Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/173 anonim válasza:
52%

Köszönöm szépen:)Ezek a válaszok nagyon hasznosak voltak tudom hogy le volt írva:)Utána már megbántam hogy nem másképp fogalmazta,és hogy nem, normálisan írtam le...

Engem csak az érdekelt hogy ernestoval mi lett és akkor ő meghal?....igen elená terhes stimm,hector meg hal réges rég stimm.....bla bla bla ....őőőőő akkor ernesto apját megint lecsukják?.....

És akkor még azt szerettem volna hogy Cristinával mi lesz mert nézegettem a youtubon videokat ugy rubi játsza fernandát vagy is barbara mori....és hogy velük milesz meg marcoval a válaszotokat nagyon várom és aki meg írja nekem annak nagyon hálás leszek...:)Kösszi

Bocsi h kicsivel írtam a neveket csak most lusta vagyok:):):)mégegyszer sorrí



Pusí:babyh*

2010. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/173 A kérdező kommentje:

figyeljetek már, hha megtudjuk h az egész sori miről szól, nem lesz kicsit unalmas?? :)

Én már mondjuk már bánom h tudom a végét, és h tudom az elejétől kezdve h mi fog történni :D

izgibb lenne izgulni a folytatással kapcs :PP

de már késő sajna :D

nemsokára ugyis vége :(

2010. jún. 14. 19:08
 93/173 anonim válasza:
0%

csak tudod az a baj,hogy ha egy részről lemaradsz vagy akár többröl akkor már egyböl nme lesz"izgi"ezért itt mindent elmondunk....és bármikor feljöhetsz hát igen sajna...de ....

én szeretek izgulni,de most jobb volt igy ahogy láttam a reklámot megilyedtem,és ezért regisztráltam ide;)

de gondolom te se viccböl jöttél fel...vagy akk minek regisztél már bocsi nme akarlak megbántani nagyon sajnálom csak....

akk ne olvasd tovább:):):):):)



mégegyszer sorry ha megbántottalak:)

Puszi mindnekinek

Babyh*

2010. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/173 anonim ***** válasza:
100%

113. rész:


Cayetano szeretné biztonságban tudni a családját a halála után is, ezért megkéri Marcót, hogy vigyázzon Cristinára és Fernandára, amikor ő már nem lesz. Ignacio könyörög Elisának és Genarónak, hogy vonják vissza az Alejandro ellen tett feljelentést. Rubí felajánlja Maribelnek, hogy amennyiben soha többé nem megy Alejandro közelébe, kihozza a férfit a börtönből, a birtokában lévő információk segítségével. Lorena, Ingrid és Paco megpróbálják végre tisztázni a helyzetet. Ernesto rádöbben, hogy az apja éveken keresztül hazudott neki, ezért vallomást tesz a rendőrségen Hector halálával kapcsolatban. Rubí elhiteti Bermudezzel, hogy Lucio feljelentette gyilkosságért, ezért a férfi dühöngve bemegy a szállodába, és fegyverrel fenyegetőzik. Miközben Ernesto megpróbálja megfékezni, elsül a pisztoly.

2010. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/173 anonim válasza:
31%
én azthallottam, hogy Hector meg fog halni, Rubí leesik a lépcsőről mert Alejandro-val veszekedik aztán lebénul és csúnya lesz, Maribel hozzámegy Alejandro-hoz és gyerekük születik, aztán többet nemtudok. Ha hülyeséget mondtam, akkor bocsi, de ezt én így hallottam barátnőmtől szóval majd őt csesszétek le xD
2010. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/173 anonim válasza:
53%
olyan érdekes lesz a vége úgyhogy szerintem lesz 2. évad is szal lesz még min izgulni :DD
2010. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/173 A kérdező kommentje:
nem lesz 2. évad, a film 2004es, leírták itt többen
2010. jún. 19. 19:39
 98/173 anonim válasza:
akk mostmár eztis tudom :)
2010. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/173 anonim ***** válasza:

114. rész:


Lola néni boldogan készül az esküvőre, Mariquita pedig lelkesen segít neki. Paco és Lorena ismét boldogok együtt, és szerződést kötnek a közös életükkel kapcsolatban. Cayetanónak súlyos rohama lesz egy étteremben, így már nem titkolhatja tovább az állapotát Cristina elől. Elena továbbra is gyászolja Hectort, de örömteli hírt közöl Elisával és Genaróval. Elisa azt tanácsolja Maribelnek, hogy amíg távol van, próbáljon meg felejteni. Rubí megveszi Cristináék lakását Fernanda nevére, de hamarosan kellemetlen meglepetés éri az anyagi helyzetét illetően. Alejandro megtudja az igazságot Rubí vetélését illetően, és dühösen számon kéri rajta a hazugságait. Miközben veszekszenek, Rubí lezuhan több emeletnyi magasságból.


115. rész:


Rubi azzal vádolja Alejandrót, hogy szándékosan amputálta a lábát, mert így akart bosszút állni rajta. Amikor megtudja, hogy az arcát elcsúfító hegek sosem fognak elmúlni, megszökik a kórházból, és mindenki attól tart, ártani fog Maribelnek. Lola néni és Onesimo végre összeházasodnak, és az esküvőre az egész szomszédságot meghívják. Lorena elárulja, hogy már ő sem idegenkedik annyira a házasság gondolatától. Cayetano elmondja Cristinának, hogy már megbékélt a halál gondolatával. Alejandro és Maribel úgy döntenek, hogy összeházasodnak, ám Rubi képtelen elviselni, hogy boldognak lássa őket, ezért szerez egy pisztolyt, és az esküvő napján elrejtőzik a templomban.

2010. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/173 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Valaki leírná,h. mi történt Hector szüleivel? Azt a részt nem láttam. Köszi.
2010. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!