Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
35%

mer a média ezt akarja

ezért se nézek tévét, se nem hallgatok rádiót

2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 Diamond ♥ ***** válasza:
31%
Oké értem hogy nem szeretd a zenéjüket,de nem gondoltál bele,hogy aki szereti,azt mennyire megsérted vele?Amúgy nem tökmindegy hoyg mi a divat?Halgass amit szeretsz és ne törődj a divattal.
2012. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 A kérdező kommentje:
jó, de érted, 5 JB szerű nyáladzó b*zi nyávog a klippükben...és ez 2012-ben a zene....
2012. okt. 13. 12:04
 4/96 anonim ***** válasza:
32%

"5 JB szerű nyáladzó b*zi nyávog a klippükben...és ez 2012-ben a zene...."


Az hogy Backstreet Boys meg 'N Sync mond neked valamit? Na látod, ez a nyáladzás már a 90-es években is menő volt (sajnos).


És a nagy kérdés:

"Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk?"


Egy szóval válaszolva: PÉNZ. Az ilyen "előadók" segítségével tudnak a kiadók a tinédzsereken keresztül szert tenni apuci és anyuci pénzére ("jaj apu ne légy már ilyen izé, hadd menjek el a koncertre, különben is a Rékáék is ott lesznek"). És hogy miért ezzel a csöpögős nyekergéssel próbálják meg ezt? Mert pl. egy rock vagy nu metal banda koncertjére mégse engedné el annyi szülő a gyerekét...

2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
29%
Persze apuciék lehúzása a gyereken keresztül már az előadó lemezének megvételekor megtörténik. Előző voltam.
2012. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
63%

Egy pici idézettel színesíteném a véleményed :):

"Utálom ezt az egész nu metal szarságot is, mert csak egy kommersz szemét." (Dez Fafara a Coal Chamberből).

Persze nem értek ezzel egyet, mivel "beteges" LP rajongó vagyok, ellenben az ezredforduló környékén a "klasszikus" metált hallgatók többsége így vélekedett erről az egészről. "Mert milyen dolog az, hogy van DJ és rapper is a csapatban? Phöjj, csúnya, rossz, kommersz fos!".

Az, hogy a Korn, a Limp Bizkit, vagy a Linkin Park felemelkedett, egyáltalán nem volt véletlen. Tény, hogy a nu metal a média nélkül SEHOVA sem jutott volna, pont, mint az ezelőtt felsorolt bandák. Az alternatív rock, és a metal között sikerült belőni az utat. Nagy rétegeket érintett meg, és az egész pont jó időben jött. Az már más, hogy gyakorlatilag egyedül a Linkin Park csillaga ragyog még mindig. A Limp Bizkit tagjai, hogy diplomatikusan fogalmazzak "nagyon össze tudnak veszni". A Chocolate Starfish után Wes Borland (gitáros) kivált a bandából, és a saját bandájával zenélt. Bár jó muzsikát játszottak, félelmetesen rétegzene volt, ezért nem ért el sikert. Wes gyakorlatilag miután a Limp Bizkitben hírnevet szerzett, le is lécelt, mintha az LB csak egy "eszköz" lett volna. Tahó húzás, valljuk be. Aztán beismerte,hogy f@sz volt, 2004-ben visszatért. Ekkorra viszont már kikoptak. 2000-ben a Chocolate Starfishből még 14 milliót adtak el. 5 évvel később ez a szám 500 ezerre csökkent. Feloszlottak. Aztán újra összeálltak 2009 tájékán, majd kijött a Golden Cobra tavaly nyáron és... bukás lett, legfőképp a promóció teljes hiánya miatt (egyedül a Golden Cobra klip lett kész, mostanában kezdtek vakarózni, hogy a Killer in You-hoz is rakjanak valamit, de nem úgy tűnik, mintha lenne belőle valami). Idén viszont DJ Lethal kivált, mert úgy érzi, hogy Fred Durst gyakorlatilag learatta az összes babért, mint "diktátor" a bandában (a Why Try-t, és a Killer In You-t is Lethal írta, teljesen egyedül). Úgyhogy nagyon úgy tűnik, hogy semmi nem lesz a visszatérésből. A Korn is szétesett azóta, bár együtt vannak még,de 2 eredeti tag sincs már ott. A skrillexes számuk után eléggé leírták magukat nálam...

