a barátodnak? És ilyen bután beadni neki? A szájába adtál olyan dolgomat ami nem történt meg. Nem csaltad meg. Mit tehetnél ezek után? Hát gondolkodsz. Gondolkodsz mielőtt ilyen helyre mész. Gondolkodsz mielőtt kinyitod a szád.
2018. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Mert az jobb ha más is látta és elmondja neki? Vagy ha meglát valahol egy képet erről? :D szerintem is
2018. márc. 12. 15:44
 17/57 A kérdező kommentje:
Inkább tőlem tudja meg mint mástól
2018. márc. 12. 15:50
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
A barátod helyében nem esne jól, de na ez nem megcsalás, én nem fújnám így fel, max legközelebb megkérnélek, hogy ne menj ilyen helyekre.
2018. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
94%
"Tudom, hogy most nagyon haragszik" - tudod, vagy képzeled? Ő mondta? Ne te hagyd békén, maximum vedd tudomásul, hogyha ő így dönt. Ez nem volt megcsalás, ez játék, műsor, szórakozás. Ha ezért otthagy, akkor az nem volt megfelelő kapcsolat.
2018. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
Movie? :D
2018. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!