Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/173 anonim ***** válasza:
én nézegettem spanyolul az utolsó részeket, de nem látom sehol a szőke lányt (Christina lányát). Hol tűnik fel először? mármint felnőve. :D
2010. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/173 anonim válasza:
52%
én csak azt nem értem hogy a Fernandita ugye most olyan 3-4 éves az Alejandro meg olyan 28 korul.....
2010. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/173 anonim ***** válasza:
Az utolsó rész végén tűnik fel Fernanda.
2010. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/173 A kérdező kommentje:
a végén alejandro olyan 50 év körüli elméletileg :D
2010. máj. 24. 17:12
 65/173 anonim ***** válasza:

Nem nem nem akarom,hogy ez legyen a vége. Jó ok,h. a gonosz elnyeri a büntetését, minden filmben így van, na de pont ebben a filmben is? Csinálhatták volna olyanra, amilyent a nézők igényelnének. Szóval Rubi megváltozik, a gyereket közösen felnevelik Alehandroval, és Happy End.

Szerintem többen akarnának ilyen véget, mint h. Rubi megbénuljon. Most már lehet nem fogom nézni, a kíváncsiságom miatt megnéztem az utolsó részeket én is. Nagyon rossz,h. ez a vége. :'(

Úgy felbosszantottam magam,h. megfájdult a hasam is.

És tényleg, ha lenne 2. része, az már fent lenne a neten.

Úgyhogy valóban ilyen hülye lesz a vége.:'(

ÓH bárcsak becsapna minket a youtub, és nem ez lenne a vége. De ez nem valószínű igaz?

Mondjuk annak örülök,h. Cajetano eltűnik a képből, Marconak szurkoltam elejétől fogva.:)

2010. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/173 anonim válasza:

Én eddig nézegettem spanyol részeket.

Ezeket szűrtem le belőlle:

Hector szerintem azért hal meg mert Rubira ideges lesz és autóba ül de előtte még veszekszik Rubival is..és akkor hal meg mert nekimegy egy kamionnak de akkor nem ül mellete Rubi..

Lola néni meg az a Pasi is összeházasodnak..Aztán ugye összejön Maribell és Alejandro deha jól láttam a videoba Genáro és Elisa is összejön és lesz gyerekük(Alejadróék esküvőén már ott lesz a kezükben..xD)..

Aztán mikor az esküvő van Rubi is elmegy egy lábbal és akkor Maribelt akarja lelőni de elé áll Cristina de persze véletlenül mert Rubit nem látja senki.. és akkor elmegy de odaszalad hozzá a Fernanda és ott beszélnek valamit és mindenki a Fernandát keresi aztán végül megtalálják..

És jön valami szőke göndör hajú csaj aki majd Rubival beszél az utolsó részben azthiszem(115) és a végén az lesz hogy bemegy az a csaj Alejandro irodájába és becsukja az ajtót és kiirja a tv Vége?? és persze rámászik Alejandróra..xD

Ja és még Cayetano is meghal..Loreto szegény lesz ahogy Rubi is..

Nahát ebből nemtudom mi igaz de szerintem mindeggyik mert én csomó vidit néztem és azokba ez volt..:D

Majd meglátjuk mikor a Rubi vége lesz..:D

Már csak pár rész..:D

2010. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/173 A kérdező kommentje:
a szőkehaju csaj fernanda
2010. máj. 28. 03:43
 68/173 anonim ***** válasza:

88. rész:


A kórházi veszekedés után Cayetano el akar költözni otthonról, de Cristina könyörög neki, hogy ne hagyja el ismét. Elena elmegy a tőzsdeügynökségre, hogy megtudja, mi történt pontosan, amikor Hector ellenőrizte a részvényeiket. Lucio bemegy a kórházba, hogy felajánlja az adományát, és rajtakapja Ernestót, amint éppen egy nagy adag morfiumot próbál ellopni. Rubi biztos benne, hogy Alejandro gyerekét várja, de abban a hitben tartja Hectort, hogy ő az apa. Genaro nagyon boldog, hogy nagyapa lesz, Elisa azonban aggódik, mert Hector és Rubi házassága nem túl stabil. Alejandro arra a következtetésre jut, hogy Rubi biztosan nem tőle terhes, és belenyugszik, hogy már soha többé nem lehet köztük semmi. Maribel végre összeszedi a bátorságát, és bevallja Alejandrónak, hogy évek óta szerelmes belé.


