Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
0%
bizkit egy b u z i , szarlyátok le
2013. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
100%
attól mert fake névvel írogatsz ide még nem leszel nagyobb, se viccesebb, max leégeted magad. de tudod. az a gáz h magyarázol, és azt hiszed h mindenkit lealázol :D
2013. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
29%

Én minden fiút lelalázok mert annyira cukcsikácskah vagyok hogy nincs ojan gádzsi se páwa aki ellenálna nekem .

Igaz, fiú barátaim nincsenek mert gyűlölnek viszont a lányokkal tudok jáccani babázni stb

2013. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
100%

ühüm , lillácska és wölfély a legjobb barátnőid akikkel egész nap kislányoskodhatsz ugye ? :D

A fan site-on ezt írtad sulyok annak idején :D

2013. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
mert a média úgy dondolja h JB vagy a 1D ben szépfiúk vannak és h az majd a 10-12 éves lányoknak nagyon fog tetszeni és csodák csodájára így is lett am nem kell foglalkozni se a divattal se másokkal h ki mit szeret. kerüljön téged el az aki nem szereti a te zenéidet.....vagy ha együtt vagytok és beszélgettek nem kell hozzá semilyen zrnét hallgatn... :D
2013. máj. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
100%

Régen ez volt a nyáladzás

http://www.youtube.com/watch?v=Nu4wvvoA9-s

De ennek van dallama amit lehet dúdolni , jól megvan komponálva , van mondanivalója a szövege többféleképpen értelmezhető és legalább a srácok jobban tanultak angolt,hogy megértsék a dalok jelentőségét.Mellesleg több embert pont ez a nóta mentett meg az öngyilkosságtól ha már a szöveg értelmezéséről beszélünk.Ma meg ? "Baby,Baby,Baby UUU Baby " Ennek mi a mondandója ?De elárulok nektek valamit.Az ilyen zenekarokat soha nem felejtik el és még 30 év után is a csúcson vannak és habár youtube nézettség nem ezt mutatja itt a lemezeladás és a rajongók elkötelezettsége a lényeg nem fogjuk hagyni,hogy az idő feledésébe hulljanak ezek a dalok.Sosem találkoztam még olyannal aki azt mondta volna,hogy "Igen egyszer egész nyáron Ac/Dct hallgattam " mert aki egyszer megszereti az élete végéig szeretni fogja ezeket a dalokat.Kinek kell manapság anti depresszáns ha itt vannak nekünk ezek a fantasztikus előadok ? Hol lesz 2030ban a gangnam style,1 direction,vagy justin bieber ? Sehol,mert senki sem fog emlékezni rájuk.Ellentétben az Ac/Dct,Metallicát,Kisst,Iron Maident még 2060ban is nyomatni fogják az emberek !

2013. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!