Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez, ennyire rohadó...

Miért van ez, ennyire rohadó világban élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

pl.:régen a Linkin Park, és egyéb jó zenék voltak a menők, ilyen Justin Bieber-ek el sem tudtak érni semmit, ma meg mindenhol ilyen JB 1D meg ilyen szánalmas b*zi szánalmas zene megy...miért lett az embereknek ennyire rossz izlése??


És a Linkin Park miért nem divatos újabban(no, nem mintha a divat miatt hallgatnám



2012. okt. 12. 23:22
 41/96 anonim válasza:
8%
Na mostmár tényleg leállhatnátok! Nem kell itt egymás zenéjét fikázni!!! Én pl a Linkin Parkot és az One Directiont is imádom, mert mind2 a saját műfajában az egyik legjobb amit 2012.ben csinálnak! És nem tudom hogy mért kell vkit leb*ziznod, ugy hogy nem is ismered max. 1-2 dalát hallottátok! Ja és lehet lepontozni...
2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
3%

Én fiú vagyok és a kedvencem a One Direction és a Tokio Hotel. A linkin parkot utálom....

most pontozz le...

2012. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim válasza:
95%
hát én one directiont utálom . szinte az egèsz osztály :jajj de cukii!! milyen édi!! jajj de aranyos ..meg stb és sajnos hallgattam már a zenéjüket mert a tesiorán az öltözőbe azt hallgatják és éneklik visitó hangon. amit már elég nehéz elviselni.a hangjuk nyálas és lányos . . . . . . . én pl. a Muse-t szeretem és az nem ilyen 13/l
2012. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
100%

tinilili, elég csajosan írsz :D

Biztos, hogy nem vagy lány ?

2012. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 A kérdező kommentje:
Névből ítélve lány!:D VAGY TRANSZI
2012. nov. 6. 21:42
 46/96 anonim ***** válasza:
68%
őőő... TiniLili egy TROLL.
2012. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
76%

Ejj ejj de sok itt a kis h*lye p*csa.......szüljetek inkább sünt! :D

Nem tudom megèrteni, hogy mit esztek ebben a sok (csak azért is) b*ziban. Semmi hangjuk nincsen, a kinézetük közelebb áll egy lányéhoz mint sem egy normális fiúéhoz.

Azt meg végkèpp nem értem, hogy tudod azt mondani egy olyan fiúra, akit még soha nem láttál élőben, hogy cuki.

Nekem hányingerem van ezektől a páváktól.... Akárhol járunk az osztályjal minden lány az ilyen kis b*zikat keresi. Ha meg látok egy tök normális fiút, akin mondjuk nincs minden nap farmer, főleg nem csőgatya ( vagy cicanadrág fiú létére -.-), akkor már egy senki és teljeseb ronda.

Az ilyen 1D meg JB feeling szarokról meg többet nem szeretnék még hallani sem...

Nem tudjátok mi a jó zene (nem arról van szó, hogy meg akarom mondani ki mit hallgasson, de ez a stílus egy fos az hülye porszívó csattogásokkal együtt).

Én éjjel-nappal rock zenét hallgatok, eddigi rövidke èletemben ezt láttam anyukámtól is, mondhatni ezen nevelkedtem...

A Linkin Park a kedvencem :)

Aki meg nem ért velem egyet az bekaphatja.... :D

13/L

2012. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a mai világ problémája inkább az, hogy titeket állandóan ez foglalkoztat. Már a 232424. kérdés,poszt,megjegyzés amiben ilyen és hasonló témáról van szó. Add1: Ha te valakit leb*zizol az alapján amit a tvben látsz, az kérlek a te szegénységi bizonyítványod. Add2: Amíg ti itt azon "veszekedtek" hogy most ki b*zi és ki nem és hogy mért kell nekik létezni, addig ők boldogan élik az életüket (ráadásul azzal, hogy beszélsz róluk csak népszerűsíted őket) te pedig pazarlod az idődet, amit talán élvezhetnél is. Add3: A legértelmesebb az lenne, ha valamit nem szeretsz nem hallgatod. Szerintem senki sem kényszerít rá, hogy letöltsd a számaikat és vagy kuksold a videókat róluk. Van aki meg azt nem szereti, amit te agyon dicsérsz, törődj bele.
2012. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
27%

Most kéne hogy befejezzétek ezt a szánalmas veszekedést!

Nagyon elegem van abból hogy minden egyes kérdésnél ez a téma!Mind kettő "táborban" vannak olyanok akik nem tudják normális ember módjára kifejteni a véleményüket.Hát én pedig most ezt fogom tenni akár tetszik akár nem.

A rosszakarókról annyit hogy nincs bennük semmi emberség.

Egyesek Hitlernek képzelik magukat és le akarnak gyilkolni minden egyes One Direction tagot a rajongóikkal együtt.Szégyeljétek el magatokat ha ilyeneket írtok!A nyálas tehtségtelen bu.ik kifejezésről csak annyit hogy ez sem valami értelmes válasz arra hogy miért utáljátok annyira őket.Jaa és hopp, TEHETSÉGTELEN?? o.O A te véleményed de több millió másik embernek nem ez az álláspontja.Leszögezem hogy nem melegek! Majdnem mindegyiküknek van barátnője és gondolom nem felbérelték őket hogy hetente kétszer sétáljanak velük az utcán. xD Így leírva elég elképzelhetetlen.Én csak arra kérlek ha már kritikát alkotsz azt normális mondatokba fogalmazd meg hogy azoknak akik szeretik őket azoknak is elfogatható legyen valamilyen szinten az álláspontod.

Most amit üzennék Directioner társaimnak:

Ti sem vagytok olyan szentek! :D Káromkodásra káromkodással visszaszólni nem érdemes dolog.Válaszodat normális megfogalmazás közepette oszd meg másokkal!Amit most leírok az nem a magyar Directionerekre vonatkozik( legalábbis nagyon ajánlom nektek :D ).Halálos üzeneteket küldenek a fiúk barátnőinek vagy azoknak akik nyíltan kijelentik hogy nem szeretik őket.Egy szó van rájuk: ŐRÜLTEK

2012. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:
utolsó: Édesem te is szánalmas vagy, mert ezt a szart hallgatod, de mint itt már mondták mindegy most ez. Annyira amennyire ők énekelnek én is tudok! Férfi létükre csak nyávognak,nyavajognak! 2-3 év múlva sehol nem lesznek,mert lesz más!
2012. dec. 8. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!