Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
 61/96 anonim ***** válasza:
50%

''A One Direction nagyon is kiráj , nagyon aranyos édes fiúk és a zenéjük is nagyon jó!!!És mért ne lennének férfiak ?!!! Nagyon is fiúsak barátnőjük van úgyhogy nem b*zik!!! És még nagyon jól is néznek ki nagyon cukik és naon jó lenne ha minden fiú legalább ijen cukcsi lenne mint ők!! és nem nyálasok , mindegyikük csodálatos földön járó cukiság (LÁVCSI) Szal naon imádom a one direction-t.

És Justin se b*zi!!!! Ő is naon arikácskah, édeskécskeh, cukifiúkácskah (lávcsi) és nem b*zi!!!! Barátnője van: Selena Gomez!!! ''


Congratulations! én se vagyok egy helyesírás császár de a király elég alapvetően ly... azon túl.. szánalmas vagy... ZENE LÉNYEGE HALLGATNI ÉS NEM AZT NÉZNI, HOGY KI MILYEN CUKI... lehetnek cukik vagy édibébik a te szókincsed szerint a zenéjük akkor is egy kalap sz...

2012. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
14%

Hát lehet őket nem szeretni ?!

Főleg Justint, hát annyira cukcsi és nagyon imádnivaló hanglya van, aki meg nem szereti az szerintem hüje.

2012. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
14%
a guns n roses énekese is megmonta hogy aki Justint szidja az hüje
2012. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:

Off sorry, de nagyon idegesített az utolsó kommentje főleg a "hanlya" ami am

úgy *hangja meg a "hüje" ami am *hülye.

én mindig azt mondtam, az a hülye aki a hülyét j-vel írja.

meg mi az h cukcsi? úristen! -.-

2012. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
35%
Jajmá mi igy beszélünk , és Justin tényleg non cukcsihkah de aztat is mondhatnám hogy cukcsikácskah. LÁVCSI
2012. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim válasza:
87%
uramatyám O.o neked utolsó elkellene egy helyesirásí szótár -.- . tuti nem vagy több 12-nél csak azok nyáladoznak a B*zik után itt . neked ezen mi " cukcsih" csomo lányos "fiúkat" látok nem pedig pasi ideált !!! és tényleg max4 év és eltünnek a semmibe !! de itt a bizonyiték hogy b*zik [link] nah tessék ..
2013. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
17%

Pedig több wok és képzeld nekem az ijen pasik jönnek be.

Földön járó cukiságok, aranyossak teheccségessek édesek arik mi kell még ?!

2013. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
87%

Kövesi Petra, te nagyon fogyatékos vagy!!!! A one direction tagjai nyomorult b*zi zsidó kölykök , koncentrációs táborba való az egész banda , ahol megnyomorittják őket és elvágják a hangszáalaikat. A pofájukba meg belevernek egy k*rva nagyon és már nemm is lesznek ""édik""

Vagy még jobb , vigye el a one directiont a rák!!!!

Jól eldurvultam petra, de ezeket amiket írsz szerintem nem gondolod komolyan és csak trollkodsz, d eha mégse akkor te tényleg nagyon agyhalott vagy

2013. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
21%
Én tényleg imádom öket. Amúgy megnésztem mi az a linkin park hát valami szar. Tiszta uncsi szar az egész és mivel a linkinesek nem szeretik az 1d-t ezért gyűlölöm a linkin parkot én is. A linkin park egy sazr!!!!! Na jó érzés ezt olvasni linkin fanok ?!!! mert nekünk is ijen amikor a one direction-t szidjátok!!! szemetek vagytok!!!
2013. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
28%
elírtam: a linkin park a szar nem a ONE DIRECTION!!!!!
2013. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!