Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
 151/173 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7mytWr4CqJI&feature=related

Biztos, hogy lesz 2. rész. itt, a németeknél már megy :D

2010. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/173 A kérdező kommentje:

nincs rubi 2!

a sorozaton kívül vannak még összefoglaló részek, és olyan részek amik "betekintenek" a további cselekményekbe, ezekbe fernanda és loreto vesézik ki rubi eddigi tetteit stb ... ez is egy olyan rész!

DE NINCS RUBI 2!

Barbara Mori munkásságai között sem olvasható, h forgatták vagy forgatnák, és a televisa oldalán sincs info!

2010. júl. 7. 12:35
 153/173 A kérdező kommentje:

[link]


rubis oldal, sztem jó :P

2010. júl. 7. 12:38
 154/173 anonim ***** válasza:
100%

ajjjhajj tegnap sajnos már véget is ért :(

pedig kezdtem megszeretni..eleinte utáltam..

jaj ma meg lesz az az argentín sorozat,az szerintem már nem lesz olyan érdekes..a szerelem rabjai.

de amúgy jó gyorsan be tudták mutatni 2 részben,mikor rubi leesik és az azutáni dolgokat..

2010. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/173 anonim ***** válasza:
Semmi gond. :) Én is bocs ha kötekedésnek tűnt (tényleg annak tűnik) de nem annak szántam. :)
2010. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/173 anonim válasza:
én tartom, hogy lesz :D
2010. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/173 anonim válasza:
52%
hector meghal, de elenátol lesz egy gyereke. Rubi elveszíti az egyik lábát és csunya lesz. de Maribell és Alejandro esküvője után 18 évvel már alejandróék fia és rubi unokahúga(fernanda) felnőttek és addigra teljesen ugy néz ki fernanda mint rubi csak szőke és addigra ugyanolyanná nevelte őt is mint amilyen saját maga volt. arra utasítja a lányt hogy csábítsa el alejandrot és a fiát is hogy bosszut állhasson maribellen meg alejandron is.
2010. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/173 anonim válasza:
63%
jah és az rtl klubbon most lett vége de az nagyon sz** lett. remélem hogy folytatódik majd!!!!
2010. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/173 anonim ***** válasza:

hát...szerintem se lett jó a vége:( cslódott voltam.

de jók ezek az utána történő dolgok:D

mondjuk látszik hogy nem filmnek készült mert egyszer bevillant a Paco arca aztán semmi köze nem volt a jelenethez.

kár hogy nincs 2. évad :'(

2010. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/173 anonim ***** válasza:
100%

Valaki nem tudná megmondani hogy most vége lett a Rubinak?:D még sajnáltam úgy látni :-ss de megérdemelte de azert engem idegesitett az a Fernanda de valaki irjon már rám hogy vége lett vagy sem:D



köszönöm

2010. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!