Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
 131/173 anonim ***** válasza:
Én nem így fejeztem volna be.. de legalább Alehandro azt hiszi, hogy Fernanda Rubi és összejön vele.. gondolom ilyesmire kell gondolni.
2010. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/173 anonim ***** válasza:
nekem abszolult nem tetszett a befejezés... ki van vele még így?
2010. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/173 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes volt. Akkor senki nem tud semmi biztosat, hogy lesz-e folytatás? Én szeretném hogy legyen.

Wáá, félni fogok elaludni, úgy megijedtem Rubitól :DD

2010. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/173 anonim ***** válasza:

Szerintem már annyit fűzték már a szálakat,hogy már nem tudtak mit kitalálni most meg a vége fele kicsit összecsapták ez a sok "időutazás" furcsa volt. Na meg aztán mikor Alejandro belépett és meglátta "Rubit" és csókolóztak és becsukja az ajtót szerintem mindenki tovább fűzheti a dolgot. Szerintem jól megcsinálták , most gondoljatok bele elég unalmas lenne,hogy aztán megint kezdődne megint előröl. Így jó ahogy van :)

mondjuk kinek a pap,kinek a papné :P

2010. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/173 A kérdező kommentje:
én sztem egyértelmű. azért volt kiírva h VÉGE? mert a folytatást nekünk kell tudni ... kezdődik minden előröl, Fernanda megbolondítja Alejandrót, szétmegy a házasságuk, apa-fia összevesznek, és kezdődik minden előről ....
2010. júl. 6. 18:09
 136/173 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy mondod kérdező. :) Szerintem jó így a vége, mert tudjuk, hogy az következne amit a kérdező írt (18:09-kor).
2010. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/173 anonim ***** válasza:
100%

Igaz.

De én örülök hogy ez lett a vége, és nem az a szokásos hogy jajj a gonosz megváltozik, vagy meghal :D

2010. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/173 anonim ***** válasza:
100%

Hát már teljesen kivagyok akadva néhány emberen.

Egyáltalán nem volt rossz vége, sőt!

Egy ilyen nem szokványos sorozatnak ugyan miért lenne az az unalmas megszokott vége??

Talán nem jól csinálták meg h fernanda (akiről senki nem gondolná) olyan lesz mint rubi??

Amúgy meg szerintem teljesen befejezték, mivel én úgy gondolom h az h "vége?" nem a sorozatra irányult. Hanem a történetre. Vagyis egész egyszerűen nem arra próbáltak kitérni ezzel h lesz még egy évad hanem arra h nem lesz vége ennek a rubi és alejandros történetnek hiszen végülis azonkívül h fernanda kavar be most (a változatosság kedvéért) még rubi áll minden mögött.

Ez az ő bosszúja. Sztem erre utalt az h "vége?"

Ha nem erre akkor már lenne az új évad, de lehet h lesz de annyira ne várjátok sztem.

2010. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/173 A kérdező kommentje:

új évad bizt nemlesz, mert 2004es a sorozat, és hallanánk róla hogyha esetleg mostanság menne a forgatás ...

am nekem az nem tetszett mikor alejandro azthitte fernandára h rubi, mert nyilván rubinak nincs lába, nem is szőke, és nem is 20 év körüli :D azért a film végén olyan 40-50 körül lehetnek alejandroék, fernandán meg azért látszott h nagyon fiatal ... :)

2010. júl. 6. 19:46
 140/173 anonim válasza:
100%

sziasztok, kérlek segítsetek , mert ma nem láttam az uccsó részt, és az rtlmost.hu-n nem indúlnak el a részek.

és ha nem látom a végét, semmi értelme nem volt eddig néznem.

ha vki tud egy jó honlapot, ahol megnézhetem, írja meg pls. :D

2010. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!