A Linkin Park viszont még mindig sikeres, még mindig jó (bár a zenéjük megváltozott). Úgyhogy gyakorlatilag ők lettek az utolsók, akik még méltóak önmagukhoz.

A kérdéshez: Mint már mondták, nem új keletű dolog ez a nyáladzás, most viszont aranykorát éri...

2012. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjátok már ezt a hülyeséget, hogy PÉNZ. Szerintetek Axl Rose ingyé' ordibál nektek végig egy egész estét a színpadon? Szerintetek rajta nem húznak a menedzserek és a stúdiók? Vagy mégis miből veszik meg a nagy rockzenészek a heroint és a crack-et, amivel negyvenéves korukra leépülnek? Komolyan azt gondoljátok, hogy az általatok annyira emlegetett "igazi zenészek" egy adott koncert után, mikor a lóvéra kerül a sor, azt mondják, hogy "ááá, nem fogadjuk el, ezt most azért csináltuk, hogy szórakoztassuk az embereket"? Ugyan már, ugyanúgy a pénzről szól a rockzene is, mint a pop, a rap, a tánczene, és lehetne reggelig sorolni. Ugyanolyan kommersz mindegyik, esetleg annyit lehet mondani, hogy a pop kommerszebb, mint a rock.

Mellesleg manapság minden pénz. Egy széken ülsz (pénzért vetted), előtted a gép (pénzért vetted) monitorja (pénzért vetted), és a klaviatúrán (pénzért vetted) írogatsz interneten (pénzért adják) egy olyan weboldalra, aminek az üzemeltetője valószínűleg pénzt fizet a szerver tulajának, valamint pénzt kap, ha kipakolja a reklámokat. És ez csak a szűk, fél méteres körzetedben van.


Ui.: Elnézést azoktól, akik laptopról (pénzért vetted) ágyban (pénzért vetted) fekve írogat úgy, hogy a szomszéd wifijét lopja (azt a szomszéd veszi pénzért).

2012. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
30%

Kedves utolsó! Értem hogy mindenkinek meg kell élnie valamiből, ezzel nincsen semmi baj. Én viszont igazából arra akartam rávilágítani hogy az a világ amire a kérdező gondolt tele semmitérő tinisztárocskákkal meg fiúbandákkal elsősorban a nagy lemezkiadó cégek meggazdagodásáról szól. Ez a rendszer elsősorban róluk szól, csak mellesleg a(z igazi) zenészekről. Ha nem így lenne akkor nem kéne a csapból is annak folynia amit a kiadók futtatnak fel hogy a fogyasztói társadalom legfiatalabb (ezzel együtt legtapasztalatlanabb és legnaivabb, ezáltal legkönnyebben befolyásolható) rétegét használja fel a pénzszerzésre.


4. voltam

2012. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom hova lett a világ:DD one direction?? fuuujj -.- kiakasztó h a tini lányok ilyen nyápic bzikért vannak oda...-.-"
2012. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
28%
egyet értek azzal aki azt írta, hogy ha le b*zizod a Justin Biebert és az én kedvencemet a One Direction-t akkor megsértődik az aki szereti...én ez elötti héten voltam londonban és a buszban a rádióban a One Direction ment persze én egyből elkezdtem énekelni és sokan megszólaltak h csak a k*rvák meg a tinir*bancók éneklik és ez nekem elég szarul eset mert azért hívnak k*rvának mert más nem szereti ezt a zenét de nekem ők a kedvencem és minden tudok róluk és ha más ezért elítél akkor nagyon rosszul esik ....én utálom a Linkin Parkot de mégse mondom rájuk h b*zik
2012. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!