Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátomat “akarat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat “akaratlanul”. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk nőnap alkalmából bulizni ahol chippendale fiúk voltak,mi az első sorban álltunk aztán az egyik gyerek engem kikapott a sorból és egyszerűen lefagytam,ő ugye fogdostatta magát és elég durva dolgokat csinált meg,de nem mertem lejonni a színpadról.Ezután eljöttünk onnan,másnap elmondtam a barátomnak ő teljesen kiakadt amit teljesen megértek. Letoroltem magam mindenhonnan,az egész 3eves kapcsolatunkat elrontottam ezzel,nem gondolkoztam...Egy ideig beken hagyom ot,végig gondolok mindent és hogy min változtassak,sosem csaltam volna ot meg és így “akaratlanul” mégis sikerült..tudom,hogy most nagyon haragszik és bosszuallasbol most be fog nozni.nem tudom hogy ezek utan hogy szerzem vissza a bizalmat..Mit tehetnek? :/

#Chippendale;megcsaltam;párkapcsolat;szerelem
2018. márc. 12. 10:55
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
43%
Ha mar voltal olyan hulye, h fiud mellett elmesz ilyen fiukat nezni, akkor igy jartal. Sztem keress neki egy igazi not, ne ilyen legyen mellette, mint te.
2018. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
60%
Hogy engednek be tini kislanyokat ilyen helyekre??
2018. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
53%
És mi az, hogy nem mertel lejönni? Lejönni nem ciki,ott maradni viszont igen,mindemellett még ribi hírét is kelteni fogod innentől..
2018. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
63%

Igen, nem nőnapi bulin, de lánybúcsún voltam ilyen helyzetben. Persze rögtön hozzám jött oda a pasi, én közöltem vele, hogy én nem fogok vele semmit sem csinálni, kicsit meglepődött, de ment tovább. Ennyi.

Máskor jobban figyelj oda, nem menj ilyen helyre, ha mész, akkor ne az első sorba, ha téged választanak ki, nyugodtan mondjál nemet.

Azért szerintem, ha ettől tönkremegy a kapcsolatotok, akkor nem lehetett igazán komoly, erős.

2018. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Hat erre tudom,hogy nincs mentsegem,de már nem tudom visszacsinálni. Egyszerűen lefagytam,gyorsan történt minden. Legközelebb biztosan nem fogom hasonló helyzetbe sodorni magam. Tudom h most emiatt ilyen olyan ribnc leszek.
2018. márc. 12. 11:52
 6/57 anonim ***** válasza:
62%
tudtak hogy faxrázós fiúk lesznek mégis oda mentetek. bevallottál mindent a barátodnak mikor te se bocsátanál meg neki. legyél már felnőtt
2018. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
55%
a barátod lenyugodhatna lehetne lazább
2018. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
33%
Tiniknek nincs keresni valója ilyen helyen,mégis hogy gondoltad??
2018. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Már mert ne lehetne? 18 a korhatar,és nem csak a fiúk miatt mentünk hanem mert jók voltak a Dj-k is,meg ingyen volt
2018. márc. 12. 12:49
 10/57 anonim ***** válasza:
92%
Hol éltek, hogy tiniknek nincs keresni valója ilyen helyen? Hàt kiknek van akkor? Szórakozni 80%-ban tinik jàrnànk. És nah bumm elment megtörtént nagy élmény. Az egész egy SHOW!!! Konkrét nemiszervet nem hiszem hogy fogdosott vagy làtott nem erről szól. Biztos rosszul esett a baràtodnak neked is rosszul esne nah de ezt én nem mondanàm megcsalàsnak. Ha az a vàlasza hogy becsajozik ami viszont ténylegesen megcsalàs nem foglalkoznék vele... Írj neki egy velős üzenet hogy mennyire sajnàlod, adj neki időt...
2018. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!