Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/173 anonim válasza:
80%
Ez lesz a vége, amit leírtatok. Elég durva lesz, sztem én már nem is fogom nézni! Ez így tök rossz!:S
2010. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/173 anonim ***** válasza:
2010. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/173 anonim ***** válasza:
96%

irtó rossz a vége!!!!!!!!!Mert az oké hogy összetöri magát ,és maribel meg Alehandro összejön, De hogy aztán is kezdődik előlről hogy mgelesz csalva már megint MARIBEl!!!!!hát nekem is elment a kedvem az egésztől!paula és paulinának legalább jó lett a vége!!!!!!!!ez is olyan fajta lenne...

meg hogy Van egy másik rubi.... jajjjjjj amugy rossz a vége nagyon... nem is érdemes nézni!azthittem legalább rájón hektor hogy milyen gonosz a nő és otthagyja. De hogy ráhagyja a pénztr!tuti igazak ezek a filmek?vagy csak átveré ... és nem is ez lessz a vége?

2010. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/173 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon rossz lesz a véga azt gondoltam valahogy ugy fog végződni hogy Hector rájön hogy Rubi nem szerti és vissza megy Maribelhez meg Rubi megváltozik és Alejandroval fog boldogan élni.Nem jó a vége de nem birom abba hagyni mindig nézem
2010. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/173 anonim ***** válasza:
100%
hector megfog halni amikor összevesznek rubival. de rájön h a rubi mért ment hozzá.
2010. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/173 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva!!

nem erre számítottam :)

azt hittem happy end lesz :)

ez már nem is szappanopera, hanem valami krimi :))

2010. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/173 anonim válasza:
82%
szerintem nem lesz 2 évada ez csak egy szapanopera!elég hülye megoldást csináltak mert jobb lett volna ha rubi játsza végig! nem más! szerintem nem fog meghalni hector mert lesz egy nö akivel csokolozik és lefekszik nem egyszer és lesz tölle egy fia! fent van a youtobon csak spanyolul kell beirni rubi dela.....!
2010. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/173 A kérdező kommentje:
jaja, előtte volt a szeretője, az a nő... utána hal meg
2010. márc. 31. 22:17
 19/173 anonim válasza:
82%
ja értem mert nem látnám hogy a rubi féltékeny lenne! de szerintem jobb lehetne a vége!
2010. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/173 anonim válasza:
92%

En csak viccbol rakerestem a Youtube-on, es nagyon meglepodtem. De ha ugy nezzuk, vegul is megerdemli, h eltorzul az arca, es levagjak a labat. Megvan benne a jo, de atver mindenki, es tonkretesz mindent maga korul. Meghal az anyja, mert epp veszekednek, a testvere szerelmet megfontolas nelkul a bortonbe jutatja.

Amugy Hectornak tenyleg lesz gyereke. Belemegy egy kamionba, ugy hal meg, de vmi hatfajdalmai is vannak neki kozbe. Az Elisa osszejon az Arturoval.


A kislany a Christina lanya, Fernandanak hivjak, de kozbe kapcsolatba marad Rubival, es hogy miert csokolja meg Alejandrot a vegen, ez mar nagyon kusza. Ertem en h bosszut all Rubiert, de ennek a lanynak miert erdeke segiteni Rubinak?

Igen, nagyon sokan kihullanak, akiknek nem kellett volna... es nem lesz happy end. Azt gondoltam, h Rubival vmi komoly dolgo tortenik, es a vegen megvaltozik, mindenkivel kibekul, es osszejon Alejandroval.

Sztem nem lesz Rubi 2. evad, mert ez a sorozat 2004-ben keszult, azota mar eltelt par ev.

2010. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!