Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
 11/96 anonim ***** válasza:
57%
Miért utálod a Linkin Parkot? Csak úgy kíváncsiságból, semmi anyázás ;).
2012. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem az én stílusom de attól még nem b*zizom le :D
2012. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! Miért most komolyan ez a bu*i zene a stílusod?
2012. okt. 20. 16:03
 14/96 anonim ***** válasza:
76%

Mert ezekből taknyos kisfiúkból lehet a legtöbb pénzt lehúzni, és a tinilányok azt hiszik hogy ezek "cukik" ,de fogalmuk sincs arról, hogy ha már megnéznek egy 1d vagy bieber videóklip-et már abból rengeteg pénzt lejön. És ugye ezeknek rengeteg utálójuk is van, akikből szintén sok pénzt lehet lehúzni. Ezeknél az előadóknál nem az a lényeg, hogy ki szereti és ki nem, csak az számít nekik hogy minél többen beszéljenek róla ,tehát foglalkozzanak velük! Ha ezt valahogy el lehetne lehetetleníteni akkor a népszerűségük zuhanni kezdene és "megfojtaná" őket egy másik ratyi tinipopegyüttes.

A one izé is egy felfuttatott tinipopbanda, én utálom az ilyen nyálas műzenéket mint az 1d, mert zeneileg nullák plusz még énekelni se tudnak. A Linkin Park-ot én is szeretem és az az igazság hogy nem nagyon örülnék neki ,ha divat lenne. Gondolj csak bele: Az LP koncerten a sok tinilány ott nyáladzana... ... Kellene nekünk az sok hülye liba ? Nem, maradjanak csak az one izénél.

18/F

2012. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 A kérdező kommentje:
háá én is ezt mondom
2012. okt. 24. 18:09
 16/96 anonim ***** válasza:
43%
annyira röhejes ez az állandó téma. kb minden nap lehet hallani vagy olvasni hogy milyen rossz a mai világ ízlése, és akkor már b*zizzuk le azt akit mi nem bírunk csak azért, mert több millió tinilány értük nyáladzik, ugye? nem unjátok még, hogy ezen lovagoltok? mindenkinek egyéni joga eldönteni, hogy kit/mit szeret. ez titeket tényleg annyira bánt? mi hátrányotok van ebből? én nem bírom a Linkin Parkot és a többi általatok hatalmasnak és valódi tehetségnek tartott előadót, pont ezért nem is foglalkozom vele. szerintem ezt ilyen egyszerűen ti is elintézhetnétek:)
2012. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
37%
kedves kérdező! igen nekem ezek jönnek be... kedvencem a one direction :) lehet h te nem szereted de én igen......és miért lenne nya'las???? és egyébként is ők az x-faktorból jöttek és nem csak az iterneten fedezték fel őket :D ja és szerintem vegyél egy értelmező kéziszótárt h tisztába legyél a bu@i szó jelentésével mert szerintem az akinek van barátnője az nem bu@i :) én azt is megértem h sokan nem szeretik a one directiont köztük te se de az fáj h lebuz@zod őket és ha nekem fáj akkor ők mit élhetnek át??? ezen már gondolkoztál....és ha bi@ik akkor mi van???? ők is emberek
2012. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 ~Alina22_* ***** válasza:
36%

Csak mert a mai tinik többsége GayDirectiont és Justin Biebert hallgat, nem biztos, hogy azok a menők.

Nincs olyan, hogy mi az épp menőnek számító zene. Mindenki azt hallgat, amit akar. Én 13 és fél évesen, lány létemre Linkin Parkot hallgatok éjjel-nappal, már egy teljes éve. Minden számukat kívülről tudom, és értelmezni is tudom az összes szövegüket.

Emellett hallgatok persze másmilyen zenéket is, de egyértelmű kedvencem a Linkin Park, és nagyon valószínű, hogy az is marad. (:

2012. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
46%
én is 13 és fél éves vagyok és attól még h a one direction a kedvencem mást is hallgatok :D utolsó elötti voltam
2012. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
8%
sz*rt sem tudsz róluk!! miért kell leb*zizni valakit akit nem is ismersz!?! -.-" idióta!!!
2012. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!