Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/173 A kérdező kommentje:

a lényeg h nem autóbalesetben haltak meg, hanem Hector apja is féltékenységi rohamokkal küzdött, és megölte az anyját :D

Azután meg magával is végzett ... ezért tartott Hector keresztapja is Hectortól, h nehogy örökölje az apja természetét, és megölje Rubit.

2010. jún. 23. 11:12
 102/173 anonim válasza:

Hello, néztem spanyol részeket, és nem tudom eldönteni, hogy Hector balesetben hal meg, vagy direkt hajt bele a teherautóba:s aki tudja írja meg légyszi

előre is köszi

2010. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/173 A kérdező kommentje:
balesetbe, és a háta is begörcsöl közbe ugytudom
2010. jún. 23. 18:43
 104/173 anonim válasza:

sziasztok,csak annyit szeretnék kérdezni, hogy Alejandro hogy jön rá rubi vetélésének valós okára??

a választ előre is köszi

2010. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/173 anonim ***** válasza:
szerintem úgy hogy ector megtudja lola-tól hogy rubi-nak volt egy autós balesete is és akkor vetélt el és ezt megtudja alejandro is.amúgy télleg rossz vége van,de szerintem jobb mint hogy az lenne a vége hogy:rubi megváltozik és akkor happy end.mert a sorozat címe akkor nem passzolna,meg a nézőknek legyen min felidegesíteni magukat :D
2010. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/173 A kérdező kommentje:

am az is durva a filmben, h minden ártatlan ember szenved ... pl Cajetano is h megfog halni... vagy Hector, nem elég h Rubi folyton vádolja mindennel, miközben ártatlan, még ő is meghal ... aztán Maribel aki szintén nem árt senkinek, mégis Alejandro a film végén megcsalja ... az egy dolog h őt fogja elvenni de akk is ... meg Marco ... aki szintén nembánt senkit, de mégsincs szerencséje a szerelemben ...

hát kb ilyen a való élet is :S mindig a gonoszak érvényesülnek, és a jók szenvednek

2010. jún. 26. 01:35
 107/173 anonim válasza:

A kérdezőnek az utolsó komiban:

Rubi se jó és mégis szenved de ő tényleg megérdemli. Am meg igaz: Mindig a jók szenvednek.


És még annyit: Én nem értem, hogy Fernanda hogy lett ilyen, pedig rendes szülők nevelték meg minden. Persze Rubi is sokat volt vele,de ennyire...

2010. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/173 A kérdező kommentje:

igen, ezt én sem értem ... de ha belegondolsz rubit is jó szülők nevelték, az anyja megadott neki mindent, csak hát szegények voltak .... Fernandával is ez lesz, Christina is szintén szegény, lehet a kiscsaj is belebolondul a szegénységbe mint Rubi ... Hectort viszont nagyon sajnáltam ma, viszont gerinctelen dolog volt amit a sorozat elején tett ( otthagyta Maribelt az oltárnál)

Nemtudom Maribel h tudja mindíg megőrizni a hidegvérét, tényleg semmi rosszindulat nincs benne, ilyen emberek szerintem nem is léteznek manapság..

2010. jún. 29. 19:33
 109/173 anonim ***** válasza:

szia!


Én láttam a végét! Kicsit brutál lesz Rubi jól elmaszkírozták!

Itt megnézheted a 111-115 részet csak az a baj hogy spanyol:( de jó csak nem túl szép a Rubi látványa.

És a vége is rejtélyes mert annyi h a Rubi hasonmása csókolózi az Alejandróval bacsukják az ajtót és PAFF vége

2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/173 anonim ***** válasza:

bocsi az lemaradt hogy hol:D

Itt: [link]

BOCSI :D LOL

2010. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!