Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik ennyien Pogány...

Miért szeretik ennyien Pogány Indulót? Illetve a hasonló zenészeket, mint Ekhoe, beton.hofi. Nem hallgattam sok zenéjüket, de a nevüktől is kiráz a hideg. 20F

Figyelt kérdés

Én maradok inkább Hibridnél, Azahriah, és a többi jó zenésznél, akiket nem kell bemutatni se. Pogány Indulónál semmi zeneiség, teljesen összefüggetlenül szinte csak "versel". De semmi zenei érzéket nem érzek.


Most vagy mindenkinek ilyen kamu-gengszter flashje van, vagy mindenkinek ennyire depressziós világképe van. Miért kapják fel őt ennyire? Eddig egy zenéje amit megkedveltem, az is a székelykapu. Abban van zene, nem csak verselés.



júl. 2. 01:52
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad a véleményedet.


Másoknak az tetszik bennük, ami neked nem.


Mi a kérdés?

Semmi.

júl. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek általában nem csak egyfajta hangulatvilága van.
júl. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Szabi15 ***** válasza:
100%
Egy rap zenészt kár csak a zeneisége alapján megítélni, pláne kár egy Azahriával összehasonlítani. Hibrid ugyan már jobb alap összehasonlítani, mert a műfaj azonos. Azonban én számos hibrid számban sem fedeztem meg túl sok zeneiséget, nem is azért kedveltem. Pogánynak nagyon jó az orgánuma, és passzol ahhoz amit képvisel, így hitelesen hat. Amikről szólnak a számok, és az előadásmód is, az sok embernek át tud menni, mert valamilyen szinten átélte, ha nem is azt az életet, de azokat az érzéseket és át tudja érezni és érteni is egyben. Pogánynál nem a zeneiség erős, hanem a szöveg, az érzés, a szív és lélek ami benne van, az ember. Régen is erről szólt a rap - volt egy ütős alap, és csak nyomták a szöveget, azon volt a hangsúly. Az hogy azóta mi lett vagy nem lett a rappel abba nem mennék bele, mert nagyon összetett és megosztó téma, arról külön lehetne témázgatni sokat. De régen tulajdonképpen ez volt a rap. Ő most ezt újraélesztette egy kicsit, aki régen is szerette a rappet, annak ez valószínűleg tetszik. Aki régen nem csak akkor kezdte megszeretni amikor sajnos vagy nem sajnos divat lett, annak valószínűleg nem tetszik. Az, hogy miért lett ennyire felkapott azt nem tudom, mivel én világ életemben szerettem a hip-hopot, így én csak azt nem tudom érteni, hogy miért nem lett az az egész műfaj alapból, hogy van aki ezt nem szereti. Persze ésszel megértem, csak nekem természetes hogy szeretem, így jónak hallom. Az, hogy őt most mások is, többen is jónak hallják, hát csak örülök. Én azt tudom, hogyha mondjuk jó kedvem is van, megyek hazafelé munkából, és pont egy Pogi jön a fülesben, mindig megkívanom, hogy igyak egy sört legalább. Csak mert olyan mély érzéseket vált ki belőlem.
júl. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 Szabi15 ***** válasza:
90%
Utolsó vagyok. Én Pogányt nem tartanám se kamu se nem kamu gengszernek. Ahogyan sok már rappert is tévesen ítélnek meg annak, de őt biztosan. Attól hogy rap zene, van egy markáns határozott véleménye, csinál ezt azt amit nem szabad, attól még nem gengszter és szerintem ő sem vallja magát annak. Az, hogy egy zenéje van amit megkedveltél még csak, azért lehet, mert valószínűleg még sok mindent nem tapasztaltál meg az életben. Így nem is várható el, hogy megkedveld vagy átérezd, vagy akár hogy megértsd. De másokat ne ítélj ez alapján, hogy ők miért hallgatják. Például egy 40 éves jól szituált tanult apuka jó családból nem valószínű hogy fogja érteni/értékelni hibridet sem. Nem is várható el, nem is ők a célközönség. Nincs is ezzel baj, csak had hallgasson mindenki azt, amit szeretne. Az meg hogy felkapták, sokkal jobb, hogy a tartalomért lett megkedvelve, nem azért, mert a rétegben ismertekből kitörtek azzal hogy jó minőségű trash-t csináltak. (Khm Bsw). Ha most megbántottam Bsw hallgatókat sajnálom, én is szeretem/hallgatom őket most is, attól még ez történt. Nem probléma, mindenki szereti a pénzt. 26/f
júl. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%
Az mondja ő inkább marad Azariah-nál, mert kirázza a hideg 😆
júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

#4 Ez eléggé bonyolult téma. Most felhozok neked egy nagyon jó szitut. Nagyon sok jó, pozitív családi háttérrel rendelkező fiatal szereti pogányt. Főként olyanok is, akik nagyjarészt csak otthon ülnek és játszanak. Mert van ilyen.


Az, hogy én velük nem szemben nem éltem át sokmindent, nevetséges. Én már sokkal előbb átéltem a bántalmazás formáit, mint bárki a korosztályomon belül. Nekem közel sem volt egy pozitív szülői hátterem. Én, aki szenvedett is, nem éltem át annyi mindent, mint más a játékkonzol előtt, pozitív háttérrel?

júl. 2. 08:35
 7/54 A kérdező kommentje:

Hibridet sem véletlenül mondtam egyébként. A hozzá hasonlóaknál én is átélem ezt a hangulatvilágot. Az számomra sokkal hitelesebb, mert egy olyasvalamit ad elő, ami a legtöbb embernél valóban jelen lehet.


De én ezeket a drogos szövegeket, meg amiket összehord pogány. Nem köthető hozzám, és szerintem nagyon sok emberhez sem.

júl. 2. 08:42
 8/54 Kedves Vezető ***** válasza:
90%
Pogány Induló legalább hangoránummal rendelkező tehetség, nem csak egy fehérroma nyavajgós mumble rap, lopkodott, pl Kispál, Quimbi elemekkel.
júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Én kezdetben hallgattam bele néhány zenéibe. Egyszerűen lehangolónak érzem, mikor egyedül csak fújja a szöveget.


De ha egy másik zenésszel van, aki rak bele egy nagyon komoly ritmust is, akkor tényleg jó. Nekem azzal vegyítve tetszik a szövege. De ez saját véleményem nyilván:D

júl. 2. 13:43
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólok, hogy nem vagyok jártas a műfajban, ennek tükrében nézzétek a véleményemet.

Én sem igazán látok semmi különöset Pogány Indulóban. A zeneiség nyilván ebben a műfajban nem sokat számít, de én a szövegtől sem vagyok elájulva. Az biztos, hogy Manuelnél, T.Dannynél, Ekhoenál és sok hasonló semmitmondó hulladéknál mindenképpen jobb, de úgy vélem, hogy a mostani fiatal generációnak nem kell sok ahhoz, hogy összehugyozzák magukat.

júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!