Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/173 anonim ***** válasza:
89%
nincs olyan videó ahol mutassák rubi arcát?:/
2010. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/173 anonim ***** válasza:

De itt mutatják:

http://www.youtube.com/watch?v=pE0n4Gd9PG0


Én is ledöbbentem, hogy ilyenek lesznek a végén, először túl durvának is találtam, de aztán már úgy gondolom, hogy ez a sorozat pont attól különleges, hogy erre a végre senki sem gondolt volna, és nem az a hagyományos szappanoperás vége van. A film bemutatja az élet fordulatosságát, és hát igen, a sötét oldalt is. Az utolsó jelenet is különleges, mely szerintem azt akarja kifejezni, hogy kapzsi, gonosz emberek mindig is lesznek.

2010. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/173 anonim ***** válasza:

köszi a videót :)

szegény :( am. igaz h a valóságba rákos ? vagy mi a baja?

2010. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/173 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag legyőzte a rákot!
2010. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/173 anonim ***** válasza:

ááh értem köszönöm a segítséget :):D

++

2010. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/173 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=C227AdfWaY4

Itt már nincs lekötve az arca!!! Itt mutatják meg 5:50!

Szőke csaj meg Cristína lánya felnőtként!

2010. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/173 anonim válasza:

ez nem nagyon ide kapcsolódik, de a sorozat elején már egy 3. név is be van keretezve, hogy meghalt...

na most be van keretezve Yago, meg a Rubi anyja...

a 3. meg: Yadhira Carrillo... megnéztem, a sorozatban valami Elenát játszik... akkor ő most ki is ? :|

2010. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/173 anonim válasza:
100%
a szőke lány sztm nem lehet christina lánya... hát ugyanebben az utolsó részben még kicsinek mutatják a lánykát...
2010. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/173 A kérdező kommentje:

igen, a bekeretezet neveket láttam énis!

Az elena az hector szeretője lesz, az az a csaj aki a mai részben is feltünt.

de a nevek nemtudom miért vannak bekeretezve, hiszen ők a valóságban még élnek

2010. ápr. 30. 22:58
 40/173 anonim válasza:

Elena Navarro az új szereplő, Grófnak a segítője ami a mai részben látni lehetett. Hector és Elena együtt lesznek és terhes lesz! Youtubon meglehet találni, beírod hogy Rubi - Capitulo valamék részt beírsz és normálisan végig megtudod nézni amit akarsz.


http://www.youtube.com/watch?v=Xirue0hn418&feature=related


Amit küldtem videót és ha figyelmesen megnézed mik történnek, videó közepe táján pár év elfog telni, ami Alejandronak lesz egy fia, a szőke csaj az a Cristína lánya, mindig mondták hogy hasonlít Rubira! Bosszút áll Rubi miatt!

2010. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!