Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
 31/96 anonim ***** válasza:
5%

Ízlések és pofonok kedves kérdező!

Nem baj, ha nem szereted őket!

De légyszíves ne mondj róluk olyan dolgokat, amivel a rajongókat sérted meg.Én például nem szeretem a Linkin Parkot, és sok sztárt, mégsem kérdezem meg, hogy szerintetek meleg-e ez vagy az!Szóval be lehet fejezni, amúgy meg nézzél magadba, szerintem te sem vagy tökéletes, sőt biztos, hogy nem!

2012. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 A kérdező kommentje:
De a Linkin Parkosok NEM NYÁLADZANNAK!
2012. nov. 1. 17:37
 33/96 anonim ***** válasza:
45%

elöttem szóló, megintcsak ugyanaz a személy.. most regisztrált ....

szoval olyan mindegy mint írtam zenébe nem az számít ki milyen ''cukcsi meg édi'' akkor se tud normális zenét csinálni.

vita lezárva.

akárhány felhasználót csinál az elöttem szóló, akkor se lessz menő attol, hogy kinyalja egy olyannak akit a pofijáért adnak el.

2012. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
40%

Nem is élünk rohadó világban.....

Aki nem szereti az 1d-t az ne fogalkozzon velük

2012. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 A kérdező kommentje:
12:27......Dehogynem,egyre több a nyáladzós menő b*zis fiú banda,és mára már az a menő aki meleg!
2012. nov. 3. 23:54
 36/96 anonim ***** válasza:
40%

legyél te is ilyen és no problem.

Hallgass One Direction-t, vegyél fel szép rózsaszín polót festesd be a hajad szőkére és tutkó hogy cuki leszel!

2012. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 A kérdező kommentje:
utcsó:ugye csak viccelsz? JÉZUSMÁRIA,akkor ink. fejbelöböm magam
2012. nov. 4. 00:13
 38/96 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is nagyon zavar, hogy a mai csajok nagyon nagy hányadának ezek a kisfiúk jönnek be, holott úgy néz ki mindegyik mint egy rossz b*zi. Gondoltam már egyszer arra, hogy ezeknek a ratyiknak egy rózsaszín csillagot kéne ragasztani a homlokára és elszállítani őket munkatáborba.......
2012. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
0%
20 éves fiúk mióta kisfiúk???
2012. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
100%
Hiába 20 éves, ha egyszer úgy néz ki mint egy 13
2012. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!