Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
 51/96 anonim ***** válasza:
0%

Ha te ezt gondolod akkor majd térj vissza a kérdésedhez 2-3 év múlva és akkor majd meglátjuk kinek lesz igaza. :)

Nem értem mi az amit te nyávogásnak nevezel...mert hogy az amit ők énekelnek nem az. Az biztos.Ahányszor visszaírsz hogy mennyire szánalmas vagyok én annyiszor fogok válaszolni :D Talán nem is lesz olyan eseménytelen az a 2-3 év...

2012. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim válasza:
73%

Én imádtam a one direction-t a fan korszakomban ami 2012 szeptemberben kezdődött és eltartott 2012 novemberig.

viszont találtam ey olyan együttest amin mindig kitölthetem a haragomat, ez pedig a black sabbath, féktelenül gyűlölöm ;)

2012. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 Török Szandra válasza:
0%
Na ide figyelj csak : attól függ hogy te nem szereted én igen ...és nem kell őket oltogatni hogy b**** meg csak a pénzért csinálják a karrierüket..te láttál már valaha egy képet is róluk vagy videót amin fanokkal vannak és jótékonysági koncerten vesznek részt meg a rákos gyerkeken segítenmek ..majd akkor nyomjad a szöveged ha te is olyan magasra jutsz mint ők .. és Justint se oltogasd mert nem b*** .. fiú barátja van ?nem.. egy igen szép lánnyal volt kapcsolatba Selenával :D és igen és JB-t is szeretem szóval .. hagyjad őket békén .. ha nem szereted akkor meg minek a a f******.. rakod ki .. nem szereted őket lehet őket békén hagyni #directionerandbelieberforever♥
2012. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
85%

Az egész one direction egy nagy kula. Csak ilyen 10 éves begyöpösödött kislányok hallgatják akik elhiszik hogy ezek a b*zik tehetségesek és hogy fiúsak. De a one direction egy csaj együttes vagy ha nagyon nagyon jó indulatú vagyok akkor selyemfiú együttes. A zenéjük meg egy nagy 0.

De hogy ezek a hugyos csirák mért számítanak "jó pasinak" azt nem értem @@@@@@

17/f

2012. dec. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
82%

Ja, és a linkin park a tuti :D

A one direction meg hát... elég gáz.

Egy olasz csődör különbet maszturbál ki a bréből mint aone direction :DDDD

17/f

2012. dec. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 A kérdező kommentje:
Ezt bírom a legjobban: Csak akkor beszélj ha leszel olyan jó, mint ő!........TE IDIÓTA véleménye senkinek nem lehet kedves Szandra? Mellesleg miért van az, hogy a direkciósok mindig ezzel jönnek:Légy jobb, akkor beszélj! Miért NEM LEHET VÉLEMÉNYEM? IDIÓTÁK
2012. dec. 29. 18:10
 57/96 A kérdező kommentje:
54-es hát szerintem azért, mert korcsosodik a világ...elég megnézni, hogy ezek a kis csíra b*zik a menők! És őket "férfiaknak" hívják...nőies buta b*zik,nagyon gyűlölöm az ilyen 1d-t ahol 5 nyávogó b*zi van, meg JB-t aki meg egy lány!
2012. dec. 29. 18:14
 58/96 anonim ***** válasza:
30%

A One Direction nagyon is kiráj , nagyon aranyos édes fiúk és a zenéjük is nagyon jó!!!És mért ne lennének férfiak ?!!! Nagyon is fiúsak barátnőjük van úgyhogy nem b*zik!!! És még nagyon jól is néznek ki nagyon cukik és naon jó lenne ha minden fiú legalább ijen cukcsi lenne mint ők!! és nem nyálasok , mindegyikük csodálatos földön járó cukiság (LÁVCSI) Szal naon imádom a one direction-t.

És Justin se b*zi!!!! Ő is naon arikácskah, édeskécskeh, cukifiúkácskah (lávcsi) és nem b*zi!!!! Barátnője van: Selena Gomez!!!

És most komojan , ez mióta lányos ?! [link]

Ő az egyik legjobb pasi a világon, mindne csaj örülne ha ijen jó barija lenne mint Justin

Kérdező nem tudom mért beszélsz így róluk , de nagyon gáz vagy remélem tudod...

Ők akkor is férfiak méghozzá nagyon cukcsi fiúk és örökké lávolni fogom őket mert nagyon cukorkák!!!!

A linkin parkot meg nem ismerem

Na csőci

2012. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
100%

uhh végre még vki aki jól látja, kedves kérdező :D

én nagy Green Day rajongó vagyok, 14 vagyok amúgy :)

és akkor a kiscsajok mindig azzal jönnek hogy: Te hogy nem tudod szeretni a One Direction-t vagy Justin Biebert :O?

hát elég könnyen

az nem zene...

meg még a dubsteppel nem vagyok kibékülve meg a technonval.

de amúgy még nagyon szerettem/ szeretem Michael Jackson-t, mert ő tényleg tudott és nagyon jó volt abban amit csinált, és engem emiatt mindig csesztettek, h ez a MJ hát milyen zene ez?

hát ilyen a kérdésben ott a válasz MJ az zene, a One Direction meg JB az csak "zene".

2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
100%
sry elírtam *igen a kérdésben.... :D
2012. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!