Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
 81/96 anonim ***** válasza:

Előző, nagyon cukcsika voltál! :D

Osztom a véleményed.

14/L

2013. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
100%

A one direction-t én is gyűlölöm mert selyemfiúk és szar a hangjuk is . Egyszerűen azért ezek a menők mert a tinilányok ezzel iránythatók.

16 L

2013. jan. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
15%

Nálam más a helyzet. Én azzal se elégedek meg amilyenek az D-s fiúk (pedig imádom őket) de én még sokkal cukcsibb akakrok lenni. Én nem szégyellem magam büszkén mondom hogy páwa vagyok és fiú létemmre felöltözök talpig rózsaszínbe.

Részletesebben: rózsaszín poló, lila csőnaci, magassarkú. Máma ez a férfias és azok a fiuk akik nme iylenek ők a ratyik.

WEgy PÁWA boy

2013. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
14%
Ja és nem csak 1D-t és JB-t hallgatok hanem Selena Gomez-t, Miley Cyrust-t Avril-t is lávolom és hatalmas LMFAO fan vagyok.
2013. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:

Sulyok András én tisztelem h felvállalod itt ország-világ előtt másságodat...

am te b*zi v mi? mert am mind homi aki srác és ilyet hallgat :D

2013. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
16%
Máma már inkább Lady Gagát hallgatok , isteni zene , de és naon bírom Skrillex-et és LMFAO-t is :))
2013. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
58%

Gagát én is bírom :D

de am te most b*zi vagy :D?

2013. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
16%

NEM!!!!

A kérdező meg csak irigy rám mert soha nem lesz ojan kis cukcsikácskah mint én. Ha jó akarsz lenni ijenekt hallgass:

One Direction $$$$$ love

Justin Bieber $$$ a cukcsifijúkácskah$$$$$

Cody $

Skrillex $$$$$$

És még 1000 cukciságocskah :)))

2013. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
63%
Ne is vedd komolyan trollkodni próbál... Csak kár, hogy csapnivaló troll :S :DD.
2013. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
igen észrevettem, de azt is h te limp bizkites vagy :D
2013. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!