89.rész:


Maribel nem akarja tovább hitegetni Ernestót, ezért megmondja neki, hogy nem járhat vele, mert Alejandróba szerelmes. Ernesto emiatt még jobban meggyűlöli Alejandrót. Lucio, amikor megtudja, hogy Rubi terhes, úgy dönt, megszakítja vele a kapcsolatát, és nem csinál belőle milliomost. Alejandro véletlenül megtudja, hogy Rubi akkor szerezte a zúzódást, amikor Fernandával játszott. Rubi elmegy Alejandróhoz, és elmondja neki, hogy az ő gyerekét várja, de a férfi nem hisz neki, és megmondja, hogy sosem fogja feleségül venni. Elena megszerzi a bizonyítékot, hogy Rubi tényleg eladta a részvényeit, és megmutatja Hectornak, aki azzal gyanúsítja Luciót, hogy hamisította az aláírását. Hector később megtudja, hogy amikor Rubi Ixtapában volt, Alejandro is éppen ott nyaralt.


90. rész:


Lola néni sokkot kap, amikor megtudja, hogy Paco és Lorena vadházasságban élnek. A gróf, miután kideríti, hogy Bermudezt Alejandro miatt csukták le, felajánlja Ernestónak, hogy kihozza az apját a börtönből. Hector azt követeli a feleségétől, hogy együtt menjenek el az ultrahang vizsgálatra, Rubi viszont, attól tartva, hogy kiderül, nem Hector a gyerek apja, titokban elmegy egy klinikára. Hector dühében bemegy a kórházba, és összeverekszik Alejandróval, akit Roldan főorvos kirúgással fenyeget a botrány miatt. Ingrid felkeresi Rubit, és segítséget kér tőle, mert az apja tönkrement, de ő elutasítja. Rubi ezután ismét találkozik a híres látnokkal, aki azt jósolja, hogy hamarosan meghal valaki, aki közel áll hozzá.


91.rész:


Cayetano és Lola néni összevesznek azon, hogy Lola néni pórázon sétáltatja Fernandát. Onesimo vállalja a békebíró szerepét. Alejandro egyre kevésbé bízik Ernestóban, és kéri Maribelt, hogy óvakodjon tőle, de a lány azt mondja, hogy ne szóljon bele az életébe. Elisa elviszi az esküvői meghívót Ignacióéknak, és összefut Genaróval, aki éppen ott van. Hector arra kéri Elenát, hogy felejtse el őt, mert örökre a feleségével marad. Hatalmas virágcsokorral megy haza, hogy kibékítse Rubit, de meghallja, amikor az nevetve meséli Loretónak, hogy csapta be őt a hamis ultrahang-eredménnyel. Dühében fojtogatni kezdi Rubit, majd nekilöki egy szekrénynek, amitől az elájul. Az ájult nőt bezárja a szobába, ő pedig pisztollyal a kezében elrohan, hogy megölje Alejandrót.


92. rész:


Alejandro elmondja, hogy Gabriela is Achaval Urien lány, valamint, hogy Paznak és Juan Manuelnek viszonya van egymással. Nicolas megpróbálja megvigasztalni Tatianát, ám Barbara meglátja őket, és a két lány összeverekszik. Santiago összeveszik Alejandróval, és szívrohamot kap. Juan Manuel elmegy a temetőbe, hogy bocsánatot kérjen Barielától. A férfi tanácstalan, nem tudja, hogy szakítson-e Pazzal. Juan Manuel azt javasolja Tatianának, hogy költözzenek vissza a szülőfalujába, ám a lány nem akarja elhagyni az Achaval Urien házat most, hogy ő is a család tagja lett.


93. rész:


Lola néni élvezi az életet Paco luxuslakásában, de hiányoznak neki a barátai és Fernanda. Lorena összefut Ingriddel egy ruhaüzletben, és amikor megtudja, hogy ott dolgozik, megesik rajta a szíve. Bermudez végre kiszabadul a börtönből, de Ernesto már nem biztos benne, hogy hihet-e az apjának. Mind Maribel, mind pedig Alejandro családja nagyon örül a fiatalok kapcsolatának. Genaro az esküvő előtti napon elmegy Elisához, és könyörög neki, hogy ne menjen hozzá Arturóhoz. Elena arra számít, hogy Hector végre tényleg elválik Rubitól, de megdöbbenve hallja, hogy mi a férfi valódi terve. Hector továbbra is fogságban tartja Rubit, de amikor elhívják Onesimót, hogy szerelje meg a vízvezetéket, Rubi számára felcsillan a szabadulás esélye.

