Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Rubí, az elbűvölő...

Mi lesz a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Nézegettem a sorozatról spanyol részeket, és nagyon nagyon bedurvul a vége felé :S Ugytudom Rubí elveszti a szépségét és levágják a lábát egy baleset végett... valaki tud még a filmről valamit??? pl Hectorral milesz?
2010. febr. 20. 14:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/173 anonim ***** válasza:
85%
ez de durva :D én am csak unaloműzésből kezdtem el nézni, aztán már hozzászoktam, de ez a vég.. annyira nem is tudom :D komolyan mondom ez már vicces.most néztem youtube-on. levágják a lábát, eltorzul a feje, elvetél, meghal Hector, meg eltünik cayetano is a végén, meg a christina lánya lesz az új rubi meg ááhhh :D ez már nagyon dramatikus :D sztem egy jó vég annyi lett vna, hogy hector rájön h mit művelt rubi, aztán rubi magára marad, szegény lesz, hector vissza akarna menni maribellhez, de maribell hozzámegy alehandorhoz ennyi :D
2010. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/173 anonim válasza:
100%
Azért azt igazán megmutathatnák mi történik miután Fernanda elcsábítja Alejanrot meg a fiát:DD
2010. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/173 anonim ***** válasza:
75%
én nagyon szeretem a sorozatot ésnagyon tetszik. detélleg ilyen durva lenne a vége ? :O ésmilesz maribell apjával ? összejönaz Elisával ?
2010. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/173 A kérdező kommentje:
én ugytudom h igen, összejönnek
2010. ápr. 24. 13:32
 25/173 anonim ***** válasza:
100%
Valaki meg tudná mondani, mit mond Rubí a 109. rész/1-ben Hectornak, amitől az bedurvul és elkezdi fojtogatni? Sajnos nem tudok egy szót sem spanyolul:S
2010. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/173 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként h lesz hirtelen fia Ajehandro-nak? Megint éveket ugranak az időben?

És Marco-val milett? Kidobta Christina miután észrevette Cayetano-t?

2010. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/173 A kérdező kommentje:
Kájetánó megfog halni ... én ugyvettem le, h christina és cajetano kibékülnek, aztán meghal álmába :S utána marcot választja ... de lehet most hülyeséget írtam :$
2010. ápr. 27. 21:46
 28/173 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál hülyeséget, most néztem mégegyszer és tényleg úgy van:S furcsa. De csak volt valamilyen betegsége, ha álmában meghalt.:(
2010. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/173 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként Hector egy balesetben meg fog halni:S

A 109. részben, autóbalesetben.


http://www.youtube.com/watch?v=-_uYuMC3Aos

2010. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/173 anonim válasza:
100%

Alejandro és Rubi összejön egy kis időre amikor Szonja meghal de utána megtud vmit Alejandro.

Hector talál egy képet Rubi Könyvében ahol dugdos Alejandroról, sokat fognak veszekedni mint mindig. Lesz egy új csaj szereplő (Elena Navarro) akivel kavarni fog Hector, a csaj terhes lesz tőle és végén megis szüli amikor lesz Maribel esküvője Alejandroval. Rubi és Cristína Kibékülnek 90 rész után-környékén. José Luis Fia bekerül a korházba és megbosszulja Alejandro győzelmét.

Cayetano beteg és azt hiszem megfog halni "nem biztos!". 100 résznél Rubi Terhes Alejandotól de elveszíti.

109nél Hector meghal. Végénél Rubi tényleg leakarja lőni Alejandot de nem fogja megtenni és nem lő le senki mást, esküvőnél Cristína kislánya eltün egy kis időre és Rubi mond neki valamit amitől megváltozik a kislány, nagykorában Rubihoz fog járni és akkor mutatják Rubinak az arcát.

115 résznél lesz vége a filmnek!


Most kb ennyit tudok róla össze vissza! :)

2010. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!