Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
 141/173 anonim ***** válasza:
71%

"am nekem az nem tetszett mikor alejandro azthitte fernandára h rubi, mert nyilván rubinak nincs lába, nem is szőke, és nem is 20 év körüli :D azért a film végén olyan 40-50 körül lehetnek alejandroék, fernandán meg azért látszott h nagyon fiatal ... :)"


Nincs lába, de lehet mű lába.. befestethette a haját szőkére nem? :) Nem 20 év körüli de a valóságban is van olyan, hogy egy 40-es nő 20 év körülinek néz ki. Szóval nincs abban semmi különös, hogy Alehandro azt hitte Fernandára, hogy Rubi.

2010. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/173 A kérdező kommentje:
jó, de megmondták h az arcán lévő hegesedések megmaradnak ... és ugye pénze nem lehetett plasztikai műtétre "szegénynek"
2010. júl. 6. 22:11
 143/173 anonim válasza:
nekem sem indul..:S
2010. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/173 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=H23ia4QcYjA&feature=related


Van még egy pár ilyen videó fent ezek mik?????? Tényleg Rubí 2 ? Most találtam őket és nagyon beindította az agyamat:) légyszi segítsetek

2010. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/173 A kérdező kommentje:
én úgy tudom h ez egy kisebb összefoglaló rész, amikor Loreto elmond mindent Fernandának Rubit illetően, hogy mi történt annak idején.
2010. júl. 6. 23:20
 146/173 anonim ***** válasza:
78%

"jó, de megmondták h az arcán lévő hegesedések megmaradnak ... és ugye pénze nem lehetett plasztikai műtétre "szegénynek""

Lealapozta :D A pénzt meg kölcsön kérte pl. :)

2010. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/173 anonim ***** válasza:
83%
Ez a sorozat szerintem azt akarta tudatni velünk hogy mindenki elnyei méltó büntetését
2010. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/173 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek: látom kötekedés meg a kiskapu keresése megy :D nem baj, bonyolítsd csak :) csak tudod a pl műláb is szoknya alatt eléggé látszik... Jaa, de bocsi, biztos felvarratott magának egy igazi lábat!! Jajj istenem, mennyi elmebeteg mindenbe belekötős ember van... lerom nekem melyik jelenet nem tetszett, erre meg jön a belekötés... utolsonak meg igaza van :)
2010. júl. 7. 01:14
 149/173 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötekedésből mondtam, de mind1. És elmebeteg se vagyok, nem tudom mért sértegetsz. Szerintem én nem bántottalak meg semmivel.
2010. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/173 A kérdező kommentje:

jól van, ne haragudj, csak tényleg keszekusza volt amit írtál :) egy öreg néni pl aki nézi a sorozatot sose fog azon gondolkodni h alapozta rubi az arcát, meg hajatfestett, meg a műláb stb :D

de kár ezen veszekedni, ez csak 1 sorozat (:

bocs mégegyszer, én voltam a bunkó.

2010. júl. 7. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!