2010. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/173 anonim ***** válasza:

94. rész:


Lola néni meglátja, amikor Lorena tornázik, és mivel meg akarja hódítani Onesimót, úgy dönt, ő is kipróbálja a sportot. Rubi egy cédulát csúsztat oda Onesimónak, amelyen segítséget kér. A férfi otthon megmutatja a cédulát Cayetanónak, és kikéri a véleményét. Hector elmeséli Rubinak, hogy Alejandro nagyon boldog Maribellel, mire Rubi elmondja, mennyire gyűlölte mindig is Maribelt, amiért mindene megvolt. Bermudez nagyon boldog, hogy végre kiszabadult, de lángol benne a bosszúvágy Alejandro ellen. Ráveszi Ernestót, hogy lopjon el neki egy veszélyes gyógyszert a kórházból, amit a fiú csak vonakodva ad neki oda. Ezután Bermudez, takarítónak álcázva magát, bemegy Alejandro irodájába, és a megmérgezi a férfi kávéját.


95. rész:


Cayetano elmegy Lola nénihez, és Lorena segítségével megpróbálja meggyőzni, hogy költözzön haza. Ernesto egyáltalán nem örül, hogy az apja meg akarta ölni Alejandrót, Lucio viszont szövetségre lép Bermudezzel, hogy együtt állítsák félre közös ellenségüket. Rubi azt hiszi, Hector mérgezte meg a szerelmét, ezért végül aláírja a papírt, amelyen mindenről lemond a férje javára. Hector mobilja véletlenül bent marad a szobában, és Rubi megpróbálja felhívni a rendőrséget, de Dora észreveszi, és elveszi tőle a telefont. Amikor Onesimo visszamegy, hogy ismét megjavítsa a zuhanyzót, összetalálkozik Loretóval, akinek azt mondják, Rubi elköltözött. Azt a tervet eszelik ki, hogy Loreto is szerelőnek öltözik, és így próbálják meg kiszabadítani Rubit.


69. rész:


Miközben Hector félőrülten keresi Rubit, ő Cristináéktól kér menedéket. Onesimo csak ekkor döbben rá, kinek is segített kiszabadulni. Ignacio elmondja Genarónak, hogy ő Hectort gyanúsítja a fia elleni merénylettel, mert Alejandrónak nincs más ellensége. Fény derül egy sötét titokra Hector szüleinek halálával kapcsolatban. Genaro is nagyon aggódik a történtek miatt, ezért megkéri a keresztfiát, hogy forduljon pszichiáterhez, nehogy tragédiát okozzon a féltékenységével. Bermudeznek sikerül rávennie Ernestót, hogy elfogadja Alejandro ajánlatát, és a bizalmába férkőzzön, mert így remek lehetőségük lesz bosszút állni rajta. Rubi bemegy a kórházba Alejandróhoz, de mivel már nem találja ott, elindul a Cardenas család házához.


97. rész:


Rubí élvezi a szabad életet, és rögtön elsiet Alejandrohoz. Őt azonban Maribellel találja, és kitessékeli az otthonából. Genarot arról győzködi, hogy az unokája érdekében segítsen neki elválni Hectortól, aki nagyon veszélyes, míg a többeiknek büszkén hangoztatja ki is a gyerek igazi apja. Hector közben Cayetano közreműködésével visszaszerzi a saját részvényeit, azonban amikor ezt Rubí és Cristina megtudják.


98. rész:


Sofia és Luis nagyon boldogok együtt, Naty jól keres az Illusión-ruhakatalógusból való árulással. Ignacio mindent megtesz, hogy visszahódítsa Carlát. Rubí elmegy ultrahangra, hogy bebizonyítsa ki is a gyereke apja, azonban ott Hector és Polo rátalálnak. Visszavezetik arany kalitkájába, ahonnan látszólag senki sem akarja kiszabadítani. Még Elena is csak azért próbál bejutni hozzá, hogy felpofozza, azonban mégis mindent megtesz, hogy rávegye Hectort: engedje szabadon a feleségét.


99. rész:


Cayetano megengedi, hogy Marco találkozzon Cristinával és Fernandával. Alejandro és Maribel nagyon-nagyon boldogok együtt, és azt hiszik, semmi nem zavarhatja meg a közös jövőjüket. Genaro Elena segítségével kiszabadítja Rubít a börtönből, és elviszi Ignacióhoz, hogy ne is lássa többet. Ignacio Alejandróra vár, hogy megtudja, mit is kezdjen az állapotos lánnyal. Viszont Hector haza szeretné vinni a feleségét, és egy pisztollyal ad hangúlyt a szavainak.

2010. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/173 anonim ***** válasza:
Köszönjük a részeket!:)
2010. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!