Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/173 anonim ***** válasza:
84%

hát amennyit ki tudtam venni a leírásból az ez. VIGYÁZAT!!! Spoiler


Rubí megszerzi Hectort, lesz pénze, de rájön hogy Alejandrot szereti...Terhes lesz Alejandro-tól, de ezt nem mondja meg Hectornak, ő azt hiszi, övé a gyerek, történik egy autobaleset, a gyereket elveszíti, de Alejandronak azt mondja hogy Hector hibája volt.

Majd meghal egy balesetben Hector, a végrendeletében mindent Rubíra hagy. Könyörög hogy menjen vissza hozzá Alejandro, de ő nem akar...a nagy könyörgés közepette leesik Rubí a lépcsőről :D , amputálni kell a lábát és az arca se lesz a régi.

Asszem Maribell és Alejandro összejönnek, az esküvőjükön Alejandrot leakarja lőni Rubí, de nem sikerül neki mert a cselédet találja el.

Rubínak lesz/van (ezt nem igazán értettem) egy unokahúga, Fernanda, aki asszem 4 évvel fiatalabb nála. Rubí látja hogy unokahúga ugyanúgy néz ki mint ő, ő is nagyon szép, azt mondja neki, hogy a szépségével el tud érni mindent és, és bosszúból csábítsa el Alejandro fiát. Aztán közben Alejandrot is és a fiát is elcsábítja...(Alejandro azt hiszi, ő Rubí....és itt a vége... XD

2010. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/173 A kérdező kommentje:
igen, ezt láttam énis!! de azthittem h az a szőke a sorozat végén az Rubi lánya :D de azis eléri a célját, sztem kezdődik minden előről... és Hector meg Rubi az egész sorozat alatt együtt vannak?? alejandro meg maribell tényleg összeházasodnak, bár ezen én nemlepödök meg, sztem sejthető már most az elején h lesz vmi.. meg meghal Rubi testvérének a férje is, a sofőr.
2010. febr. 20. 17:30
 3/173 anonim ***** válasza:
96%
az unokahuga a maribel és alejandro esküvőjén kb 4-5 éves. az orvosi szobában a jelenet több évvel később van. akkor már a maribelnek meg alejandronak is van 1 fia. de am sztem hülye vége van..vagy vége van egyáltalán? lesz rubi 2 vagy mi?:D
2010. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/173 A kérdező kommentje:
jaja, furi volt nekemis mert alejandroval smárolt a rubi 2 a film végén :D de azért nemtom, nekem az uccsó 2 rész meg mikor hectorral bunyózott rubi, és hector meghalt nekem elég megrázó volt... utálom a mexikoi sorozatokat, de ez tetszik, engem a paula és paulinára emlékeztet, annak voltam még ennyire a hatása alatt
2010. febr. 20. 20:50
 5/173 anonim ***** válasza:
85%

Imádom a Rubit, kíváncsian várom, hogy mi lesz a vége..

De ahogy mondtátok igy fog végződni, akkor remélem, hogy lesz 2. évad is, mert ez így tök értelmetlen, de ne felejtsk el, hogy mexikóban a valaha vetített egyik legjobb telenovella. :)


Vegyetek fel msn-re:


vasasforever@hotmail.com


Köszi! :)

2010. febr. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/173 anonim válasza:
100%
és ti ezt hol láttátok?
2010. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/173 A kérdező kommentje:
youtube, beirod h rubí, elvileg kiadja a spanyol részeket. 115 részes asszem, rész számot is írj, és nézelődj :)
2010. márc. 5. 18:21
 8/173 anonim válasza:
85%
és azt nem tudod hol tudnám megnézni/letölteni?
2010. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/173 anonim válasza:
100%
magyarul?
2010. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/173 A kérdező kommentje:
magyarul sehol, az eddigi részeket nézheted szinkronnal az rtlmost.hu-n
2010. márc. 6. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!